pranje sudova i sl.

Problem rešen ako postoji

masina_za_sude123.jpg
 
na primer, sveza veza, odete kod tipa na 3-4 dana i ne izlazite iz gajbe.
pitanje za devojke- da li bi prale sudje?
a za muske- da li bi dozvolili da ona opere sudje, vas je gost?

:tease:

Ja bih oprala,sto da ne? Pa,nece mi se nista desiti..Ja lepo ne umem biti gost i samo sedeti..Ozbiljno,ja gde god da sam gost,posle one pro forme i sve po propisima :),ja najozbiljnije pitam sta treba da se pripomogne,ne umem da sedim kao nova mlada i da ne radim nista...ja sam taj tip..ne mirujem cak ni kada sam u gostima...:) Na kraju krajeva,ja operem,on obrise i imamo vise vremena za sebe,tj.Nas....:):):)
 
mi smo navikli da svako, cim zavrasi sa jelom, pokupi svoj tanjir i pribor, opere i ostavi da se osusi... tako smo valjda pokusavali da rikanovoj mami olaksamo pos'o.... i skroz je dobra navika, moram vam priznati.. ako ikad budem imao svoju decu, pokusacu da ih naviknem to isto... nikad se ne sakupi vise tanjira... a sto se te devojke tice, pretpostavljam da ne bi morala da radi nista sto ne zeli... nije meni tesko, i ovako ih perem sam... ali bi bilo malo bzvz da samo kulira i ponasa se kao da je dosla u hotel... mada, kad razmislim bolje, devojka koja bi bila u stanju da se ponasa tako, verovatno ne bi ni dosla u tu poziciju da dodje na par dana...
 

Back
Top