laptop za igranje do 70 000 din

Ne znam kako se krecu cene u Srbiji ali gledaj da ti komp ima najmanje 3GB RAMa,uglavnom svi noviji sad LapTopovi dolaze sa 300 i vise GB harddiska,Procesor mora biti najmanje DualCore ako hoces neke zahtevnije igrice,jedno 2.5GHz,za grafichke nisam siguran kako idu za LapTop jer sam malo ispao iz sistema shto se njih tiche.
 
Pa, možda sam ja pogrešila forum! :dontunderstand:
Mislila sam da je ovo forum koji se tiče hardvera i računara, a ne saveta kako provesti slobodno vreme i kako najbolje potrošiti zarađeni novac

glupo sto se mesam po meni si na pravom forumu i nemas potrebe tako da odgovaras
AKO HOCES IGRICE KUPI TERTRIS/PS3/BOX360.covek je lepo rekao svoje misljenje. i po meni nije savet nego neka logika ,mada to je tvoje sta ces kupis.Kao sto su drugi rekli u neki shop pa kad ti daju neki krs videces prisetices se foruma
Moj ti je savet neki od Hp-a.Neznam koliko je eura(70000din- ali do 700eur ima kupis zanimljivih.Ja bih ti preporucio hp dv6 ili dv7 sa ekranom od 17:6
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetima. Malo sam "ušla u fazon", ali još nisam odlučila.
Ima još nešto što me zanima, a oko čega su, sigurna sa, mišljenja podeljena, ali da pitam: Da li ima smisla kupiti HP, Dell ili Tishibu ako za iste pare može da se dobije bolja konfiguracija ( bar na papiru) marke MSI i sl? Da li je tu stvaro samo pitanje imena ili ima nešto i u kvalitetu i u kom smislu?
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetima. Malo sam "ušla u fazon", ali još nisam odlučila.
Ima još nešto što me zanima, a oko čega su, sigurna sa, mišljenja podeljena, ali da pitam: Da li ima smisla kupiti HP, Dell ili Tishibu ako za iste pare može da se dobije bolja konfiguracija ( bar na papiru) marke MSI i sl. Dali je tu stvaro samo pitanje imena ili ima nešto i u kvalitetu i u kom smislu?
Kvalitet je u pitanju!To ti je kao da kupujes recimo Toyotu i Mercedesa!Toyota nije losa ali Mecka je mecka....sa Toyotom ces,ako imas srece,da predjes 200-300 hiljada km a sa mercedesom.....????
Razumes?
 
Obzirom da se u ovoj oblasti sve tako brzo menja i da moj računar star 4-5 godina postaje nekomforan čak i za posao od kog živim, a ne za zabavu, pitanje je na koju stranu ide teg? Da li uzeti jaču konfiguraciju ili se opredeliti za marku na uštrb jačine, brzine,..., iako je jasno da ću "morati" da ga zamenim za 3-4 godina max.? I koliko se to uopšte da primetiti?
 
Poslednja izmena:
Obzirom da se u ovoj oblasti sve tako brzo menja i da moj računar star 4-5 godina postaje nekomforan čak i za posao od kog živim, a ne za zabavu, pitanje je na koju stranu ide teg? Da li uzeti jaču konfiguraciju ili se opredeliti za marku na uštrb jačine, brzine,..., iako je jasno da ću "morati" da ga zamenim za 3-4 godina max.? I koliko se to uopšte da primetiti?
Ne znam kakav ti je sadasnji komp,ali ako kupis komp koji ima barem dual core i 4GB RAMa primetice se velika razlika,da ne pominjem kako bi bilo sa Quad Core.
 
Hvala na savetima. Malo sam "ušla u fazon", ali još nisam odlučila.
Ima još nešto što me zanima, a oko čega su, sigurna sa, mišljenja podeljena, ali da pitam: Da li ima smisla kupiti HP, Dell ili Tishibu ako za iste pare može da se dobije bolja konfiguracija ( bar na papiru) marke MSI i sl? Da li je tu stvaro samo pitanje imena ili ima nešto i u kvalitetu i u kom smislu?
Sa MSI-jem mi nikad nije bilo jasno zasto su skuplji a konfiguracija ochajna,a nisu nesto bolji od drugih.Toshibu ne bih kupio,to je previshe komercijalan komp i sklop konfiguracije je uglavnom bezveze,na primer daju dosta harddiska a grafichka ne valja,ili ima dosta RAMa a procesor neko djubre,nikako da bude sve dobro,nego uvek nesto loshe u njemu.
Dell kompjuteri su izgleda sada dosta zastupljeni kao poslovni LapTopovi,vishe firmi ovde kod mene koriste samo njih,na primer moj brat je dobio Dell LapTop od svoje firme da na njemu radi 3D crtanje i odlichno radi bez problema.
 

Back
Top