night club

ma imaju prosek 9.95 pa malo tezgare sa strane dok ne zavrse fax. Ionako sise mlitave vremenom pa treba unovciti dok su zrele i na ceni

a balkanci su naravno prosti pa ne kontaju svrsishodnost karijere nosacica epruveta vinjaka i part time shipka go go znoja

ko sto u svedskoj lepo prosvetljeni rekose nije kriva qrva vec musterija

i nije kriv diler nego narkoman

sve je to samo posao dragi, pa sta ako sam gola, nemoj da si balkanac..
 
a ti se bavis sa tim ili na cemu se zahvaljujes?

Ja sam promoterka, a sa plesnom skolom sam ponekad nastupala na nekim dogadjajima. Dojadili su mi komentari, dobacivanja, a o pojedinim reakcijama iz drustva (i to neocekivanim) i da ne pricam. Razumela bih da igram oko sipke ili da se skidam, pa da tako pricaju, ali da sasvim normalno obucena radim neku promociju (na meni jeda predstavim proizvod i eventualno anketiram ljude) dobijam takve uvrede, to nije fer i ozbiljno me ljute takve stvari.
 
ma imaju prosek 9.95 pa malo tezgare sa strane dok ne zavrse fax. Ionako sise mlitave vremenom pa treba unovciti dok su zrele i na ceni

a balkanci su naravno prosti pa ne kontaju svrsishodnost karijere nosacica epruveta vinjaka i part time shipka go go znoja

ko sto u svedskoj lepo prosvetljeni rekose nije kriva qrva vec musterija

i nije kriv diler nego narkoman

sve je to samo posao dragi, pa sta ako sam gola, nemoj da si balkanac..

Devojka koja unovcava sebe ne moze da ima samopostovanja i ne, ne omlitave vremenom kod zdravih osoba koje se bave fizickom aktivnoscu. Ja moram da radim da bih studirala, jer ne mogu da ucim na trotoaru, vec da platim kiriju za stan, a oni bas i nisu besplatni. Ne mogu da trazim za sve od roditelja jer je zivot u Bg-u ionako dovoljno skup i bez stanarine. Ponavljam, slazem se da je ruzno za devojku da u kupacem na stiklama razveseljava pijanu gomilu, ali promoterke ne dam da niko dira, jer dok neko ne bude u nasoj kozi samo jedan jedini radni dan, ili trecinu radnog vremena, nema prava da proziva.
 
Ja sam promoterka, a sa plesnom skolom sam ponekad nastupala na nekim dogadjajima. Dojadili su mi komentari, dobacivanja, a o pojedinim reakcijama iz drustva (i to neocekivanim) i da ne pricam. Razumela bih da igram oko sipke ili da se skidam, pa da tako pricaju, ali da sasvim normalno obucena radim neku promociju (na meni jeda predstavim proizvod i eventualno anketiram ljude) dobijam takve uvrede, to nije fer i ozbiljno me ljute takve stvari.

I mene ljute kad zaradjivanje na seksu predstavljaju kao moralnu i legitmnu stvar
jesi se pitala nekad sto nisu promoteri vec promoterke i zasto je pozeljnije da su slobodnije odevene sa namontiranim flert osmehom nego da su ozbiljne i formalno obucene

ako je gola zenska na kolima cesce da kola kupe na sajmu nego ako pored njih stoji debeli konstruktor motora istog. Ako to nije zaradjivanje na seksu onda je sve to "promovisanje, igranje, pracenje' i ostalo potpuno legitmno ali posto to nije slucaj onda je to sto jeste, drugaciji oblik prostitucije i toliko o tome.

naravno to je subjektivno licno misljenje svako je opet slobodan da misli drugacije i nek se bavi cime god hoce
 
Poslednja izmena:
I mene ljute kad zaradjivanje na seksu predstavljaju kao moralnu i legitmnu stvar
jesi se pitala nekad sto nisu promoteri vec promoterke i zasto je pozeljnije da su slobodnije odevene sa namontiranim flert osmehom nego da su ozbiljne i formalno obucene

ako je gola zenska na kolima cesce da kola kupe na sajmu nego ako pored njih stoji debeli konstruktor motora istog. Ako to nije zaradjivanje na seksu onda je sve to "promovisanje, igranje, pracenje' i ostalo potpuno legitmno ali posto to nije slucaj onda je to sto jeste, drugaciji oblik prostitucije i toliko o tome.

naravno to je subjektivno licno misljenje svako je opet slobodan da misli drugacije i nek se bavi cime god hoce

Donekle se i slazem sa tobom, ali previse generalizujes, nisu sve promoterke iste-neke pristaju na svakakve uslove, a neke znaju svoje granice i drze do sebe. Rado bih sad ovde okacila slike sa promocija da vidite da to moze da izgleda sasvim pristojno, ali necu iz razloga sto ako se nekome ne moze lepo objasniti recima, onda ni vizeulna potvrda nece imati neki narociti efekat. Ko nece da shvati, nece razumeti ni u kom slucaju.
 

Back
Top