sta je to sto nasim decacima odredjuje....

angel

Domaćin
Banovan
Poruka
4.490
da im je neka devojka bila najbolja? i da joj to kazu?

evo ovako...imam 2 licna primera:


1. on stariji 17 god od mene,duga veza...

sex--super,ali kako ja pocinjem da se opustam i experimentisem,on pocinje da bude ljubomoran--od koga si ovo naucila? sa kim si ovo radila?
ja se povlacim,i dalje je sve ok,u sexu ja uzmem koliko mi treba i ne pruzam nista.

2.on stariji 18 god od mene,duga veza...
sex--super,kako veza odmice,ja se sve vise opustam i on na to odlicno reaguje...pruzamo max jedno drugom...bez tabua...

prvu sam vezu raskinula jer se licni interesi nisu podudarali...
drugu,jer nije tehnicki moguce da smo sada zajedno...

ali...i jedan i drugi su mi rekli da sam im bila najbolja....da im je osecaj sa mnom bio najbolji...

prvi je rekao---ne znam,ali,sa tobom mi je bilo najlepse,iako mi nista nisi pruzila....

(cak ni oral...)

drugi mi je rekao--ti si mi bila najbolja,osecaj je neverovatan,potpuno si me razmazila sto se sexa tice...potpuno se podudaramo....

znaci,ne radi se o klincima..imali su i jedan i drugi mnogo devojaka...
a nisu ni morali tako nesto reci jer znaju da mene bas boli uvo za necije komplimente itd

sad pitanje glasi,tj moj zakljucak:

da li to znaci da u celoj toj prici "najbolja" uopste nije u pitanju "tehnika u sexu" koju devojka koristi?

jednostavno u pitanju je "nesto" ? a?
 
Poslednja izmena:
.........iz sopstvenog iskustva mi je bitno da sa devojkom sa kojom sam nema foliranja i da je maximalno opushtena ,neka voli ovo neka voli ono ali na kraju najbitnije mi je bilo da tokom sexa zaboravimo na sve ostale stvari oko nas i da se skoncentrishemo jedno na drugo kako najbolje da udovoljimo partneru ,samim tim i sebi ..................znachi zelja i opushtenost bez kochnica .........
 
da im je neka devojka bila najbolja? i da joj to kazu?

evo ovako...imam 2 licna primera:


1. on stariji 17 god od mene,duga veza...

sex--super,ali kako ja pocinjem da se opustam i experimentisem,on pocinje da bude ljubomoran--od koga si ovo naucila? sa kim si ovo radila?
ja se povlacim,i dalje je sve ok,u sexu ja uzmem koliko mi treba i ne pruzam nista.

2.on stariji 18 god od mene,duga veza...
sex--super,kako veza odmice,ja se sve vise opustam i on na to odlicno reaguje...pruzamo max jedno drugom...bez tabua...

prvu sam vezu raskinula jer se licni interesi nisu podudarali...
drugu,jer nije tehnicki moguce da smo sada zajedno...

ali...i jedan i drugi su mi rekli da sam im bila najbolja....da im je osecaj sa mnom bio najbolji...

prvi je rekao---ne znam,ali,sa tobom mi je bilo najlepse,iako mi nista nisi pruzila....

(cak ni oral...)

drugi mi je rekao--ti si mi bila najbolja,osecaj je neverovatan,potpuno si me razmazila sto se sexa tice...potpuno se podudaramo....

znaci,ne radi se o klincima..imali su i jedan i drugi mnogo devojaka...
a nisu ni morali tako nesto reci jer znaju da mene bas boli uvo za necije komplimente itd

sad pitanje glasi,tj moj zakljucak:

da li to znaci da u celoj toj prici "najbolja" uopste nije u pitanju "tehnika u sexu" koju devojka koristi?

jednostavno u pitanju je "nesto" ? a?

Ti imas stih i jos plus lazes ko pas.:)
 
ali nije majke mi...prvi mi je rekao--voleo sam te najvise na svetu--a ostavila sam ga najjadnije,uzas..a zvao me posle da mi kaze...

i dan danas me zovu poneki da se vratiim....

ma nema veze..ja sam samo pitala dal je moguce da to uopste nije "tehnika" koju svi forsiraju kao bitnu...

a sta ja imam ovde da se hvalim---boli me kyrrac...kad bi sve napisala sto mi se desavalo i sto sam dozivela...izbegavam...evo samo minimalno od mene...poneka tema

ovakva kakva sam ovde...potpuno iskrena,opustena i bez kompleksa...takva sam u rl

a reklama--pa ne trazim ja ovde decka...to svi i znaju

samo se druzim sa vama,zato sto volim...
 
ali nije majke mi...prvi mi je rekao--voleo sam te najvise na svetu--a ostavila sam ga najjadnije,uzas..a zvao me posle da mi kaze...

i dan danas me zovu poneki da se vratiim....

ma nema veze..ja sam samo pitala dal je moguce da to uopste nije "tehnika" koju svi forsiraju kao bitnu...

a sta ja imam ovde da se hvalim---boli me kyrrac...kad bi sve napisala sto mi se desavalo i sto sam dozivela...izbegavam...evo samo minimalno od mene...poneka tema

ovakva kakva sam ovde...potpuno iskrena,opustena i bez kompleksa...takva sam u rl

a reklama--pa ne trazim ja ovde decka...to svi i znaju

samo se druzim sa vama,zato sto volim...


Ma ti si zenska koja super izgleda i nema sanse sa nadjes loseg tipa. I ne cudi me sto su svi zaljubljeni u tebe.
 
ali nije majke mi...prvi mi je rekao--voleo sam te najvise na svetu--a ostavila sam ga najjadnije,uzas..a zvao me posle da mi kaze...

i dan danas me zovu poneki da se vratiim....

ma nema veze..ja sam samo pitala dal je moguce da to uopste nije "tehnika" koju svi forsiraju kao bitnu...

a sta ja imam ovde da se hvalim---boli me kyrrac...kad bi sve napisala sto mi se desavalo i sto sam dozivela...izbegavam...evo samo minimalno od mene...poneka tema

ovakva kakva sam ovde...potpuno iskrena,opustena i bez kompleksa...takva sam u rl

a reklama--pa ne trazim ja ovde decka...to svi i znaju

samo se druzim sa vama,zato sto volim...

............takvu te volimo ,samo minimalno od tvojih deshavanja da se deca ne pokvare ..................:hahaha:
 
"Ne prodajem nista, samo da se pohvalim"
Samo, ocekivao sam i treci primjer: on stariji 25 godina od mene, duga veza... :lol:


Ma ne, mozda si im jednostavno prijala kao partner u krevetu pa su te zato tako dozivljavali.

.....ima i ona verzija koja sledi posle 24h i nije za mladje od 22 godine ..........on 76 god ,brodovlasnik ,doktor mu dao josh 4 meseca ,zavoleo mene i kaze mi da baca 3 meseca i 30 dana u vodu jer zeli sa mnom (angel) nocas da spava i da mu to bude zadnja noc u zivotu ,shta da vam kazem tako se desilo i otishao je sa osmehom na licu ,to je samo 5% mojih deshavanja i necu vam vishe prichati vecheras ...........;)
 

Back
Top