What now???

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.610
Da ne blejim previse u pitanju je jad,pain i misery s jednom curom koja me nije ni odbila a nije ni pristala da budem sas njom.Uvjek sam do sada bio nacisto:"sa mnom si ili nisi sa mnom".
Sta sada?Naucite me?Da li da dokrajcim da joj se dopadnem vise i sl.???
U zabuni sam.
 
Da ne blejim previse u pitanju je jad,pain i misery s jednom curom koja me nije ni odbila a nije ni pristala da budem sas njom.Uvjek sam do sada bio nacisto:"sa mnom si ili nisi sa mnom".
Sta sada?Naucite me?Da li da dokrajcim da joj se dopadnem vise i sl.???
U zabuni sam.

nemoj da trcis za njom..jebi je pa je ladi.........nije sigurna da li joj se svidjas ili ne,pa nije na odmet da budes onako malo smele:mrgreen::cool:
 
majke mi..jedan drug u skoli trci za nekom malom,za koju je on premija btw,a ona ga tako jebava..ja sam uvek korektna kad je tako nesto u pitanju......ne svidjas mi se i to je to.a ne ono da ih ponizavam........nerazumem devojke koje to rade ........:dontunderstand:

ni ja isto zato ovaj treba da je otkaci odnosno da je kulira pa ce da poludi za njim :lol:
 
Da ne blejim previse u pitanju je jad,pain i misery s jednom curom koja me nije ni odbila a nije ni pristala da budem sas njom.Uvjek sam do sada bio nacisto:"sa mnom si ili nisi sa mnom".
Sta sada?Naucite me?Da li da dokrajcim da joj se dopadnem vise i sl.???
U zabuni sam.

Vidjela je da ti se svidja, pa te vrti oko malog prsta :lol:
 
majke mi..jedan drug u skoli trci za nekom malom,za koju je on premija btw,a ona ga tako jebava..ja sam uvek korektna kad je tako nesto u pitanju......ne svidjas mi se i to je to.a ne ono da ih ponizavam........ne razumem devojke koje to rade........:dontunderstand:

Pa meni je to malo poltronski....recimo ja retko kad prvi pokazem interesovanje za devojku......a ako pokazem i vidim da neradi batalim...
 
Znaci da kuliram i uzivam.
Neko mi rece da je odjebem.To je pomalo tesko.
Ona mi ovamo nesto ono ko i svaka cura "glumi",a ovamo nije odlucna.
E sad ne znam,da li da je kuliram ili da preduzmem neki eksplozivan korak?:neutral:
 

Back
Top