Tašna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Kad bi ste već morali da nosite tašnu jel' bi ste se pre odlučili za onu preko ramena (pa da ličite na poštara) ili akt-tašnu (k'o diler droge) i šo?
 
Preko ramena.
Burek mnogo mlati tamo-amo kad se nosi u akt-tašni, dok u onu za preko ramena četvrt bureka staje knap u manji džep, a u većem ima taman dovoljno mesta da pored papira staviš dva jogurta jedan na drugi.
 
Ranac je zakon, ali je prevelik.

Nosim preko ramena, a posto je cetvrtasta, kao kocka, nekoga je podsetilo na pederušu, a ja je nazvao gejša. xaxa

Unutra mi stane i fon, i mp4, i novčanik, i ponekad foto-aparat.

:super::bye::klap:
 
...znam jednog koji je nosio aktovku, glumijo bizmismena...a unutra...so, lukac, paprika...

Pa to i ja kažem, nije problem kad u akt-tašni nosiš mladi luk, onda njega poprečiš i podglaviš paradajz i kuvana jaja da ne landaraju.
Ali burek ne vredi, mora u "poštarku", tj u onu za preko ramena. Jedino je moguće da se burek nosi u akt-tašni je kada se u njoj nosi alat, pa se ušuška izmedju čekića i papagajki.
 
Kad bi ste već morali da nosite tašnu jel' bi ste se pre odlučili za onu preko ramena (pa da ličite na poštara) ili akt-tašnu (k'o diler droge) i šo?

ma, bitno da je stisneš ispod miške. :mrgreen:
tako meni jedan pre na sred zelenog venca u 17h popodne oteo torbu,
ja se dala u poteru,
a lik se u trku okreće ko zna koliko puta jer, je li, jurnjava traje već neko vreme,
i on ne može da veruje da i dalje trčim za njim.
a ljudi oko nas se, hvala bogu, rasklanjaju da prođemo.
ono, da slučajno ne zasmetaju, ili, nedajbože, da ga neko uhvati za rukav. :)
 
ma, bitno da je stisneš ispod miške. :mrgreen:
tako meni jedan pre na sred zelenog venca u 17h popodne oteo torbu,
ja se dala u poteru,
a lik se u trku okreće ko zna koliko puta jer, je li, jurnjava traje već neko vreme,
i on ne može da veruje da i dalje trčim za njim.
a ljudi oko nas se, hvala bogu, rasklanjaju da prođemo.
ono, da slučajno ne zasmetaju, ili, nedajbože, da ga neko uhvati za rukav. :)
U jeeee, ko na filmu!!!
Šta je bilo u narednom nastavku-jesi li ga uhvatila :per: ?
 
a jok, nisam ja nasilna, ja sam jedno krhko i nežno žensko čeljade! :manikir:
Na nekoj temi malopre se siti isvađasmo, ovde čavrljamo.......Ajmo ti i ja negde na kafu da nas modovi ne kazne zbog četa.....Meni danas u 14:30 ističe kazna C1 zbog podjebbavanja jednog moderatora, pa posle mogu i da četujem na temama :) , ovako budi humana, pa aj samnom na kaficu ili cappucino..........
 
Na nekoj temi malopre se siti isvađasmo, ovde čavrljamo.......Ajmo ti i ja negde na kafu da nas modovi ne kazne zbog četa.....Meni danas u 14:30 ističe kazna C1 zbog podjebbavanja jednog moderatora, pa posle mogu i da četujem na temama :) , ovako budi humana, pa aj samnom na kaficu ili cappucino..........

isvađasmo?
nisi ti osetio ni S od ivaninog svađanja.

ja sam ti samo rekla da smaraš,
k'o što si stvarno i smar'o. :)

a nemam ti ja vremena za kafe i slična planinarenja,
ja sam ozbiljna devojka koja je rešila da se udaje,
dakle, u obzir dolaze samo ozbiljne ponude. :rumenko:
gej stop.
:manikir:
 
isvađasmo?
nisi ti osetio ni S od ivaninog svađanja.

ja sam ti samo rekla da smaraš,
k'o što si stvarno i smar'o. :)

a nemam ti ja vremena za kafe i slična planinarenja,
ja sam ozbiljna devojka koja je rešila da se udaje,
dakle, u obzir dolaze samo ozbiljne ponude. :rumenko:
gej stop.
:manikir:
:)
Ivanče,šećeru moj,
evo moja ponuda je ozbiljna.
Imam mečku (al' nije dizel) nego Božana, nudim i 3 ara placa u Malom mokrom lugu i obećavam da ću prati sudove svake prve srede u mesecu.Može?
Bre, reče: "nisi ti osetio ni S od ivaninog svađanja" - radije bih osetio nešto drugo na s od Ivane :per:
:cmok:
 
:)
Ivanče,šećeru moj,
evo moja ponuda je ozbiljna.
Imam mečku (al' nije dizel) nego Božana, nudim i 3 ara placa u Malom mokrom lugu i obećavam da ću prati sudove svake prve srede u mesecu.Može?
a ovo bi trebalo sad da me "kupi", a? :)
Bre, reče: "nisi ti osetio ni S od ivaninog svađanja" - radije bih osetio nešto drugo na s od Ivane :per:
:cmok:
stolicu po glavi? oO
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top