Kako je to biti homoseksualac?

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
Jeste li se ikad zapitali da li homosex. dakle lezbejke i ****** stvarno vole svog partnera do boli....ne mogu bez njega...da li se boje da izgube sebe voleći drugoga...da li postoje te velike ljubavi među njima ili je to sve površno i smješno kako nama izgleda?
 
Eh draha lično nisam kompetentna....možda se neko javi ko je,pa ispriča.....ali poznajem jedan par pa sam na osnovu toga dala mišljenje njih dvoje su baš zaljubljeni i veoma ljubomorni i zavidni na ženski rod....mada ne mora da znači da su svi takvi,neki kažu da homoseksualci mogu biti bolji i iskreniji prijatelji ženama od žena :neutral:
 
Eh draha lično nisam kompetentna....možda se neko javi ko je,pa ispriča.....ali poznajem jedan par pa sam na osnovu toga dala mišljenje njih dvoje su baš zaljubljeni i veoma ljubomorni i zavidni na ženski rod....mada ne mora da znači da su svi takvi,neki kažu da homoseksualci mogu biti bolji i iskreniji prijatelji ženama od žena :neutral:

Toliko zaljubljeni da ne bi nikad prevarili partnera...koliko dugo su zajedno?....da li ima i njih koji slave 50-to godišnjicu...?
 
Volim da sam u društvu muških homića, bezopasni su..
Mada, jedan počeo da se zaljubljuje u mene, pa mu dečko bio ljubomoran..

Iskreno, tako deluju jadno, nesrećno, pogubljeno u svom svetu i
treba ih žaliti, a ne biti agresivan.

Vjerujem da tu ima istine...ipak su u manjini....na nišanu....al mislim da nije baš kod njih kao kod heterosex.........možda je to samo feeling.....a možda je indvidualno kao i kod nas....
 
Je li ljubomora sve kod njih?...ajd nek nam ispriča neko takav kako je to.....da nemam predrasude...baš bi voljela da znam......?

ne mislim ovo na ruzan nacin, samo sam tela da napomenem da
ako ocekujes da svi homoseksualci vole na isti nacin
ili bilo sta drugo rade na isti nacin
a ne posmatras ih kao individue koje mogu biti hladne, tople, bolesno ljubomorne, tolerantne.. jednostavno osobe za sebe, kao i heteroseksualne
onda itekako imas predrasude =)
 

Back
Top