Gde nestade Srpski inat

spreman

Primećen član
Poruka
847
Znaci ne mogu da verujem da je Francuska himna dobila aplauze, pa jesmo mi bre postali neke p***ice, gde je bre taj Srpski inat i ponos ono sto krasi ovaj narod, Francuzi malo zapretili i mi odma aplauz. Ne podrzavam zvizdanje himni, naprotiv mislim da skoro svakoj treba aplaudirati ko sto smo mi danas Francuskoj. Nervira me to sto su Francuzi malo pripretili i eto nas Srba vec delimo aplauze pa jesmo bre mi to postali najgore pi***ce, ako jesmo zasto me nije niko obavesti gde je bre taj Srpski inat i ponos, trebali smo i da im se naguzimo i vazelin da kupimo da se ljudi ne trose pa da nas malo izjebu jer zaboga zamisli koja smo mi stoka pa Francuzi pomislili da ce mo mozda da im izvizdimo himnu.
Gde ide ovaj narod jer nisu mogli da stoje mirno bez tog aplauza.
 
СВАКА ЧАСТ ЗА ПОСТАВЉАЧА ТЕМЕ !!! Ми Срби не треба да звиждимо француској химни али никако не смемо ни да јој аплаудирамо.
Јел су ти аплаузи због НАТО бомбардовања 1999 ?
Због улоге њихових званичника у сецесији КиМ ?
Од мене аплуз никад неће добити !

А што је најгоре испали смо комплетни идиоти који и звижде а после аплаудирају химни, а ни једно ни друго се није смело радити. Још слушам на другом Дневнику РТС како спомињу пријатељство српског и француског народа...:lol:
Какво црно пријатељство...:roll:
 
Iskreno ocekivao sam zvizduke Francuskoj himni, ali sam svim srcemi bio za to da se cuti za vreme njihove himne, ni u kom slucaju mi nije palo na pamet da bi smo mogli aplaudirati, ovo me je stvarno mnogo potreslo i iznerviralo mislio sam da poznajem svoj narod
 
Znaci ne mogu da verujem da je Francuska himna dobila aplauze, pa jesmo mi bre postali neke p***ice, gde je bre taj Srpski inat i ponos ono sto krasi ovaj narod, Francuzi malo zapretili i mi odma aplauz. Ne podrzavam zvizdanje himni, naprotiv mislim da skoro svakoj treba aplaudirati ko sto smo mi danas Francuskoj. Nervira me to sto su Francuzi malo pripretili i eto nas Srba vec delimo aplauze pa jesmo bre mi to postali najgore pi***ce, ako jesmo zasto me nije niko obavesti gde je bre taj Srpski inat i ponos, trebali smo i da im se naguzimo i vazelin da kupimo da se ljudi ne trose pa da nas malo izjebu jer zaboga zamisli koja smo mi stoka pa Francuzi pomislili da ce mo mozda da im izvizdimo himnu.
Gde ide ovaj narod jer nisu mogli da stoje mirno bez tog aplauza.


e taj srpski inat i ponos nas je i doveo ovde gde smo a to je supak sveta i misljenje sveta o nama koje je malo bolje od misljenja o azerbejdzanu,osnovna kultura je da kad se svira tudja himna stojis mirno,oni su ti gosti i ti treba da ih ugostis
 
Znaci iz dana u dan se sve vise srozavamo, ove straneke mi pricaju jedini spas Srbije EU, drugi Rusija, e pa i jedni i drugi mogu da se nose u p.m. Srbiji je potreban moralni preporod a posle ce sve lako da ide.
А видим ти се лично ко и Драган Тодоровић стараш за очување латинице и да случајно не буде запостављена. Ако ако, добро је то. Само напред. Добар почетак моралног препорода.
Gde je doso na najnizoj lestvici morala i samopostovanja, jer nam to bio cilj ako jeste onda smo uspeli.
Јел треба о још неким узвишеним циљевима да причам ил ти је већ јасна апсурдост твоје латиницом исписане тезе.
 
Poslednja izmena:
Znaci iz dana u dan se sve vise srozavamo, ove straneke mi pricaju jedini spas Srbije EU, drugi Rusija, e pa i jedni i drugi mogu da se nose u p.m. Srbiji je potreban moralni preporod a posle ce sve lako da ide.
А и народ нам је поводљив, прво је клицао СХС и ЈУ ујединитељима, па прикривеном хрватском националисти и прикривеном антисрбину Титу, потом Ђиђићу и Тадићу... морални препород јесте нужан и боље да се са њим почне што пре иначе ће нас вртети како ко хоће на своју страну.
 
e taj srpski inat i ponos nas je i doveo ovde gde smo a to je supak sveta i misljenje sveta o nama koje je malo bolje od misljenja o azerbejdzanu,osnovna kultura je da kad se svira tudja himna stojis mirno,oni su ti gosti i ti treba da ih ugostis
Тако је стојиш мирно али не аплудираш, сем ако сматрате да су нас бомбама и финансирањем и помагањем шиптарских терориста задужили да се према њима односима идол-поклонички...:roll:
 

Back
Top