Da li nesavremene zene ujedaju?

s obzirom da su danaslji muskarci u svakom smislu "kilavi"..ej ne mogu da verujem da neki preko 30 godina ne znaju sta zele u zivotu......uzas.......i naravno kad je zena ne ispunjena u tom smislu...okrece se karijeri.......sve u svemu stavite prst na celo i zapitajte se zasto zene to radi......i treba da ujedaju, jer ste definitivno to zasluzili!!!!!! 8) :lol:
 
devojcurak:
s obzirom da su danaslji muskarci u svakom smislu "kilavi"..ej ne mogu da verujem da neki preko 30 godina ne znaju sta zele u zivotu......uzas.......i naravno kad je zena ne ispunjena u tom smislu...okrece se karijeri.......sve u svemu stavite prst na celo i zapitajte se zasto zene to radi......i treba da ujedaju, jer ste definitivno to zasluzili!!!!!! 8) :lol:

Ma stavi prst negde drugde! Ovde ste nasle da istresate komplekse i znanja pokupljena iz tinejdzerskih casopisa... ccc... manijaci i sizofrenicarke, nista vise! Karijera u Srbiji hahahah
 
Karijera je nivo dostignuca u poslu kojim se bavi.

Karijeristi "plavog mosta" voze bolja kola nego
karijeristi koji su pisali ucene knjige a ruke drzali na stolu a ne u dzepovima.

A grickanje daje blistavo beo osmeh lepsi nego
Kolinos ili neka druga pasta.....

Zato ne osudjuj posao.
Druga je stvar to sto se u srbiji posao doradjuje nogama, bilo u krevetu , bilo trcanjem i fizickim organizacionim poslovima...

Jer , cim ti oci nisu u sobi , tu i zidovi imaju brze prste...
 
Dlakava_Strvina:
devojcurak:
s obzirom da su danaslji muskarci u svakom smislu "kilavi"..ej ne mogu da verujem da neki preko 30 godina ne znaju sta zele u zivotu......uzas.......i naravno kad je zena ne ispunjena u tom smislu...okrece se karijeri.......sve u svemu stavite prst na celo i zapitajte se zasto zene to radi......i treba da ujedaju, jer ste definitivno to zasluzili!!!!!! 8) :lol:

Ma stavi prst negde drugde! Ovde ste nasle da istresate komplekse i znanja pokupljena iz tinejdzerskih casopisa... ccc... manijaci i sizofrenicarke, nista vise! Karijera u Srbiji hahahah

cuj....samo ne znam ko je izkompleksiran vise......hvala na savetu za "prst"..ali nisi badava strvina, vec si i skot....tako da ubaci to negde "izmedju".........
pa da mi smo u srbiji i vecina stvari se kod nas odradjuje bas "nogama"?!.....boze koji idijoti.......samo jedno pitanje jel iko od vas ozenjen.....ili se i vi jos uvek zavlacite pod " :roll: mamine suknjice"
 
ja volim nezavisne zene. zene ujedaju ako su zaista nezadovoljne. znaci, potrudio bih se da je zadovoljim. a sto je samostalnija, vise ce to ceniti.

sto se tice probijanja kroz zivot, stvari po meni drugacije. studiram i imam jos neke aktivnosti,pa ocekujem kad zavrsim da naplatim. zaista nema razloga da se krijem iza recenica tipa:"ovaj se probio tako i tako....".svet ceka na sveze stvari. optimisticno. to je in na zapadu.
 
Jel ti brat ili tata bili siledzije u porodici pa trazis takvo musko, devojcice? Svakom recju pokazujes iskompleksiranost sto si ono sto jesi. Da nisi tako povrsna a na osnovu tema u kojima sm ucestvovao mogla bi da zakljucis kakva sam ja vrsta osobe a ne vidim ni izdaleka sta zelis da postignes???
 
Znao sam da sam negde video tvoj nick... Eh ajde ovako... Prvo, imala si neozbiljnu osobu uz sebe sluzila si mu kao zamena za desnu ruku onoliko koliko si ti to htela. Medjutim to je jedan muskarac od punooo. Prvo se malo sredi. Idi sa drugaricama negde i ne pokreci tu temu. Nisi valda falichna? Zatim jel vidis koliko ovde ima pametnih momaka evo ovaj Tuzni_Patak pa onda Snoshaj_Efendija, ljudi koji su nachitani i nagledani svega i svacega (ostalim se izvinjavam ako sam preskochio a sigurno jesam). Dakle ne gledaj na svet kroz SVOJU PRIZMU dogadjaja - DEVOJKE BIRAJU! :wink:
 
Tuzni_patak:
Micotakis ::
Sve zavisi sta podrazumevas pod Savremenom zenom?
Naravno da postoje savremene zene, ali posto su one uglavnom nezavisne, od njih se najvise bezi jer one umeju da pokazu zube!



Ja nevolim da me ujedaju.. bilo da su savremene ili ne... Posle moram da obja$njavam drugim zhenama odakle mi te "sportske" povrede.. xex...

inache.. lagaaani ugrizi za vratic i pazhljivo sisanje... uh....

 
Tuzni_patak:
Micotakis ::
Sve zavisi sta podrazumevas pod Savremenom zenom?
Naravno da postoje savremene zene, ali posto su one uglavnom nezavisne, od njih se najvise bezi jer one umeju da pokazu zube!
Mogu ja biti savremena koliko hocu..vrlo cesto naletim na nesavremene tipove koji me saseku recima " sestro ne juri za poslom koji ne treba da radis, zna se gde je zenino mesto u kuhinji " Pa dragi moji mozemo mi imati sto fakulteta varjaca nam ne gine to je tacno ali pustite nas da zaista budemo u poziciji da odlucijemo o nekim stvarima...Priznajte da su zene mnogo puta bile u pravu... :wink:
 
Tuzni_patak:
Micotakis ::
Sve zavisi sta podrazumevas pod Savremenom zenom?
Naravno da postoje savremene zene, ali posto su one uglavnom nezavisne, od njih se najvise bezi jer one umeju da pokazu zube!
E TU SAM TE ČEKALA :?: BOJIŠ SE SAVREMENIH JER ZNAJU DA UJEDAJU :twisted: PRIZNAO SI DA IMAŠ KRIZU IDENTITETA I DA SE BOJIŠ PAMETNIH ŽENA :!: U TOME JE TVOJ PROBLEM PATAK :twisted:
 
vaga55:
Tuzni_patak:
Micotakis ::
Sve zavisi sta podrazumevas pod Savremenom zenom?
Naravno da postoje savremene zene, ali posto su one uglavnom nezavisne, od njih se najvise bezi jer one umeju da pokazu zube!
E TU SAM TE ČEKALA :?: BOJIŠ SE SAVREMENIH JER ZNAJU DA UJEDAJU :twisted: PRIZNAO SI DA IMAŠ KRIZU IDENTITETA I DA SE BOJIŠ PAMETNIH ŽENA :!: U TOME JE TVOJ PROBLEM PATAK :twisted:

Kao što već rekoh , koja to ne zna da ujeda....
A volim pametne žene, naravno da su i nesebične, jer inače koji je muštuluk biti pored pametne žene pored koje imaš samo štetu, pakost, prazninu.....
Možda je problem što često vidjam i upoznajem žene i devojke koje ako su "savremene" , bez izuzetka misle da su prepametne , božiji dar....
Kod inteligentnih i onih koji se na to duvaju , problem se rešava tako što im se pokaže test inteligencije za 176 IQ i ponekad i onaj za 220 IQ ,i onda ljudi shvate da svaki dar ima i svoje ograničenje i da život je lep i trkaču koji stigne i na 2. i na 10. mesto...
A šta bi žene "takve pameti" učinile, sledio bi komentar "ma sve su to trice i kučine", sve što može da poremeti njihov pogled na sopstvenu vrednost....

JEDINA STVAR VEĆA OD LJUDSKE GLUPOSTI , JE MOĆ ŽENSKE SAMOOBMANE....

.....nekad i korisno....

P.S. Izgleda da se tvoj doprinos forumu polako pretvara u moju psihoanalizu..... nema veze ....pažljivo ću pročitati sve ....bolje javno nego po kuloarima, jel tako....
 
vaga55:
jagodica:
a je l ste ujeli nekad nekog? ail stvarno, zubima?
onako kad ste bili ljuti?
ti nisi ni svestan koliko si opterećen savremenim ženama :roll: tvoji komentari o ženskim likovima su puni gorčine,sumnje,nipodaštavanja :!: ko je sve uticao da žene posmatraš iz iskrivljenog pgledala :?:

Nije sve o čemu ja pričam ovde moja potreba da o tome pričam....Nekad postavim temu samo da bi izazvao da forumska zajednica stvori stav prema tom pitanju #issue#.
Ono što me stvarno čini je edukativna filozofija da bi smanjio nelogičnosti i suprotnosti nastale ne usled različitih potreba i karaktera već usled neznanja i neobrazovanja....To mi je opsednutost, kako ti kažeš. Ostalo sam ti već rekao, znači mnogo više mi vredi i slabiji nastup uživo nego najbolji i najpametniji na netu, mail-u, telefonom ili nekim drugim sredstvom komunikacije....
------------------------------------------
Samo ne prihvatam tezu da je "savremena žena" i sve ono što se danas podvodi pod taj pojam bolje , naprednije , pogodnije za ženu od one projekcije o sebi koju sama ima....

Zato pokušavam da svaka žena pronadje svoju projekciju , sliku, ličnost , onu koja leži njoj samoj , a ne preuzeto iz "bravo" , "lili" ili ostalih fensi bimbo časopisa, a i da muškarci prepoznaju novi vid komunikacije koji takvi časopisi nalažu svojim fanovima.....

P.S.Ovde ideje i zaključci nisu tako oštro izvučeni iz konteksta....Osim , ponekad, ali zato padne reply.
 
vaga55:
Tuzni_patak:
Micotakis ::
Sve zavisi sta podrazumevas pod Savremenom zenom?
Naravno da postoje savremene zene, ali posto su one uglavnom nezavisne, od njih se najvise bezi jer one umeju da pokazu zube!
E TU SAM TE ČEKALA :?: BOJIŠ SE SAVREMENIH JER ZNAJU DA UJEDAJU :twisted: PRIZNAO SI DA IMAŠ KRIZU IDENTITETA I DA SE BOJIŠ PAMETNIH ŽENA :!: U TOME JE TVOJ PROBLEM PATAK :twisted:

Tu si ga čekala !? Od 19. jula ! Blago nama, blago nama.
 
Milojko Vasic:
vaga55:
Tuzni_patak:
Micotakis ::
Sve zavisi sta podrazumevas pod Savremenom zenom?
Naravno da postoje savremene zene, ali posto su one uglavnom nezavisne, od njih se najvise bezi jer one umeju da pokazu zube!
E TU SAM TE ČEKALA :?: BOJIŠ SE SAVREMENIH JER ZNAJU DA UJEDAJU :twisted: PRIZNAO SI DA IMAŠ KRIZU IDENTITETA I DA SE BOJIŠ PAMETNIH ŽENA :!: U TOME JE TVOJ PROBLEM PATAK :twisted:

Tu si ga čekala !? Od 19. jula ! Blago nama, blago nama.
pa Milojko, mogao si i ti bar nešto da prozboriš o nesavremenim ženama koje ujedaju :roll: pa makar i pred 8.mart :idea: zar je bitno ko i kada misli ili ne misli o temi koja i te kako zaslužuje pažnju i to sa aspekta onih koji ujedaju :lol:
 
vaga55:
Milojko Vasic:
Tu si ga čekala !? Od 19. jula ! Blago nama, blago nama.
pa Milojko, mogao si i ti bar nešto da prozboriš o nesavremenim ženama koje ujedaju :roll: pa makar i pred 8.mart :idea: zar je bitno ko i kada misli ili ne misli o temi koja i te kako zaslužuje pažnju i to sa aspekta onih koji ujedaju :lol:
Mojne da se srdiš, šećeru, na mene. Samo me nasmejao tvoj komentar, takoreći uzvik. :D
A što se tiče ovog drugog, nisam se osetio prozvanim da komentarišem nesavremene žene koje ujedaju. Zapravo, nijednu takvu ne poznajem. A ti ?
 
Milojko Vasic:
vaga55:
Milojko Vasic:
Tu si ga čekala !? Od 19. jula ! Blago nama, blago nama.
pa Milojko, mogao si i ti bar nešto da prozboriš o nesavremenim ženama koje ujedaju :roll: pa makar i pred 8.mart :idea: zar je bitno ko i kada misli ili ne misli o temi koja i te kako zaslužuje pažnju i to sa aspekta onih koji ujedaju :lol:
Mojne da se srdiš, šećeru, na mene. Samo me nasmejao tvoj komentar, takoreći uzvik. :D
A što se tiče ovog drugog, nisam se osetio prozvanim da komentarišem nesavremene žene koje ujedaju. Zapravo, nijednu takvu ne poznajem. A ti ?
počni da čitaš knjigu od početka :twisted: nije fer da nam podvaljuješ i da čitaš samo kraj :!:
 

Back
Top