Da li je žena jednako raspoložena za sex u sve vrijeme menstruacinog ciklusa?

Jeste li primjetile mlade,a i one starije dame kako vam želja za sex-om raste ili opada s obzirom na menstruacioni ciklus? Možda je to i indvidualna stvar...pa napišite jeste li više raspoložene nakon menstralnog krvarenja..neposredno prije njega ili u nezavisno od svega toga.......muškarci naravno nemaju pojma o tome.....ili možda imaju???

nemaju...veruj mi...:D
 
Jeste li primjetile mlade,a i one starije dame kako vam želja za sex-om raste ili opada s obzirom na menstruacioni ciklus? Možda je to i indvidualna stvar...pa napišite jeste li više raspoložene nakon menstralnog krvarenja..neposredno prije njega ili u nezavisno od svega toga.......muškarci naravno nemaju pojma o tome.....ili možda imaju???

:roll: prirodno je da je zelj najveca u vreme ovulacije, tj oko 14. dana ciklusa
jaka filozofija :roll:

ja se uklapam u ovaj savrseno uredjen sistem od strane prirode :lol:
 
:roll: prirodno je da je zelj najveca u vreme ovulacije, tj oko 14. dana ciklusa
jaka filozofija :roll:

ja se uklapam u ovaj savrseno uredjen sistem od strane prirode :lol:

Da, ali ovulacija ne mora da nastupi baš tada...i to je dosta individualna stvar....i zato zaboravite na dane ovulacije..oslušnite svoje tijelo i odgovorite baš prema svojoj želji....meni je baš interesantno što to i nije baš 14. dana, nego recimo počinje od 7. dana menstruacije....a s druge strane....ponekad se baš pojača nekoliko dana pred menstruaciju....odgovor na ovo prvo je možda jednostavan,a na ovo drugo.......reći ću vam ako vi meni kažete.........
 
Ja sam mislio da dok traje menstruacija da zene uopste nemaju zelju za seksom,ali me moja devojka razuverila u to,cak je svrsila posle 2 minuta...neverovatno...

Ako nema bolne menstruacije..i zavisi koji je dan...potrebno je do 14. dana naći partnera....a možda se zaželela nakon par dana apstinencije....
.....ja lično nisam za to baš u vreme menstruacije...uglavnom su bolne...prvih dana...a nije baš ni higijenski.....
....a za ono pred menstruaciju.....to je pravo pitanje...?
 
Jeste li primjetile mlade,a i one starije dame kako vam želja za sex-om raste ili opada s obzirom na menstruacioni ciklus? Možda je to i indvidualna stvar...pa napišite jeste li više raspoložene nakon menstralnog krvarenja..neposredno prije njega ili u nezavisno od svega toga.......muškarci naravno nemaju pojma o tome.....ili možda imaju???

sredinom, tj oko ovulacije. za vreme mece sam sva nikakva. a i neposredno pred, kad imam pms. tada imam i halucinacije i izokrenutu sliku o stvarnosti :lol::lol:
 
Ja imam poslije mens. i pred .......a ovo pred me zbunjuje......kažu da je pojačana želja kad je uro-sistem napunjen...da to nadražuje i genitalne organe....urogenitalni organi su povezani...veoma....da li je pojačana želja pred mens. uzrokovana isto tako nabujalošću endometrija tj. zbog zadebljale materice...koja na neko način nadražuje nervne završetke u genital. sistemu.......?
 

Back
Top