Ko nam teroriše decu?!

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
Ovo je prošlo tek tako.Nijedna NVO za zaštitu dečijih prava nije reagovala.Evo ko su napadači ovog dečaka.
hro-decak.jpg

Roditelji V. . i G. . sa sinom
   BOR - Već nekoliko dana unazad, G. Đ. (35) iz Bora, i njegovu suprugu V. Đ. (31), koji žive u ovdašnjem naselju Staro selište, more crne misli. A, sve je počelo pred sam početak školske godine kada su trojica dečaka romske nacionalnosti, starosti od 12 do 13 godina, na obližnjem igralištu presreli njihovog osmogodišnjeg sina, pretukli ga i naterali da - popije mokraću! - Sin mi je dotrčao u kuću uplakan - priča dečakova majka. - Između dva jecaja mi je jedva ispričao šta mu se desilo. Trojica dečaka romske nacionalnosti, koji žive u komšiluku, su bez ikakvog razloga prišli mom sinu, a jedan od njih mu je pružio plastičnu flašu i rekao mu da popije jer je unutra sok. Međutim, dečak je video da se napasnik pre toga izmokrio u flašu i odbio je da pije. Onda je usledila pretnja: - Prebiću te ako ne popiješ - kazao je taj dečak mom sinu, nastavlja majka. - Onda su druga dvojica mog sina uhvatili za ruke, dok mu je treći nabio flašu u usta. Moje dete je plakalo, dok su se napasnici smejali i sipali mu mokraću u usta. U jednom trenutku, sin V. Đ. je uspeo da se otrgne i pojuri ka kući. Tu je jedva ispričao majci šta se desilo, a ona je odmah pozvala policiju, čije su patrole brzo izašle na lice mesta. Napasnike nisu pronašli jer su oni u međuvremenu pobegli.
http://www.novosti.rs/code/navigate... koja zastrašuje&kword_add=bor, napad na dete
 
Trebalo bi da ovo dobije i neku medijsku paznju pa bi se otkrilo jos mnogo slucajeva koji bi relativizovali trubljenje o maltretiranju cigana od strane pripadnika ovih ili onih nacionalnih udruzenja i agresivci bi bili jasno definisani kao agresivci a zrtve kao zrtve. Tek na taj nacin bi se objektivno sagledao problem nasilja.
 
Trebalo bi da ovo dobije i neku medijsku paznju pa bi se otkrilo jos mnogo slucajeva koji bi relativizovali trubljenje o maltretiranju cigana od strane pripadnika ovih ili onih nacionalnih udruzenja i agresivci bi bili jasno definisani kao agresivci a zrtve kao zrtve. Tek na taj nacin bi se objektivno sagledao problem nasilja.

Tačno i konkretno
siledžija je siledžija bez obzira na boju kože i na naciju
 
Mislim da realno nije problem sto su cigani bili napadaci,
ali za NVO i nase medije bi bio problem
da je stvar bila obrnuta,
i u tome je poenta,sto se iste stvari
a sa razlicitim akterima,razlicito tretiraju,
u zavisnosti od nacionalne pripadnosti
 
Tačno i konkretno
siledžija je siledžija bez obzira na boju kože i na naciju

da to treba biti osnovni parametar.....siledzije,lopovi,ubice,pedofili.....su ljudski sljam koji ne bi trebalo da ima nacionalni predznak....kojem god narodu pripadali oni su samo sljam...a svi oni koji pokusavaju takve da brane i opravdavaju po nacionalnom osnovu su jos gori....
 
Mislim da realno nije problem sto su cigani bili napadaci,
ali za NVO i nase medije bi bio problem
da je stvar bila obrnuta,
i u tome je poenta,sto se iste stvari
a sa razlicitim akterima,razlicito tretiraju,
u zavisnosti od nacionalne pripadnosti

А и ти само трућаш!!!:whistling::whistling::whistling:
Да сачекамо, да видимо шта ће Драгош да каже на ово!!!:think::think::think:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Međurasna, međunacionalna, verska, kakva god, izvinjavam se. Šta ću kad naizmenično radite te i takve stvari, mora da se omakne...

Па форуми служе да само климамо главом.
Молим модераторе, да убаце смајли са КЛИМОГЛАВОМ
како би наш ЈОООЈми био срећан.
:per:
 
Međurasna, međunacionalna, verska, kakva god, izvinjavam se. Šta ću kad naizmenično radite te i takve stvari, mora da se omakne...

О чему ти бре причаш ?
Посто си бре ко одбачени фудбалер
кад си ти игро како је то било доброоо
па види ниси добро играо. мало мало па си дао ауто го
тако да иди бре на удружење па пиши отворио сам ти тему тамо да се само ти жалиш и дајеш своје визије како би то требало

а не да само спамујеш.:bye:
 

Back
Top