NIKAKO u OPTALUX
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: NIKAKO u OPTALUX

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NIKAKO u OPTALUX

Ako morate kod ocnog lekara OBAVEZNO zaobidjite OPTALUX u Dobracinoj u Beogradu. Imaju doktorku koja je odavno u penziji i koja radi vrlo trapavo.Meni je propisala sociva koja su totalno neupotrebljiva i plus toga su mi naplatili Baush i Lomb, a kasnije mi isporucili sociva druge marke koja imaju nizu cenu, ali nisu nasli za shodno da mi vrate tu razliku. Kada sam dosla kod gazde da se zalim, on je bio vrlo neljubazan i napravio takvu scenu kao da sam ja kriva sto njegova doktorka nema pojma i sto njegovi radnici naplacuju vecu cenu od vazece. Dakle, NIKAKO u OPTALUX

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Kako se zove i preziva doktorka?

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re:

Doktorka je Zana Nikolic. Inace, nosim dugo sociva sa istom dioptrijom, ali izgleda da doktorka druga dva parametra sociva odredjuje sasvim proizvoljno ili po samo njoj poznatoj logici, pa se zato i desilo da mi sociva nisu dobra.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Nije to nista mene je onomad prje dobrih 8 godina pregledala u jednoj privatnoj klinici u Beogradu dr.Zaklan (da to joj je zaista prezime) koja je imala silne titule i radila navodno na VMA. E dzaba joj sve te njene titule, em je imala strasan atitude problem pa bi na mrtvo ime izvrijedjala sve klijente koji se nesto usude da je pitaju em mi je dala totalno pogresnu dioptriju.Ajd da je omanula za 0.25 ali za citavih 1.5 to moze samo debil. Pri tom mi je papreno naplatila.Zahvaljujuci njoj godinama sam se mucio sa tvrdim socivima dok nisam emigrirao i otisao kod novog oftamologa, ovaj mi je odmah dao meka sociva (za koja je gore navedena tvrdila da nikako ne smijem da ih nosim inace ce me snaci sva zla ovog svijeta, nista nisam smio da pitam jer kad Zaklanka da dijagnozu to je kao dogma) i od tada sam poceo da zivim. Evo ih nosim 5 godina bez ikakvih problema. Dakle ako vas kojim slucajem put navede kod ove nadrioftamologinje koja je u vjecitom PMS-u bjezite ko djavo od krsta....

Slične teme

1. Nikako ne propustite
    Autor I v a n a u forumu Muzika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 31.05.2007., 14:33
  2. Nikako ravnopravnost
    Autor Tuzni_patak u forumu Žene
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 02.05.2007., 18:36
  3. NE OTVARAJ NIKAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor PIRABELOMILE u forumu Humor
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.09.2005., 06:45
  4. KAV & ZA nikako zajedno!?
    Autor neledr u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.08.2005., 22:28
  5. NIKAKO
    Autor FROZEN u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.07.2004., 22:18

Pravila za slanje poruka