i kosovo i EU...ne mere

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
kod nas na TV-u bila neka emisija o martiju, i covek lepo kaze, sto se srbije tice, ne moze i evropa i kosovo. sto se ostalih tice, misli se na bivse YU republike, dok ne izgrade medjusobne odnose, ne moze evropa. znaci prvo sloga sa svim iz svog okruzenja,a tek posle zajedno u svetliju buducnost.
i normalno, to je njegov predlog evropskoj zajednici. da li ce ona to prihvatiti ili ne, videt cemo. ja licno mislim da hoce, jer koja je svrha ulaska u EU, a komsija sa kojim se volite i postujete, ne da vam prolaz kroz njegovu teritoriju.
i samo da dodam, stose mene tice, uzimajuci u obzir poznavanje ovih republika iz bivse nam lepe yuge, brez slovenaca, oni su uvek bili "cudni", od evrope nista.
 
E,sad si ga nagrabusio od ovih ''zutih'' poletaraca,koji se svim petnim zilama ubise,da dokazu,kako tog uslova nema!

:whistling:

Nema Ademe EU,vi ste nasa sudba!!!:per:

Mi cemo vam krojiti kapu,a ne EU,tako da se ne sekirate!

S nama mozete u EU:per:

mozda su zuti u pravu.
to je njegov stav, da li ce biti prihvacen....
a zuti mozda razmisle zrelo sta je najbolje za srbiju i...eto nas kako setamo evropom zagrljeni...
 
Ево европејци и брат вам Адем каже да морате да га пољубите у пишу да би ушли у Европу. И њега и цело његово племе. А онда и Хрвате и остале балканске усташе. Ако не верујете ретроградном делу форума верујте Адему.
 
Poslednja izmena:
Ево европејци и брат вам Адем каже да морате да га пољубите у пишу да би ушли у Европу. И њега и цело његово племе. А онда и Хрвате и остале балкансе усташе. Ако не верујете ретроградном делу форума верујте Адему.

E,ali evropejci sada mudro ''spavaju'' i dok se probude,ode tema na stranu br.2!

Badava se Adem trudi!
 
Ево европејци и брат вам Адем каже да морате да га пољубите у пишу да би ушли у Европу. И њега и цело његово племе. А онда и Хрвате и остале балкансе усташе. Ако не верујете ретроградном делу форума верујте Адему.

za razliku od retrogardnog dela foruma, adem kaze da se moramo ljubiti, znaci dvosmeran izliv ljubavi. ko ce se sa kim ljubiti, to ostavljam da svako sam bira.
ps.ko spada u onu navedenu grupu forumasa:dontunderstand:
 
za razliku od retrogardnog dela foruma, adem kaze da se moramo ljubiti, znaci dvosmeran izliv ljubavi. ko ce se sa kim ljubiti, to ostavljam da svako sam bira.
ps.ko spada u onu navedenu grupu forumasa:dontunderstand:

Адеми да ти кажем ја нешто. Ви у ЕУ нећете ући никад. Ми нећемо због тврдоглавости, а ви због заосталости. Онога дана када шиптари и слични абориџини уђу у ЕУ она ће се деформисати, а то је већ почело да асе догађа од пријема Бугара и сличних Естонаца. Јер нису француз и шваба луди да раде за Румуна, док му шиптарски криминалац ваља по Минхену. Рећиће HALT и отерати све у мајчину. Разумеш?

А ретроградни... То се зна, ови што не воле братсво, јединство, ширење љубави и идеала слободе..
 
Ево европејци и брат вам Адем каже да морате да га пољубите у пишу да би ушли у Европу. И њега и цело његово племе. А онда и Хрвате и остале балканске усташе. Ако не верујете ретроградном делу форума верујте Адему.

:rotf: e pokaza im,svaka ti cast :klap:
 
Ademe, zašto se toliko bunite oko potpisivanja sporazuma MUP-a Srbije i Eulex-a kad je sve kako Marti kaže, gotova stvar?! :think:

Kompromis je potreban, ali ne na način da jedni dobiju sve a drugi izgube sve, a ta priča kako su albanci žrtve a zli srbi jednostavno zli ne prolazi baš više tako lagano kao ranije...

Slažeš li se?
 
Ademe, zašto se toliko bunite oko potpisivanja sporazuma MUP-a Srbije i Eulex-a kad je sve kako Marti kaže, gotova stvar?! :think:
da ti pravo kazem, nemam pojma. jedini razlog koji mi pada na pamet, je balkanski inat. ili isti onaj zbog kojeg vi necete da kosovo bude spomenuto, tj. da bude jedan od potpisnika.
Kompromis je potreban, ali ne na način da jedni dobiju sve a drugi izgube sve,
pa to i jeste kompromis. kompromis nije fifti-fifti, kompromis je kada jedan dobije manje, jer je trazio previse, drugi malo vise, iako je nekad trazio daj sta das...
a ta priča kako su albanci žrtve a zli srbi jednostavno zli ne prolazi baš više tako lagano kao ranije...
tacno je da ne prolazi. ali postoje vise razloga, jedan od njih je, srbija je zaista imala losu sliku, cak toliko losu, da je goru bilo tesko napraviti, narocito nakon smene milosevica. i sada imate uzlaznu putanju [pozitivnu], dok je sa nama obratno, iako je ranije bilo losih poteza oni se nisu videli od vasih, i sada se jednostavno svaka greska vidi i potpada pod kritiku EU-a.sto je i normalno. jos samo da to neki shvate i...
Slažeš li se?

sa necim da, sa necim... so so
 

Back
Top