Zagrljaj, stisak, pisak :)

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
41.959
Joj, je l' volite vi da se grlite tako onako nekako baš jako?!
Mislim, ne sebe da grlite, nego nekoga da grlite i da vas grle?! :D
Meni je nekako taj zagrljaj baš najsasvim-potpunosasvim-najuniverzalniji pokazatelj naklonosti ka nekoj osobi...
I nekako sam uvek više volela da budem bata (jer bate se zagrle i potapšu po ramenima, a seke se ljube, u obraze onako licemerno dosta često :)).

Nego, ozbilljno...
Šta je vama tako nekako najveći pokazatelj da vam je eto neko tako drag.. ili da ste vi nekom dragi.. tj. pokazatelj osećanja..
Ehehehe..ovaj, jer ja npr. ne smem ni da napišem, a ne da kažem.. mislim, to mi je bzvz.. tako ta govorenja.. teška sam na rečima, mislim, ne umem.. i ne volim.. smatram da reči mogu da obezvrede i da su nepotrebne... a opet, veliki broj ljudi smatra da osećanja treba iskazivati rečima... (pride, ne mislim samo na ljubavna i sva tako neka pozitivna, davno sam ustanovila da imam problem u komunikaciji svake vrste, kukavica sam pa šta, ali to sad nije tema :rumenko:)
Ali eto, umem da grlim i da ljubim a i volim, nije da ne volim...:D

I da, da li ste nekad možda bili u vezi sa nekom osobom koja možda krije osećanja.. tj, baš ne ume da ih pokaže ali ni da ih prihvati... ili ste možda baš vi jedna od tih osoba?!

Hajde, hajde, ne budite stidljivi, znate da nama možete reći/pokazati sve :mrgreen:

Jer, mi smo tu, za vas :heart:
 
Poslednja izmena:
Ух, па све зависи. Не показују сви љубав на исти начин.
Код неког је само један позив, кад знам да нема времена "ни да дише", а код неког ми ни хиљаду речи не говоре ништа.
Да поступци су они који се рачунају код мене.
А не речи и не загрљаји, то је само онако... као шлаг на торту, а не мора ни да буде.
 
Ух, па све зависи. Не показују сви љубав на исти начин.
Код неког је само један позив, кад знам да нема времена "ни да дише", а код неког ми ни хиљаду речи не говоре ништа.
Да поступци су они који се рачунају код мене.
А не речи и не загрљаји, то је само онако... као шлаг на торту, а не мора ни да буде.

najbolji je pogled... kad oboje cute i samo se posmatraju, neprekidno... to je najbolji pokazatelj da mu znacis...
 
Ja moje mače ponekad zagrlim baš jako, iz sve snage i onda to nju zaboli i naljuti se na mene, ali se ne ljuti puno jer zna da ja to radim zato što je baš volim, samo se malo duri da bih je ja još više mazio i pazio.
 
najbolji je pogled... kad oboje cute i samo se posmatraju, neprekidno... to je najbolji pokazatelj da mu znacis...
Аха, а ваздух густ као вода.
Ех, било некад.
Сад само дела. Не падам ја више на те ватрене погледе. :lol:
Него да видимо шинко колко си спреман да се жртвујеш. Аха. :mrgreen:
 
kad se vidimo i kad me zagrli i poljubi u celo...taj poljubac u celo je izraz duboke naklonosti....ja to izrazavam nacesce tako da kad me zagrli, ususkam se u njegov vrat ili ako ne mogu da dohvatim, sakrijem lice na njegovim grudima.....
 
Poslednja izmena:
Eto, ako mene pitas, sa muskarcima se ne grlim
a ako je bas takva prilika, onda ima i suza do kolena, a to je retko i nije bas lepo
ni sa rodbinom se ne grlim, iz istih razloga

pa rekoh vec jednom da sam divljak, pa sta :D

a sa cicama volim da se grlim
ali prvo procenim da li je lako uvredljiva :D
i volim da cijukne kao gumena igracka :lol:
 
meni je grljenje najbolji nacin prikazivanja naklonosti i ljubavi...mnogo bolji i iskreniji od poljupca...nekako je postalo previse lako deliti poljupce svima redom,ali ipak ne priblizis se i ne zagrlis bas svakog...

u zagrljaju se osecam voljeno,sigurno i bliskija sa tom osobom vise nego ikad jer je to najcisija emocija...isto kada grlim nekog volim da ga uhvatim jako jako i da ga nikad ne pustim da ode....e takav mi je zagrljaj....kada osetis da zelis nekoga toliko jako da stavis u srce da se zalepis i neces da pustis....kad se oprastam od ljudi uvek ih tako grlim...ujedno pokazujes naklonost i poverenje,jer je polozaj sam po sebi ranjiv...i gde ces vise od toga :)
 
meni je grljenje najbolji nacin prikazivanja naklonosti i ljubavi...mnogo bolji i iskreniji od poljupca...nekako je postalo previse lako deliti poljupce svima redom,ali ipak ne priblizis se i ne zagrlis bas svakog...

u zagrljaju se osecam voljeno,sigurno i bliskija sa tom osobom vise nego ikad jer je to najcisija emocija...isto kada grlim nekog volim da ga uhvatim jako jako i da ga nikad ne pustim da ode....e takav mi je zagrljaj....kada osetis da zelis nekoga toliko jako da stavis u srce da se zalepis i neces da pustis....kad se oprastam od ljudi uvek ih tako grlim...ujedno pokazujes naklonost i poverenje,jer je polozaj sam po sebi ranjiv...i gde ces vise od toga :)

:):heart::heart::heart:
 
meni je grljenje najbolji nacin prikazivanja naklonosti i ljubavi...mnogo bolji i iskreniji od poljupca...nekako je postalo previse lako deliti poljupce svima redom,ali ipak ne priblizis se i ne zagrlis bas svakog...

u zagrljaju se osecam voljeno,sigurno i bliskija sa tom osobom vise nego ikad jer je to najcisija emocija...isto kada grlim nekog volim da ga uhvatim jako jako i da ga nikad ne pustim da ode....e takav mi je zagrljaj....kada osetis da zelis nekoga toliko jako da stavis u srce da se zalepis i neces da pustis....kad se oprastam od ljudi uvek ih tako grlim...ujedno pokazujes naklonost i poverenje,jer je polozaj sam po sebi ranjiv...i gde ces vise od toga :)

a gdje je tu diranje sisa preko majice i ulazak u slatko carstvo chula? :sad2:
 

Back
Top