Gas pojeftinio a,kod nas najskuplji u evropi a tek za privatne korisnike da ne pricam
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Gas pojeftinio a,kod nas najskuplji u evropi a tek za privatne korisnike da ne pricam

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Angry Gas pojeftinio a,kod nas najskuplji u evropi a tek za privatne korisnike da ne pricam

Gas je na svetskom trzistu jeftiniji za 50% procenata ,nego prosle godine,ali gospodin Skundric kaze da nema osnova da se kod nas snizi cena gasa ,rece da ima i zemalja sa skupljim gasom,samo ne znam gde a nije se udostojio da navede primer,U Holandiji je cena za 1m kubnog gasa oko 20 din,mozda je u nekoj zemlji zapadne evrope nesto skuplji,ali to je par procenata,a kod nas su kaznjeni privatni korisnici sa cenom od 39 din sa PDV-om a za gospodu koji se greju u stanovima daljinskim grejanjem,tj,za toplane je cena 26 dinara,i kukaju da im je skupo grejanje .Pa dokle da mi placamo gospodi u stanovima grejanje,na primer niko od njih nije platio prikljucak,mi u Vrnjackoj banji smo platili prikljucak po 1200 eura,a u Krusevcu je to 450 eura,i plus nas deru sa cenom gasa koji je nekvalitetan ,los za primer sve sto je dalje od severa,jer mi u Vrnjackoj banji nemamo ni filtere,tj odstranjivanje kondenza,vode,i vodene pare pa tako placamo i deo vode ,kako kada ,neki put je ima vise neki put manje po 39 din za kubik,a plus sto se ledi na -6 stepeni znaci da je gas najlosijeg kvaliteta,a placamo kao da je najbolji na svetu.Normalno je a to sam i ocekivao da onaj gospodin ,kako bese ime neke posude, a da Canak,odustane od ideje da svi podelimo cenu gasa .Ako mora da bude najveca cena u evropi, da bi svi u drzavnim preduzecima mogli da imaju od 1000 do 20000 eura plate,pa bar da podelimo taj teret na sve , a ne privatni korisnici koji su cenama prikljucka finansirali gasovod da budu kaznjeni sa najvecom cenom.Prikljucak ,kotao za gas ,uvodjenje gasa u kucu kostalo me je preko 4000 eura i sada sa ovom cenom gasa nema ekonomske racunice da se grejem na gas.Preci cu na struju jer je to jevtinije.
    Bravo majstori,demokrate strucnjaci u vladi i ostali bezveznjakovici koji samo sede i daju budalaste izjave ,ali za veliku platu ,a doveli su nas dovde,do dna ,samo ne znamo koliko je dubok mulj.Videcemo kada potonemo u mulj i podavimo se,tj pocrkamo od gladi i hladnoce.
    neobavesten

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Gas pojeftinio a,kod nas najskuplji u evropi a tek za privatne korisnike da ne pr

welcome to Serbia

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano Re: Gas pojeftinio a,kod nas najskuplji u evropi a tek za privatne korisnike da ne pr

бла бла бла

who gives a ***k, пређи на дрва и угаљ , струју ... ретко ко није у гадним проблемима, свако брине своју бригу
    Poslednji put ažurirao/la OrangeC : 07.09.2009. u 18:41

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Kaže Bajatović da nam je "šupalj" gasovod pa mora neko da plati gubitke.
    Čedina Zebra

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

sta rece pametnjakovicu ti si verovatno cedo cede ili DS-a pa te boli uvo za sve
    neobavesten

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio OrangeC Pogledaj poruku
    бла бла бла

who gives a ***k, пређи на дрва и угаљ , струју ... ретко ко није у гадним проблемима, свако брине своју бригу
    Pa ti si verovatno Cedino Cedo ili Cedo DS-a pa te grejanje i sve ostalo ne kosta nista ,
    neobavesten

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio dzorzi Pogledaj poruku
    sta rece pametnjakovicu ti si verovatno cedo cede ili DS-a pa te boli uvo za sve
    Боже сачувај, никад нисам нити ћу

нико те није терао да летиш пред руду, гас је стабилне земље са јаком економијом финску, немачку, данску, а за србију ће и шапурине да буду луксуз

треба живети у складу са могућностима, које су нама додуше мизерне, али је то једино могуће
    Poslednji put ažurirao/la OrangeC : 07.09.2009. u 18:47

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Jel ja?
    Čedina Zebra

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku
    Jel ja?
    не ти

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Gas je na svetskom trzistu jeftiniji za 50% procenata ,nego prosle godine,ali gospodin Skundric kaze da nema osnova da se kod nas snizi cena gasa ,rece da ima i zemalja sa skupljim gasom,samo ne znam gde a nije se udostojio da navede primer,U Holandiji je cena za 1m kubnog gasa oko 20 din,mozda je u nekoj zemlji zapadne evrope nesto skuplji,ali to je par procenata,a kod nas su kaznjeni privatni korisnici sa cenom od 39 din sa PDV-om a za gospodu koji se greju u stanovima daljinskim grejanjem,tj,za toplane je cena 26 dinara,i kukaju da im je skupo grejanje .Pa dokle da mi placamo gospodi u stanovima grejanje,na primer niko od njih nije platio prikljucak,mi u Vrnjackoj banji smo platili prikljucak po 1200 eura,a u Krusevcu je to 450 eura,i plus nas deru sa cenom gasa koji je nekvalitetan ,los za primer sve sto je dalje od severa,jer mi u Vrnjackoj banji nemamo ni filtere,tj odstranjivanje kondenza,vode,i vodene pare pa tako placamo i deo vode ,kako kada ,neki put je ima vise neki put manje po 39 din za kubik,a plus sto se ledi na -6 stepeni znaci da je gas najlosijeg kvaliteta,a placamo kao da je najbolji na svetu.Normalno je a to sam i ocekivao da onaj gospodin ,kako bese ime neke posude, a da Canak,odustane od ideje da svi podelimo cenu gasa .Ako mora da bude najveca cena u evropi, da bi svi u drzavnim preduzecima mogli da imaju od 1000 do 20000 eura plate,pa bar da podelimo taj teret na sve , a ne privatni korisnici koji su cenama prikljucka finansirali gasovod da budu kaznjeni sa najvecom cenom.Prikljucak ,kotao za gas ,uvodjenje gasa u kucu kostalo me je preko 4000 eura i sada sa ovom cenom gasa nema ekonomske racunice da se grejem na gas.Preci cu na struju jer je to jevtinije.
    Bravo majstori,demokrate strucnjaci u vladi i ostali bezveznjakovici koji samo sede i daju budalaste izjave ,ali za veliku platu ,a doveli su nas dovde,do dna ,samo ne znamo koliko je dubok mulj.Videcemo kada potonemo u mulj i podavimo se,tj pocrkamo od gladi i hladnoce.
    Bilo je ranije tema o gasu.
    Uvoz iz rusije,pa srpskoruski posrednik,onda naša energetika,pa lokalni diler gasa,svi se ugrade i na kraju korisnik sve plaća.

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku
    Jel ja?
    ne ti
    neobavesten

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio munjoliki Pogledaj poruku
    Uvoz iz rusije,pa srpskoruski posrednik,onda naša energetika,pa lokalni diler gasa,svi se ugrade i na kraju korisnik sve plaća.
    Da tako je ali zasto se diskriminisu privatni korisnici da placaju vise da bi bilo ugodnije i jeftinije svima koji su kupili stanove za 50 do 100 maraka,a mi smo pravili kuce,mucili se i izdvjali za stambeni fond,a sada izdvajamo za njihovo beneficirano grejanje
    neobavesten

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio OrangeC Pogledaj poruku
    Боже сачувај, никад нисам нити ћу

нико те није терао да летиш пред руду, гас је стабилне земље са јаком економијом финску, немачку, данску, а за србију ће и шапурине да буду луксуз

треба живети у складу са могућностима, које су нама додуше мизерне, али је то једино могуће
    Prijatelju moj neko kao ja je bio prinudjen da uvede gas ,imam kotao i na drva,ali ne mogu da se odvojim od kuce kada je sezona lozenja,jer moj otac od 81 godinica nije vise u stanju da lozi vatru,ali ta prica nema veze sa temom,ja se pitam po kom osnovu ljudi koji su uveli gas u svoje kuce i stanove placaju skoro 60 % skuplji gas nego ostali,koja je to lopovska logika.
    neobavesten

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio munjoliki Pogledaj poruku
    Pa dobro ali zasto dele narod,da privatni korisnici placaju najvise, po kojoj je to lopovskoj logici i cudi me da se niko ne buni.
    neobavesten

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

DS nema alternativu
    A Mari usque ad Mare

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

tadic nema alternativu

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

salu na stranu al prevara koja je uradjena sa ovim ljudima sto se greju na gas odavno nije vidjena u srbiji

prvo su im stavili nisku cenu gasa od 20 dinara, i finansirali placene clanke u novinama kako je gas najjeftiniji energent za grejanje, najbolji trt mrt i tako dalje. onda su se ljudi navukli i poceli da placaju preskupe prikljucke za gas i razvodjenje radijatora po kuci i sve to ih je kostalo papreno od 4000 evra pa do cak 6000 evra koliko je kostalo mog strica za kucu u banovcima.

e onda kad se dovoljan broj magaraca primio , onda su povecali cenu gasa za duplo

a sobzirom da je drzava jedini dobavljac gasa , i da ne postoji alternativni izvor jasno je da ti je izbor grej se na gas ili se smrzavaj

ili investiraj u neke nove vidove grejanja

prevara samo takva

al tako treba , Tadic je najbolji, Tadic nema alternativu, vodi nas u bolje sutra, a to sto je kubik gasa u srbiji DUPLO SKUPLJI nego u recimo u Holandiji - to nema veze

Grejace vas zimus ljubav prema Tadicu i Demokratskoj Stranci
    Poslednji put ažurirao/la Tihi- : 08.09.2009. u 14:18

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Prijatelju moj neko kao ja je bio prinudjen da uvede gas ,imam kotao i na drva,ali ne mogu da se odvojim od kuce kada je sezona lozenja,jer moj otac od 81 godinica nije vise u stanju da lozi vatru,ali ta prica nema veze sa temom,ja se pitam po kom osnovu ljudi koji su uveli gas u svoje kuce i stanove placaju skoro 60 % skuplji gas nego ostali,koja je to lopovska logika.
    то је проблем кад у кући има стараца и мале деце, онда је много боље имати гас

колико соба грејеш тако ?

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

bogami mislili ste da cete da se razbaskarite , i da grejete na gas spavace sobe , dnevne boravke, hodnike i kupatila

nece da moze to bato - GREJANJE VISE OD JEDNE SOBE U TADICEVOJ SRBIJI JE LUXUZ bato koji se skupo placa

Zato lepo ko u stara dobra vremena, sporet u jednu sobu i svi ukucani u toj sobi zbijeni jedni do drugih greju se sopstvenim telima....

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

Ocekujemo poklon od Rusa kao prosle godine na Bozic,
    kako su nas lepo rashladili, divota!?

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

лупаш глупости, нису руси него украинци , јер су прекинули проток по својој територији

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Tihi- Pogledaj poruku
    salu na stranu al prevara koja je uradjena sa ovim ljudima sto se greju na gas odavno nije vidjena u srbiji

prvo su im stavili nisku cenu gasa od 20 dinara, i finansirali placene clanke u novinama kako je gas najjeftiniji energent za grejanje, najbolji trt mrt i tako dalje. onda su se ljudi navukli i poceli da placaju preskupe prikljucke za gas i razvodjenje radijatora po kuci i sve to ih je kostalo papreno od 4000 evra pa do cak 6000 evra koliko je kostalo mog strica za kucu u banovcima.

e onda kad se dovoljan broj magaraca primio , onda su povecali cenu gasa za duplo

a sobzirom da je drzava jedini dobavljac gasa , i da ne postoji alternativni izvor jasno je da ti je izbor grej se na gas ili se smrzavaj

ili investiraj u neke nove vidove grejanja

prevara samo takva

al tako treba , Tadic je najbolji, Tadic nema alternativu, vodi nas u bolje sutra, a to sto je kubik gasa u srbiji DUPLO SKUPLJI nego u recimo u Holandiji - to nema veze

Grejace vas zimus ljubav prema Tadicu i Demokratskoj Stranci
    Само нека помисле колико их Тадић и његови жути воле, и колико се брину о њима, одмах ће им бити топло .... око срца

''Демократска љубав'' најбоље греје .... јер је у њој толико калорија ... ихај

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Zato lepo ko u stara dobra vremena, sporet u jednu sobu i svi ukucani u toj sobi zbijeni jedni do drugih greju se sopstvenim telima....
    + чопор мачака да греје по ноћи

уверено напредујемо ка првом српском устанку

Aktivan član RКЕКОКЕ (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

hehe u svetu pojeftinjuje gorivo, samo u srbiji poskupljuje, samo se pitam gde idu te pare, nemaju ni za penzije da isplate
    “...što je od Boga održaće se, što nije od Boga neće se održati..."

Slične teme

1. Beograd najskuplji u regionu
    Autor jagodina_city u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.07.2009., 21:30
  2. Benzin bi poskupeo, a dizel pojeftinio
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 18.06.2009., 01:51
  3. Najskuplji gas za Srbiju!
    Autor systemofadown u forumu Politika