Sta mi se svidja a sta ne volim u Cacku ...

  • Začetnik teme Milena_ca
  • Datum pokretanja
Najviše mi se u Čačku svidjaju devojke.Stvarno ima prelepih "komada" :!: Prosek je veći nego bilo gde u Srbiji :D Još mi se sviđa što je Čačak miran i mali gradi veoma zgodan za lagodan i udoban život :wink: Ne sviđa mi se Beograd naprimer jer je tamo prava džungla :evil: Gde god da kreneš izgubiš pola dana u putu :x
Ne sviđa mi se što nema i jedan zatvoreni bazen(ovaj jedan je stalno pun a morava je prljava) :shock:
Ne sviđa mi se ni to što su prodali K.K.Borac :x
Ima još dosta stvari koje mi se sviđaju i onih koje mi se ne sviđaju ali...
Pozdrav 8)
 
cacanin ali pravi:
cacak je mesto za starije ljude, tinejdzere, bosance,pravi raj ali za ljude koji zele nesto novo i koji zele da nesto im se stalno desava u zivotu, grad je truba. Ima lepih devojaka ali su malo vise isfolirane a nadam se da postoji i neka lepa ali normalna.
Cacak je pre desetak godina bio legenda od grada...sada tinja u sivilu bosanskom..ali nece dugo..Cacku ce se vratiti pravi cacani,i vratiti mu izgubljeni sarm...ato su :evil: :twisted: 8) oni kijih vec dugo nije bilo...pokidacemo ih(Marka i bosancerose) :evil: :twisted: :twisted:
 
meni se u chachku svidja to shto imamo puno devojaka (koje su veeeelikim delom dno dna) , onda svidja mi se shto imamo coco loco i nasheg sala chumu (on je jedan divan mladic) , lepo je i shto imamo onako divan trg na kom se skuplja mladez (i plastichni automobilchici - watch out) , lepo je i shto .... ma nishta nije lepo , rodjen sam ovde ali ovaj grad , kao nijedan u srbiji ima goooomile idiota . neverovatno zaista , prosto fasinira kolko ovde nema ni zrno kulture , no dobro shta se tu moze ipak smo mi samo Chachani (zamisli dva Ch u imenu grada pa to nema ni u africi)
 
faca1:
grad je onakav kakvog mi koji zivimo tu pravimo...zato ne serite po gradu da bi bio cist...postujte svoj grad,jer su vam tu koreni i trudite se da nam grad bude bolji nego sto jeste....mada je i sada legenda od grada...moj mali Cikago...NEPLJUJTE MI PO GRADU KRETENI :evil: :evil: :evil:

Mali ispaljeni Čačaninu, budući veliki ispaljeni Čačaninu, da bi pričao o nečemu, odnosno da bi ga upoređivao, moraš da vidiš i nešto drugo.

Ja sam do sada živeo u Čačku, Beogradu i New York-u.
U Čačku sam proveo 4 godine i bio sam u "Čačanskom" fazonu (lako se prilagođavam). Sada vidim da su mi to izgubljene godine. Čačak je jedna takva selendra da mu ni Ivanjica nije ravna. Čačani su generalno samo takvi seljaci, retki su OK likovi, a i to su neki "obični" ljudi, ne gradske face. Sve Čačanske face sam znao i bio super sa njima pre jedno desetak godina, ali kad gledam sa ove distance - neviđeni su seljaci!
Družio sam se sa njima jer sam bio mlad, lud i brz. Čačku fali malo onog što se zove "Open mind"...
 
strani placenik:
faca1:
grad je onakav kakvog mi koji zivimo tu pravimo...zato ne serite po gradu da bi bio cist...postujte svoj grad,jer su vam tu koreni i trudite se da nam grad bude bolji nego sto jeste....mada je i sada legenda od grada...moj mali Cikago...NEPLJUJTE MI PO GRADU KRETENI :evil: :evil: :evil:

Mali ispaljeni Čačaninu, budući veliki ispaljeni Čačaninu, da bi pričao o nečemu, odnosno da bi ga upoređivao, moraš da vidiš i nešto drugo.

Ja sam do sada živeo u Čačku, Beogradu i New York-u.
U Čačku sam proveo 4 godine i bio sam u "Čačanskom" fazonu (lako se prilagođavam). Sada vidim da su mi to izgubljene godine. Čačak je jedna takva selendra da mu ni Ivanjica nije ravna. Čačani su generalno samo takvi seljaci, retki su OK likovi, a i to su neki "obični" ljudi, ne gradske face. Sve Čačanske face sam znao i bio super sa njima pre jedno desetak godina, ali kad gledam sa ove distance - neviđeni su seljaci!
Družio sam se sa njima jer sam bio mlad, lud i brz. Čačku fali malo onog što se zove "Open mind"...
ne seri
 
Neverovatno je da u Cacku nemamo dobar bioskop, a imamo brojnu bioskopsku publiku. Nemamo zatvoren bazen, sto je sramota za grad... Jos nisu sredili izgled centra i uredili neke stare zgrade, a saobracaj u glavnim ulicama je katastrofa.. Volim duh ovog grada, narod je bistar, buntovan, mozda previse emocionalan i temperamentan... Secam se kad mi je oficir u vojsci stare Jugoslavije rekao... Na najodgovornija mesta u vojsci biramo Cacane i Uzicane, jer su to generalno najpouzdaniji i najpronicljiviji ljudi u nasoj zemlji... Ruzno je plkjuvati svoj grad... Normalno je da ima snoboba, isfoliranih ljudi itd... Ali oni ne mogu biti slika ovog grada, ako se vidi koliko je nas grad ipak ziv i uspesan u odnosu na neke druge sredine.
 
sto su kola po trotoaru parkirana iako postoje parkinzi, nemamo zatvoren bazen-a kao grad smo sa ........koliko ono bese stanovnika!
Odvratno je smece po ulici, i klinci koji po ulici hodaju kao klosari sa cigaretom u ustima :roll:
Uzasne su u toj meri izrovane ulice-tacnije trotoari kojima ne moze vise niko prolaziti bez rizika za prelom potkolenice ili makar i$casenje skocnog zgloba.
Hvala Bogu pa nisam profesionalni sportista. :shock:
 
Ja sam do sada živeo u Čačku, Beogradu i New York-u.
U Čačku sam proveo 4 godine i bio sam u "Čačanskom" fazonu (lako se prilagođavam). Sada vidim da su mi to izgubljene godine. Čačak je jedna takva selendra da mu ni Ivanjica nije ravna. Čačani su generalno samo takvi seljaci, retki su OK likovi, a i to su neki "obični" ljudi, ne gradske face. Sve Čačanske face sam znao i bio super sa njima pre jedno desetak godina, ali kad gledam sa ove distance - neviđeni su seljaci!
Družio sam se sa njima jer sam bio mlad, lud i brz. Čačku fali malo onog što se zove "Open mind"...
Bog te maz'o,koji si ti pajser...:roll:E al' nikad mi nije bilo jasno šta to ima tako j**ačko u Beogradu pa i oni koji su živeli ovde počnu da nas gledaju ko čobane.Pa ti si minimum 10 puta veća šabančina nego Čačani koje"gledaš sa distance"jer misliš da si uhvatio Boga za onu stvar ako si proveo koji mesec u NY-u.z:plez:
 
Čačak je poseban grad...Iako sam Kraljevčanin,volim ga isto koliko i vi Čačani.Da krenem redom...Devojke su zaista perfektne!:worth:Bio sam nekada u silnom tripu da su groblje jer sam morao sabajle dolazit' u Čačak a tad se,morate se složiti,lepojke ne mogu videti na svakom koraku.Jednom prilikom sam morao uveče da skoknem do Čačka i tada sam ostao fasciniran lepotom čačanskih devojaka.:klap:Dalje,sam izgled grada je fino skockan.Ne pamtim da sam ikad kod vas bacio papirić na ulicu,dok u Kraljevu imam svoju malu deponiju u jednom parkiću.:mrgreen:Park kod bedema je odlično odrađen,sve stoji na mestu...Sledeće,stajanje na pešački prelaz!:eek:Ovo sam prvi put kod vas video jer u Kraljevu to niko živi ne poštuje i gazi te kako stigne(mene je jednom tako roknuo kombi).Ostao sam bez texta u vezi ovoga...Jedna dobra(za pojedine loša kao npr.meni)strana Čačka je negostoprimstvo drugih.Vi niste pustili Kosovare da se dosele i za razliku od nas,u Čačku nema ko od njih da divlja dok ovde postoji i naselje Mala Albanija.E sad,ni Kraljevčani nisu baš poželjni u Čačku...Zahvaljujući mom kraljevačkom akcentu mnogi su gledali kako da što pre nestanu od mene a u pojedinim radnjama nisam čuo ni:"Dobar dan!",a takođe me nisu ni uslužili.:thumbdown:
 
.Sledeće,stajanje na pešački prelaz!:eek:Ovo sam prvi put kod vas video jer u Kraljevu to niko živi ne poštuje i gazi te kako stigne(mene je jednom tako roknuo kombi).Ostao sam bez texta u vezi ovoga...


Обрати пажњу на саобраћај ноћу, поготово петком и суботом... Да упрегнеш коња без пелена лакше би поред њега возио неголи поред ових коња у пеленама... "Лети ко санитет низ Јелицу... "... :bob:...
 

Back
Top