STA SADA KADA JE PROSLA PRVA EUFORIJA U MEDUJIMA??
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: STA SADA KADA JE PROSLA PRVA EUFORIJA U MEDUJIMA??

hraniteljica
    Guest

Podrazumevano STA SADA KADA JE PROSLA PRVA EUFORIJA U MEDUJIMA??

Ne znam da li ste primetili, ali januara-februara bile su novine pune HRANITELJSTVA, hraniteljica i Ministarstva za rad i socijalna pitanja, koje je ponosno nabrajalo novoprijavljene... Medjutim dodje nova vlast, nastade zatisje. Odjednom napustena deca vise nisu bitna.... Sad, hvala bogu, izabrasmo i predsednika, pa se mozemo vratiti humanijim stvarima...
    Kazite mi, da li smo zaista najnehumanija nacija i da li smo u stanju da na tudje muke okrecemo glavu? Narocito kad su deca u pitanju!

Guest

Podrazumevano Re: STA SADA KADA JE PROSLA PRVA EUFORIJA U MEDiJIMA??

Citat Original postavio hraniteljica
    Ne znam da li ste primetili, ali januara-februara bile su novine pune HRANITELJSTVA, hraniteljica i Ministarstva za rad i socijalna pitanja, koje je ponosno nabrajalo novoprijavljene... Medjutim dodje nova vlast, nastade zatisje. Odjednom napustena deca vise nisu bitna.... Sad, hvala bogu, izabrasmo i predsednika, pa se mozemo vratiti humanijim stvarima...
    Kazite mi, da li smo zaista najnehumanija nacija i da li smo u stanju da na tudje muke okrecemo glavu? Narocito kad su deca u pitanju!

Slične teme

1. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 14:22
  2. EUFORIJA
    Autor princeza_paulina u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 25.08.2007., 00:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku