pitanje za sve vozače

Z

zašto

Gost
dvosmerna ulica sa tri trake dugačka i prazna,nema parkiranih vozila.staje vozač u levoj traci,izlazi da završi posao.posle samo 2 do 5 minuta staje vozač u desnoj traci TAČNO preko puta prvog vozila i on odlazi da završi posao. cela ulica je i dalje prazna a ostala je srednja traka da vozila koja dolaze iz oba pravca čekaju jedna druge.nije mi jasno ZAŠTO.ima li nekoga da mi odgovori.jednom sam stao i pitao čoveka koji je izlazio iz auta(vrlo ljubazno): zašto čoveče tu, pa stani malo dalje i... zamalo da dobijem batine. probao sam još jednom da ponudim 1000 dinara samo da mi kaže zašto je stao tako i...
opet zamalo da dobijem batine. to viđam skoro svaki dan jer dosta vozim po gradu. recite mi vozači ZAŠTO???
 
zbog nase nadaleko cuvene bahatosti i nekulture...jednostavno smo u brizi o svojim bliznjima jaki samo na recima...tema je samo delimicno za ovaj forum, jednostavno je odraz celokupnog stanja i odnosa kod nas...dublje ulazenje u problem sa moje strane navelo bi me da reagujem emotivno, podignem sebi pritisak i izazovem verovatno osudu i uvucem se u prepucavanje sto mi nije cilj na ovom forumu...savet: ili pokusaj da ne primecujes i da se ne nerviras 8) (pametnija i kulturnija varijanta) ili se koristi devizom: govori tiho i nosi psa sa sobom :wink: ...
 

Back
Top