Da li je Srbija hrvatska kolonija? Hrvatski tuzioci i sudije isledjuju u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.855
BEOGRAD, 07.09.2009.

PRESS
Hrvati ispituju Jocu!

Hrvatski specijalni tužilac i istražni sudija danas će u Centralnom zatvoru u Beogradu ispitati Sretena Jocića o njegovim navodnim vezama sa ubistvom novinara Ive Pukanića

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=78901&sectionId=39

-----------------------------

Boli me uvo za Jocu Amsterdama,al ovo sto radi aktuelni rezim Borisa Tadica je stvarno najgore i najcrnje ponizavanje Srbije i Srba. Gde ces bolji dokaz da je Srbija banana drzava. Hrvatski tuzilac i istrazni sudija ispituju uhapsene Srbe u sred drzave Srbije.

U Srbiju dolaze sudija i tuzilac genocidne i zlocinacke drzave koja je sto proterala sto pobila skoro 2 miliona Srba u 20tom veku.....

Koliko ja znam pravna praksa je da ako neka drzava tereti za neko krivicnog delo nekog stranog drzavljanina , da tuzilastvu te drzave priloze dokaze protiv njega i onda tuzilastvo odluci da li zeli da podigne optuznicu ili ne. Jos nisam cuo da tuzilac i istrazni sudija strane drzave daju naloge za hapsenje nasih drzavljana + dolaze u nasu drzavu kao u svoju da ispituju uhapsene .

Ta ista Genocidna NezavisnA Hrvatska proganja na hiljade Srba po svetu i izdaje poternice za njima na osnovu namestenih optuznica , i nasa drzava mesto da i njima uzvrati istom merom , ona ne samo da ne proganja ustase po istom arsinu vec po nalogu Hrvatske hapsi i Srbe po Srbiji?

Kapetan Dragan zbog njih provede 4 godine u pritvoru ni kriv ni duzan , a mi cemo da im se zbog toga osvetimo tako sto cemo uhapsiti po njihovom nalogu jos nekog Srbina ?

Drze ovog Jocica mesecima u zatvoru bez da podignu optuznicu, sto je samo po sebi skandal i krsenje njegovih prava, i povrh svega jos ustaski tuzilac i sudija ne samo da naredjuju ko ce u Srbiji biti uhapsen vec i isledjuju uhapsene ko u svojoj zemlji. Drugo ovo je i protivustavno.

Mi Srbi nemamo drzavu, jer da imamo nikada ovako ponizavanje ne bi smo dozvolili.
 
Poslednja izmena:
Jocic je uhapsen zbog kriminala, zbog sumnji da ima veze sa ubistvom i ko zbog cega jos.
I sad ovde kukas sto ga saslusavaju.

srpske drzavljane prema ustavu Srbije koliko ja znam imaju pravo da saslusavaju iskljucivo srpske sudije i tuzioci - a ne strani pogotovo ne ustaski.

No u Kvislinskoj Tvorevini Borisa Tadica ustav je mrtvo slovo na papiru - ocigledno. Hrvati ovde mogu da rade sta hoce .

Srbin u Hrvatskoj ne moze da ima ni trafiku, dok oni ovde kupuju firme sire se a od skora su poceli i da nas hapse i isledjuju .....
 
prijavio sam te za ban... Ne možeš ti Srbiju da zoveš SMRDIJA, nekažnjeno... Kao da si neki .. Zamisli da je to reko Ljubo ili Kyo...

Dakle Ban!!!

Дакле, где је граница ????

А ја ћу покренути контраиницијативу !!!!

Како те није срамота ????
Где ти је образ,
где ће ти душа ????
 
Zamislite kako su se osecale Srpske Patriote 1942 godine dok su po Srbiji hapsili Nemci i isledjivali Srbe?

Eto isto tako se ja osecam danas 2009. godine dok po Srbiji hapse Hrvati i isledjuju Srbe....


nema razlike

Nek je taj Srbin najgori kriminalac , Hrvat nema sta da naredjuje ko ce u Srbiji biti uhapsen, jos manje ima pravo da odlucuje koliko ce taj ostati u zatvoru , i jos manje ima pravo da ispituje uhapsene Srbe kao da je ovo hrvatska drzava


Srbija je 1914. odbila ultimatum Austrougarske da austrijski inspektori i tuzioci istrazuju isledjuju i hapse po Srbiji. zbog toga je doslo i do prvog svetskog rata.

2009 godine po Srbiji neometano hapse, isledjuju i istrazuju hrvatske sudije i tuzioci

I neko misli da mi imamo drzavu?

Preci nam se u grobu prevrcu
 
Poslednja izmena:
Cinjenica je da samo u okupiranim i marionetskim kvislinskim drzavama strane sudije i tuzioci naredjuju ko ce biti uhapsen, isledjuju, podizu optuznice i slicno.

To se u Srbiji desavalo od 1941 do 1945.

A 1914. godine su nasi preci otisli u rat protiv daleko jace Austrougarske jer nisu hteli da dozvole takvo ponizenje

Dok danas moze da nas ponizava i maltretira ko god hoce - nikom nista.
 
Jos nisam cuo da je neki ruski tuzilac i sudija dosao da hapsi i isledjuje po americi ili americki da to isto radi po Rusiji.

Takodje nisam ni cuo da je neki srpski tuzilac i sudija dosao da hapsi i isledjuje po hrvatskoj.

Ovakve stvari su samo moguce u Kvislinskoj Tadicevoj tvorevini kojoj bi pre pristajalo ime SMRDIJA nego SRBIJA. Jer ova kvislinska tvorevina ne zasluzuje da nosi casno srpsko ime i da ga kalja. Preci i stotine hiljada poklanih Srba nam se u grobu prevrcu zbog ovoga.

tebi je ocito promaklo da su RS i RH sklopile medudrzavni dogovor o suradnji u suzbijanju org. kriminala...:dash:
 
tebi je ocito promaklo da su RS i RH sklopile medudrzavni dogovor o suradnji u suzbijanju org. kriminala...:dash:

i kako izgleda ta saradnja?

po srbiji se hapsi svako koga hrvati ponisane, drzi se u zatvoru 5-6 meseci, hrvatske sudije i tuzioci dolaze u srbiju da isledjuju uhapsene , jos ostaje da im presudjujete i to je to.

Pa ako je taj sporazum potpisan sto Hrvatska ne uhapsi Branimira Glavasa i sto srpski sudija i tuzilac ne dolaze da isledjuju njega i druge hrvatske zlikovce po Hrvatskoj?

Pa u Hrvatskoj bi izbio ustanak da se tako nesto samo spomene kao mogucnost a kamoli da se desi...
 
BEOGRAD, 07.09.2009.

PRESS
Hrvati ispituju Jocu!

Hrvatski specijalni tužilac i istražni sudija danas će u Centralnom zatvoru u Beogradu ispitati Sretena Jocića o njegovim navodnim vezama sa ubistvom novinara Ive Pukanića

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=78901&sectionId=39

-----------------------------

Boli me uvo za Jocu Amsterdama,al ovo sto radi aktuelni rezim Borisa Tadica je stvarno najgore i najcrnje ponizavanje Srbije i Srba. Gde ces bolji dokaz da je Srbija banana drzava. Hrvatski tuzilac i istrazni sudija ispituju uhapsene Srbe u sred drzave Srbije.

U Srbiju dolaze sudija i tuzilac genocidne i zlocinacke drzave koja je sto proterala sto pobila skoro 2 miliona Srba u 20tom veku.....

Koliko ja znam pravna praksa je da ako neka drzava tereti za neko krivicnog delo nekog stranog drzavljanina , da tuzilastvu te drzave priloze dokaze protiv njega i onda tuzilastvo odluci da li zeli da podigne optuznicu ili ne. Jos nisam cuo da tuzilac i istrazni sudija strane drzave daju naloge za hapsenje nasih drzavljana + dolaze u nasu drzavu kao u svoju da ispituju uhapsene .

Ta ista Genocidna NezavisnA Hrvatska proganja na hiljade Srba po svetu i izdaje poternice za njima na osnovu namestenih optuznica , i nasa drzava mesto da i njima uzvrati istom merom , ona ne samo da ne proganja ustase po istom arsinu vec po nalogu Hrvatske hapsi i Srbe po Srbiji?

Kapetan Dragan zbog njih provede 4 godine u pritvoru ni kriv ni duzan , a mi cemo da im se zbog toga osvetimo tako sto cemo uhapsiti po njihovom nalogu jos nekog Srbina ?

Drze ovog Jocica mesecima u zatvoru bez da podignu optuznicu, sto je samo po sebi skandal i krsenje njegovih prava, i povrh svega jos ustaski tuzilac i sudija ne samo da naredjuju ko ce u Srbiji biti uhapsen vec i isledjuju uhapsene ko u svojoj zemlji. Drugo ovo je i protivustavno.

Mi Srbi nemamo drzavu, jer da imamo nikada ovako ponizavanje ne bi smo dozvolili.

komentar neznalice, osobe koja zatvarta oći i laže svoje sunarodnjake. nikoga nije došao hapsit tužitelj iz hrvatske. to što će ga ispitati može koristiti obijema državama. kad se kriminalci mogu udružit bez obzira na granice, zašto misliš da državne institucije ne trebaju surađivat u borbi protiv takvih kriminalaca
 
Šta bi sa Ustavom, Tihi?

nadji ti meni u ustavu gde pise da organi strane drzave mogu da hapse isledjuju i ispituju srpske drzavljane

ajde nadji gde to pise

prvo ste rekli za Hag , da eto kao to je sud UN i vi morate da hapsite i isledjujete srbe po njihovom nalogu

Sad vidim isto radite i po hrvatskom nalogu.....


ocigledno da mi Srbi danas nemamo drzavu koja stiti nasa prava - naprotiv....
 
i kako izgleda ta saradnja?

po srbiji se hapsi svako koga hrvati ponisane, drzi se u zatvoru 5-6 meseci, hrvatske sudije i tuzioci dolaze u srbiju da isledjuju uhapsene , jos ostaje da im presudjujete i to je to.

Pa ako je taj sporazum potpisan sto Hrvatska ne uhapsi Branimira Glavasa i sto srpski sudija i tuzilac ne dolaze da isledjuju njega i druge hrvatske zlikovce po Hrvatskoj?

Pa u Hrvatskoj bi izbio ustanak da se tako nesto samo spomene kao mogucnost a kamoli da se desi...
jesi ti ograničeno pametan ili???
jel znaš razliku između organiziranog kriminala i ratnog zločina???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top