Da li je Srbija hrvatska kolonija? Hrvatski tuzioci i sudije isledjuju u Srbiji
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Da li je Srbija hrvatska kolonija? Hrvatski tuzioci i sudije isledjuju u Srbiji

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Podrazumevano Da li je Srbija hrvatska kolonija? Hrvatski tuzioci i sudije isledjuju u Srbiji

BEOGRAD, 07.09.2009.

PRESS
    Hrvati ispituju Jocu!

Hrvatski specijalni tužilac i istražni sudija danas će u Centralnom zatvoru u Beogradu ispitati Sretena Jocića o njegovim navodnim vezama sa ubistvom novinara Ive Pukanića

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=78901&sectionId=39

-----------------------------

Boli me uvo za Jocu Amsterdama,al ovo sto radi aktuelni rezim Borisa Tadica je stvarno najgore i najcrnje ponizavanje Srbije i Srba. Gde ces bolji dokaz da je Srbija banana drzava. Hrvatski tuzilac i istrazni sudija ispituju uhapsene Srbe u sred drzave Srbije.

U Srbiju dolaze sudija i tuzilac genocidne i zlocinacke drzave koja je sto proterala sto pobila skoro 2 miliona Srba u 20tom veku.....

Koliko ja znam pravna praksa je da ako neka drzava tereti za neko krivicnog delo nekog stranog drzavljanina , da tuzilastvu te drzave priloze dokaze protiv njega i onda tuzilastvo odluci da li zeli da podigne optuznicu ili ne. Jos nisam cuo da tuzilac i istrazni sudija strane drzave daju naloge za hapsenje nasih drzavljana + dolaze u nasu drzavu kao u svoju da ispituju uhapsene .

Ta ista Genocidna NezavisnA Hrvatska proganja na hiljade Srba po svetu i izdaje poternice za njima na osnovu namestenih optuznica , i nasa drzava mesto da i njima uzvrati istom merom , ona ne samo da ne proganja ustase po istom arsinu vec po nalogu Hrvatske hapsi i Srbe po Srbiji?

Kapetan Dragan zbog njih provede 4 godine u pritvoru ni kriv ni duzan , a mi cemo da im se zbog toga osvetimo tako sto cemo uhapsiti po njihovom nalogu jos nekog Srbina ?

Drze ovog Jocica mesecima u zatvoru bez da podignu optuznicu, sto je samo po sebi skandal i krsenje njegovih prava, i povrh svega jos ustaski tuzilac i sudija ne samo da naredjuju ko ce u Srbiji biti uhapsen vec i isledjuju uhapsene ko u svojoj zemlji. Drugo ovo je i protivustavno.

Mi Srbi nemamo drzavu, jer da imamo nikada ovako ponizavanje ne bi smo dozvolili.
    Poslednji put ažurirao/la Тихи : 06.09.2009. u 23:09
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: Da li je Srbija ustaska kolonija? Hrvatski tuzioci ispituju u Srbiji

Pa ustashka,crnogorska......
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Podrazumevano Re: Da li je Srbija ustaska kolonija? Hrvatski tuzioci ispituju u Srbiji

Па кад Љубо и компанија могу да вршљају по Крсти,
    зашто не би и Hrvatski tuzilac i istrazni sudija вршљали по Специјалном Суду ???
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Podrazumevano Re: Da li je Srbija hrvatska kolonija? Hrvatski tuzioci i sudije isledjuju u Srbiji

Dosli lopovi da ispituju lopova , koga cuvaju lopovi .
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li je Srbija hrvatska kolonija? Hrvatski tuzioci i sudije isledjuju u Srbiji

Jel mora da postoji ova tema postavljena od totalnih neznalica...

Lock... Nego šta...

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Jocic je uhapsen zbog kriminala, zbog sumnji da ima veze sa ubistvom i ko zbog cega jos.
    I sad ovde kukas sto ga saslusavaju.
    danas nam je divan dan

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Jocic je uhapsen zbog kriminala, zbog sumnji da ima veze sa ubistvom i ko zbog cega jos.
    I sad ovde kukas sto ga saslusavaju.
    srpske drzavljane prema ustavu Srbije koliko ja znam imaju pravo da saslusavaju iskljucivo srpske sudije i tuzioci - a ne strani pogotovo ne ustaski.

No u Kvislinskoj Tvorevini Borisa Tadica ustav je mrtvo slovo na papiru - ocigledno. Hrvati ovde mogu da rade sta hoce .

Srbin u Hrvatskoj ne moze da ima ni trafiku, dok oni ovde kupuju firme sire se a od skora su poceli i da nas hapse i isledjuju .....
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

prijavio sam te za ban... Ne možeš ti Srbiju da zoveš SMRDIJA, nekažnjeno... Kao da si neki .. Zamisli da je to reko Ljubo ili Kyo...

Dakle Ban!!!

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    prijavio sam te za ban... Ne možeš ti Srbiju da zoveš SMRDIJA, nekažnjeno... Kao da si neki .. Zamisli da je to reko Ljubo ili Kyo...

Dakle Ban!!!
    prijavi ti sam sebe za lecenje u nekoj psihijatrijskoj ustanovi.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    srpske drzavljane prema ustavu Srbije koliko ja znam imaju pravo da saslusavaju iskljucivo srpske sudije i tuzioci - a ne strani pogotovo ne ustaski.

.....
    A kad si ti to procitao Ustav?
    U kom članu piše, pošto ja ne poznajem Ustav tako dobro kao ti.
    danas nam je divan dan

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Pa ustashka,crnogorska......
    ТИ МЕ ПРЕДУХИТРИ.
    УСПОРИ МАЛО ЧОВЕЧЕ
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

tihi ga ubode, u epicentar. po obicaju

jos jedna stepenica rezima, ka neizbeznom dnu
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Dakle Ban!!!
    Kakav bre ban?!
    Svaki Srbin ima pravo da kaze o Srbiji sta hoce, dok drugi ne!

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Dakle Ban!!!
    Дакле, где је граница ????

А ја ћу покренути контраиницијативу !!!!

Како те није срамота ????
    Где ти је образ,
    где ће ти душа ????
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Zamislite kako su se osecale Srpske Patriote 1942 godine dok su po Srbiji hapsili Nemci i isledjivali Srbe?

Eto isto tako se ja osecam danas 2009. godine dok po Srbiji hapse Hrvati i isledjuju Srbe....

nema razlike

Nek je taj Srbin najgori kriminalac , Hrvat nema sta da naredjuje ko ce u Srbiji biti uhapsen, jos manje ima pravo da odlucuje koliko ce taj ostati u zatvoru , i jos manje ima pravo da ispituje uhapsene Srbe kao da je ovo hrvatska drzava

Srbija je 1914. odbila ultimatum Austrougarske da austrijski inspektori i tuzioci istrazuju isledjuju i hapse po Srbiji. zbog toga je doslo i do prvog svetskog rata.

2009 godine po Srbiji neometano hapse, isledjuju i istrazuju hrvatske sudije i tuzioci

I neko misli da mi imamo drzavu?

Preci nam se u grobu prevrcu
    Poslednji put ažurirao/la Тихи : 06.09.2009. u 23:23

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

ustav podrazumeva suverenost

sudska vlast je takodje suverena, sa svim pravima i obavezama, ali rezimu to nista ne znaci.

o tim pitanjima kao i o spoljnoj politici i ne dolaze u skupstinu. a i sto bi

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Kakav bre ban?!
    Svaki Srbin ima pravo da kaze o Srbiji sta hoce, dok drugi ne!
    i ja isto mislim

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Cinjenica je da samo u okupiranim i marionetskim kvislinskim drzavama strane sudije i tuzioci naredjuju ko ce biti uhapsen, isledjuju, podizu optuznice i slicno.

To se u Srbiji desavalo od 1941 do 1945.

A 1914. godine su nasi preci otisli u rat protiv daleko jace Austrougarske jer nisu hteli da dozvole takvo ponizenje

Dok danas moze da nas ponizava i maltretira ko god hoce - nikom nista.

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

prijavi ti sam sebe za lecenje u nekoj psihijatrijskoj ustanovi.
    Hahaha, Dačo, al te uyeba ljuCki !

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Jos nisam cuo da je neki ruski tuzilac i sudija dosao da hapsi i isledjuje po americi ili americki da to isto radi po Rusiji.

Takodje nisam ni cuo da je neki srpski tuzilac i sudija dosao da hapsi i isledjuje po hrvatskoj.

Ovakve stvari su samo moguce u Kvislinskoj Tadicevoj tvorevini kojoj bi pre pristajalo ime SMRDIJA nego SRBIJA. Jer ova kvislinska tvorevina ne zasluzuje da nosi casno srpsko ime i da ga kalja. Preci i stotine hiljada poklanih Srba nam se u grobu prevrcu zbog ovoga.
    tebi je ocito promaklo da su RS i RH sklopile medudrzavni dogovor o suradnji u suzbijanju org. kriminala...

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Šta bi sa Ustavom, Tihi?
    danas nam je divan dan

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio slavonija Pogledaj poruku
    tebi je ocito promaklo da su RS i RH sklopile medudrzavni dogovor o suradnji u suzbijanju org. kriminala...
    i kako izgleda ta saradnja?

po srbiji se hapsi svako koga hrvati ponisane, drzi se u zatvoru 5-6 meseci, hrvatske sudije i tuzioci dolaze u srbiju da isledjuju uhapsene , jos ostaje da im presudjujete i to je to.

Pa ako je taj sporazum potpisan sto Hrvatska ne uhapsi Branimira Glavasa i sto srpski sudija i tuzilac ne dolaze da isledjuju njega i druge hrvatske zlikovce po Hrvatskoj?

Pa u Hrvatskoj bi izbio ustanak da se tako nesto samo spomene kao mogucnost a kamoli da se desi...

Ističe se
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

BEOGRAD, 07.09.2009.

PRESS
    Hrvati ispituju Jocu!

Hrvatski specijalni tužilac i istražni sudija danas će u Centralnom zatvoru u Beogradu ispitati Sretena Jocića o njegovim navodnim vezama sa ubistvom novinara Ive Pukanića

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=78901&sectionId=39

-----------------------------

Boli me uvo za Jocu Amsterdama,al ovo sto radi aktuelni rezim Borisa Tadica je stvarno najgore i najcrnje ponizavanje Srbije i Srba. Gde ces bolji dokaz da je Srbija banana drzava. Hrvatski tuzilac i istrazni sudija ispituju uhapsene Srbe u sred drzave Srbije.

U Srbiju dolaze sudija i tuzilac genocidne i zlocinacke drzave koja je sto proterala sto pobila skoro 2 miliona Srba u 20tom veku.....

Koliko ja znam pravna praksa je da ako neka drzava tereti za neko krivicnog delo nekog stranog drzavljanina , da tuzilastvu te drzave priloze dokaze protiv njega i onda tuzilastvo odluci da li zeli da podigne optuznicu ili ne. Jos nisam cuo da tuzilac i istrazni sudija strane drzave daju naloge za hapsenje nasih drzavljana + dolaze u nasu drzavu kao u svoju da ispituju uhapsene .

Ta ista Genocidna NezavisnA Hrvatska proganja na hiljade Srba po svetu i izdaje poternice za njima na osnovu namestenih optuznica , i nasa drzava mesto da i njima uzvrati istom merom , ona ne samo da ne proganja ustase po istom arsinu vec po nalogu Hrvatske hapsi i Srbe po Srbiji?

Kapetan Dragan zbog njih provede 4 godine u pritvoru ni kriv ni duzan , a mi cemo da im se zbog toga osvetimo tako sto cemo uhapsiti po njihovom nalogu jos nekog Srbina ?

Drze ovog Jocica mesecima u zatvoru bez da podignu optuznicu, sto je samo po sebi skandal i krsenje njegovih prava, i povrh svega jos ustaski tuzilac i sudija ne samo da naredjuju ko ce u Srbiji biti uhapsen vec i isledjuju uhapsene ko u svojoj zemlji. Drugo ovo je i protivustavno.

Mi Srbi nemamo drzavu, jer da imamo nikada ovako ponizavanje ne bi smo dozvolili.
    komentar neznalice, osobe koja zatvarta oći i laže svoje sunarodnjake. nikoga nije došao hapsit tužitelj iz hrvatske. to što će ga ispitati može koristiti obijema državama. kad se kriminalci mogu udružit bez obzira na granice, zašto misliš da državne institucije ne trebaju surađivat u borbi protiv takvih kriminalaca

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Šta bi sa Ustavom, Tihi?
    nadji ti meni u ustavu gde pise da organi strane drzave mogu da hapse isledjuju i ispituju srpske drzavljane

ajde nadji gde to pise

prvo ste rekli za Hag , da eto kao to je sud UN i vi morate da hapsite i isledjujete srbe po njihovom nalogu

Sad vidim isto radite i po hrvatskom nalogu.....

ocigledno da mi Srbi danas nemamo drzavu koja stiti nasa prava - naprotiv....

Ističe se
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i kako izgleda ta saradnja?

po srbiji se hapsi svako koga hrvati ponisane, drzi se u zatvoru 5-6 meseci, hrvatske sudije i tuzioci dolaze u srbiju da isledjuju uhapsene , jos ostaje da im presudjujete i to je to.

Pa ako je taj sporazum potpisan sto Hrvatska ne uhapsi Branimira Glavasa i sto srpski sudija i tuzilac ne dolaze da isledjuju njega i druge hrvatske zlikovce po Hrvatskoj?

Pa u Hrvatskoj bi izbio ustanak da se tako nesto samo spomene kao mogucnost a kamoli da se desi...
    jesi ti ograničeno pametan ili???
    jel znaš razliku između organiziranog kriminala i ratnog zločina???

Slične teme

1. Tužioci prikrivaju zločine nad Srbima
    Autor Serdar Scepan Radojevic u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.08.2009., 12:53
  2. Tadićeva Srbija(Mladima u Srbiji je prekipelo!)
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 22.07.2009., 01:32
  3. Odgovora: 198
    Poslednja poruka: 14.07.2008., 12:52
  4. Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 20.02.2008., 18:58
  5. Srbija kao Hrvatsko-Slovenačka kolonija
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 25.09.2007., 17:49

Pravila za slanje poruka