Mlađan Dinkić-Ne razumeju me, kao što nisu razumeli ni Đinđića!

Imam zakon, njim se dičim pogledaj me na šta ličim...

image.jpg
 
Da li je Ivica Dačić i dalje licemer, kako ste ga nazvali pre manje od mesec dana?

- Dačić je bio licemer u slučaju ovog zakona. Ali, čini se da i on želi što pre da to zaboravi i da nastavimo saradnju.

A premijer Mirko Cvetković, za njega ste rekli da je isuviše spor, da je Vlada kilava?

- Rekao sam to za Vladu i pojedine ministre, ne za premijera. Sada smo mnogo brži i odlučniji.

Kako to? Vi kažete da je Dačić licemer, da je premijer trom i nikom ništa? Sve se promeni za pet dana?

- Vreme radi za nas.

AHAHAHAHAHAHAHAHA
 
Imate osećaj da vas ljudi ne razumeju?

- Imam. Ali se tešim time da i neke druge, moje uzore, nisu razumeli dok su radili svoj posao, ili čak i za života. Nisu razumeli ni Zorana Đinđića, koga su počeli da slave tek kad je ubijen! Kroz istoriju ljudi nisu razumeli one koji su videli dalje od svojih savremenika. Neki od njih su spaljeni na lomači, da bi posle postali heroji.

ebote ovaj treba da se lechi
delusion of grandeur lol
 
citat iz clanka

Da, da, vi ste poznati kao "zaštitnik društvenog interesa"...

- Uvek postoji otpor kada uvodite red u ma koju oblast. I bankari koji su '90-ih profitirali na bazi prevara nisu se obradovali uvođenju reda u bankarski sistem, ali zato sada štediše imaju korist.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stedise imaju korist!?

pa zar ovo ne podleze pod udar novog zakona? neistina i ironija u jednoj recenici

koliko treba mladjani mladja da odlezi zbog ove recenice .

ili neka dovede te stedise sto imaju korist
 
citat iz clanka

Da, da, vi ste poznati kao "zaštitnik društvenog interesa"...

- Uvek postoji otpor kada uvodite red u ma koju oblast. I bankari koji su '90-ih profitirali na bazi prevara nisu se obradovali uvođenju reda u bankarski sistem, ali zato sada štediše imaju korist.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stedise imaju korist!?

pa zar ovo ne podleze pod udar novog zakona? neistina i ironija u jednoj recenici

koliko treba mladjani mladja da odlezi zbog ove recenice .

ili neka dovede te stedise sto imaju korist

Pa mislio je na sebe ,Djelica,Vlahovica,Jelasica....i ostale stedise iz vlade koji su se nalapali
 

Back
Top