Da li je moguce da porastem jos malo?

175 cm je normalna visina. :)

Da nalazi se u visokoj granici ali moze da bude smatrana normalnom.

Razni preparati za povecavanje visine ne pomazu o kojima ja imam informacije ne pomazu ali naravno ne mogu da ih postujem ovde jer postujem pravila ovog foruma - ne bih morao ali je to zbog respekta prema moderatorima i njihovoj svetoj sluzbi- ako ti zaista treba ta visina onda jedina preporuka moze da bude da radis ono sto je radio majkl dzordan.

Ili moze hormon - moja mala sestra koja je manja nego sto bi trebalo to dobija na institutu za majku i dete - i to je prilicno uspesno (rodjena je 1 mesec pre roka sto je prouzrokovalu stvar).Mada posto imas tu visinu verovatno da bi morala da platis - a ne verujem da je bas jeftino.

Znam da postoji ortopedska metoda (koja se primenjuje kada posle operacije - ne zbog greske lekara nego zbog toka sudbine i boga - da naponem da nije oronija vec stvarno tako mislim jedna noga bude kraca od druge.) kojom se dakle povecava duzina kosti - ali dakle to ne poveceva celo telo vec samo duzinu nogu npr i naravno veoma je bolno.
 
Visoka sam 175 cm i imam 17 godina. Bilo bi mi od velikog znacaja kada bih porasla jos 2 cm! Da li je to moguce? S obzirom da sam stala sa rastom pre dve godine. Kakva ishrana i koja fizicka aktivnost bi mi pomogla u tome? Molim Vas za misljenje i savet.

Šta ti je?To je dovoljno za tvoj uzrast ;) Ja sam niža od tebe za 12 cm i mlađa godinu dana...Ja mislim da bih trebala ja da se zapitam, a ne ti :lol: ;)
 
Nina visina ti je odredjena jos kad si se rodilaa.Tako je Bog htio kao i jo hiljadu stvari,kao i kod svih nas...N vidim zasto bi jedna mlada devojka mucila i opterecivala sebe takvim stvarima.....Ne zelim da te deprimiram al ti kazem iskreno od srca ,poslusaj me,dzabe ces se muciti ,postedi sebe napora i vremena.....Mislim da neces pogrijesiti....Uostalom visoka stikla prekriva nedostatke takve vrsteeee...:)
 
Visoka sam 175 cm i imam 17 godina. Bilo bi mi od velikog znacaja kada bih porasla jos 2 cm! Da li je to moguce? S obzirom da sam stala sa rastom pre dve godine. Kakva ishrana i koja fizicka aktivnost bi mi pomogla u tome? Molim Vas za misljenje i savet.

Sta fali tvojoj visini?Dovoljna je za zenske,zenske su obicno 10 cm nize od tebe...Igraj basket tako sam ja porastao :D
 

Back
Top