NAJOZBILJNIJE TRAZIM SAVET

Milena26:
Moram jos jednom da se zahvalim svim divnim ljudima koji komentarisu moju vezu, zaista nemam reci za vas. S obzirom da je ovo svet u kome je sve manje prijateljstava i vremena za tudje probleme, zaitsa znaci kad neko odvoji par minuta svog vremena i da ti svoj savet ili stav.
Danas bas razmisljam o tome kako sam nevinost izgubila u svom rodjenom krevetu. Kad god smo spavali to je bilo u mom stanu i nekoliko puta sam mu bas bila natuknula kako g nije blam da uvek spavamo kod mene. Mislim, volim ja svoj stan i sve to ali zaista je malo bezveze da se nije potrudio ni oko toga. Daleko od toga da ja zelim da idem u tudje sobe ili stanove, naravno da ne zelim, ali ne znam vise sta sebi da kazem. Juce je rekao da mogu da odem kod njega kad god zelim, i kad on nije kuci:-))))) Pa sve i da u kuci ima ne znam koga, mislim da bi ja trebalo to da znam. Nemojte mi reci da mu sve ovo kazem kad sam mu jos juce rekla a on izbegava temu.


Rekao je tebi efendija da nesto tu nije u redu, i definitivno nije u redu. Ne poznajem te i zaista nema razloga da ti bilo ko sa foruma zeli zlo ukljucujuci i mene.Sva je prilika da ces proci kao gospodja(ica)
Hazard
Postoji nesto sto se u filozofiji zove PANOPTIKA.Verovatno ne znas sta je to a najpriblizniji opis bi bilo ono staklo iz policijskih filmova, kroz koje optuzeni ne vidi istarzitelje dok istrazitelji vide njega.Tako je i kod tebe.Vidis samo jednu stranu i to onu najmanje znacajnu a iza tako banalnih sitnica kao sto su znaci paznje i ostalo krije se dripac.Dripac u svojoj izvornoj formi i oblicju.Coveka ne znam i apsolutno nema razloga da pljujem protiv njega. Ima gomilu skrivenih mana koje ti u svom ocaju da ne ostanes neudata vidis ali neces da priznas ni sebi ni nama.
Odnos je jako los i truo kad neko izbegava temu a jos je gore kada neko ne reaguje na izbegavanje teme.
Sva moja vidjenja vase veze koja su se provlacila kroz moje komentare su verovatno jako bliska istini i u to ne moze da me ubedis ni ti , ni Ewa ni bilo ko sa ovog foruma.
Prosto, nisi u stanju da stvar preseces, nisi u stanju da dijalog dovedes do kraja. Zivi sa svojom mukom i budi srecna jer je jos uvek muka.Kada bude veoma tesko da se bilo sta popravi tada ce vec biti agonija a sa tom agonijom ces veoma dobro moci da zivis (ako ti je to uteha) jer iz svih postova se vidi da si tipican primer zene koja moze da zivi sa mukom bez vecih problema.
Tvoje iznosenje 'problema' je bio samo tvoj labavi pokusaj da ti bilo ko sa foruma da podrsku, jer je staro pravilo da zene hoce da cuju ono sto zele da cuju.
Ovde ti niko ne moze dati podrsku za tako ociglednu stvar kao sto je los karakter tvog verenika.
Bez obzira sto ovde ima dosta ljudi sklonih salama, svadji i medjusobnim prepucavanjima, ipak si videla da jako dobro i sinhronizivano reaguju kada je pravi problem u pitanju ili potencijalna katastrofa.Zato lagano ponovo procitaj sva misljenja na ovom topicu i razmisli jos jednom.Mada ne verujem da ce to izmeniti bilo sta. Mladost, neiskustvo, naivnost, carsija su idealna podloga za razvoj jos jedne lose zivotne price.
Zelim ti sve najbolje.
 
Nesto sam zaboravio.Posto pola foruma misli za tebe i o tebi i tvom problemu, evo tebi tema za razmisljanje:
Cinjenica:Decko ti poklanja malo paznje i nije te upoznao sa svojima (kao da te krije)Ok.
Prtedpostavljamo da je covek OK.Znaci ima za to neli razlog.Ti si se nama predstavila u najboljem mogucem swvetlu i mi ti svi a priori verujemo.
Ali, da nije mozda problem u tebi?Mozda postoji razlog za ponasanje doticnog.Mi coveka ne znamo i zasto bi ti verovali?
1/Mozda covek nece da se zeni SA TOBOM.Ok, reako je da zeli ali mozda ne zeli.Mozda zeli da ima devojku sa praznom gajbom za tucanje.
2/Mozda si ruznjikava i jednostavno nece da pokaze kod kuce s kim se zabavlja a opet hoce da te zadzi zbog tucanja dok te ne izgustira.
3/Mozda se ne ponasas pristojno u drustvu.Mozda se ponasas kao seljanka pa pred ortacima ga boli uvo ali smatra da je bezveze da te upoznaje sa svojima
4/Mozda si neuredna i neodnegovana (neukusno se oblacis, imas kvarne prednje zube itd)
5/Mozda si priglupa i valjas gluposti u drustvu.
6/Mozda si daleko od zene kakvu zamislja za majku svoje dece i jednostavno, neka traje dok traje.
7/Mozda ima nesto iz tvoje proslosti sto carsija zna a ti si nam precutala.
8/Mozda si prepotentna i lazljiva
9/Mozda si ljubomorna
10/Mozda ti u stanu gmizu bube i kuca je prljava do bola sto bas nije pohvalno za buducu suprugu

Sve sto sam naveo je MOZDA i ne misli da zelim da te povredim.
Ipak razmisli, zasto ne oseca potrebu i zasto NE ZAVREDJUJES PAZNJU.Mozda ima stvari koje i mi na forumu ne znamo. Nista nije slucajno. :!:
 
Bad_Wolf:
Ewa:
pravi muskarac izrazva ljubav ne stvarima...

Pravi muskarac pokazuje paznju umesnim poklonima (u isto tako umesnim trenucima), o tome se radi.

Niko nije spomenuo (ni Milena ni efendija) da pravi muskarac izrazava ljubav poklonima. Stavise to je tako bedno i degradirajuce za ljubav...

Poklone nisam hteo da komentarisem jer su svi coveka proglasili za socijalni slucaj koji nema ni za cokoladu, tako da je impliciralo da je njegova nepaznja odraz siromastva sto je van pameti.
 
Pazi, meni osoba koja mi je mila na bilo koji nacin, da pljune na zid - ja bi bio srecan tom paznjom. Mislim da lova nije bitna - ubere se maslacak u parku, dodje se u zoru pod prozor (da se pokaze da ti je u mislima), ne ye8e se stalno na njenoj gajbi nego neka promena - koja se poturi kao izraz paznje itd.
 
Joj ljudi, ozbiljno razmisljam o tome da ga ostavim. Zaista. Nekoliko vasih postova je toliko uticalo na to da ozbiljno razmislim o svemu da sam dosla do tog zakljucka. Da odgovorim efendiji-nisam Sindi Kraford ali nisam gadna, stavise, osim toga, njegovi su me videli na slikama. Veoma sam kulturna, mislim da se dopadam njegovim drugovima. Imam zdrave zube osim jedne dvojke koja je krunica jer sam zub slomila pre 10 godina ali se ne primeti da nije moj, super je odradjen. Nemam bube u stanu, prilicno sam uredna osim sto mi je soba uvek bila u haosu kad sam spremala ispite. Nisam prljava, mislim da sam veoma cista i negovana. Ne ponasam se bahato u javnosti (:-)))))) i nemam neku losu proslost i pricu kojom carsija moze da ispira usta.
Danas je natuknuo da bih mogla da idem sa njim za par dana da odvezemo njegovu mamu u bgd ali je meni to tako besmisleno sad kad sam mu dva dana drvila o tome kako me nije upoznao ni sa kim a ja njega jesam. Osim toga, on zaista nije socijalni slucaj. Vozi auto i to prilicno fin, pusi dobre cigarete, ima za izlazak......jedino sto ne trosi na garderobu i na mene:-))))))))))
Moram definitivno da procitam sve postove. Ako ga ostavim i pocnem da patim i tugu utapam u hrani, molim sve vas da budete uz poor litle me:-)))))
 
još nešto.Nije te cenio ni do sad, to s poklonima ako ima love još gore zvuči, a onda će od dana venčanja biti još gore.Ako uživaš u ulpzi žrtve ostani sa njim al ja savetujem bežaniju pod hitno,naročito ako mama putuje sa sinom a tebe zove da im držiš sveću
 
Cek, jel' se ti ono plasis da se neces udati? A jos s njim si "izgubila" (kako li se to radi, moze li se naci...?) nevinost?! Pa on je siguran u tebe, osvojena i da prostis zapishana teritorija.
Ostavi ga i izadji iz toga s punim jedrima: promena frizure, garderoba + S - M - I - L - E!!!!
Batali grad, ako mislis da ti tu nema udaje. Ti se ponasas: bolje ikakva no nikakva udaja.

Sve tvoje nedoumice su signali za uzbunu tvoje podsvesti. Kada on tebi nudi da odvezete mamu - mislim, stvarno. Oces da stojis na papuci kola k'o telohranitelj? Imaj malo dostojanstva. Sto ta mama ne uprilici veceru za devojku svoga sina? Tj. sto se on toga ne seti, pa da izdejstvuje kod svojih. Sve su to dockan zakrpe s njegove strane, a tebi zadnje mogucnosti da pogresis i ostanes s njim.
 
Lepo sto razmisljas o tome da ga ostavis, ali nemoj da to ostane na tome. Vidis da vas dvoje cak ne mozete ni da razgovarate o svemu otvoreno. Koliko te on ozbiljno dozivljava kada `skrece` sa teme koja je za tebe bitna? A zamisli tek kada dodju problemi u braku, kako cete to resavati? Zar ne mislis da je bitno da te muskarac sa kojim planiras da provedes ostatak zivota postuje? Iz tvojih postova se moze videti da to bas i nije slucaj, osim ako si nam precutala nesto.
Sto se udaje tice, da li ti je bolje da se udas za coveka sa kojim ces biti nesrecna, ili da se, u krajnjoj liniji, uopste i ne udas? Ti vec imas sumnje u njega, a tek ste na pocetku.
Ti ne bi pokretala ovu temu bez razloga. Svesna si da u Vasem odnosu postoji problem, ali bi ti bilo lakse da ga prihvatis ukoliko bi ovde naisla na postove tipa: `nije to tako strasno, prihvati ga kakav jeste..`. To nije jace od tebe.. ili mozda jeste?
A o predlogu da `odvezete mamu..` necu ni da pisem...
 
Sad sam stvarno zbunjena. Ne shvatam sta je tu strasno sto bi on odvezao mamu za bg a ja isla sa njima? Presabiram misli i ne mogu da nadjem odgovor. Tata mu nije tu a ni sestre pa je on ostao jedini da je vozi. Mislim, nece je voziti milion kilometara.....objasnite mi, ovo cak ni ja ne shvatam.
 
Prvo upoznavanje, bez komunalnih potreba (prevoz - odvezivanje (alexy - cmok) - mama), pa onda u nekom trecem, cetvrtom turnusu druzenja: da budes saputnik...

Ovako moze da ti se desi: "...koji ce nam ona...".

U stvari sta mi smeta: nisi ti sustina price, no prevoz (odvezivanje - 2nd kiss za alexy) mame - sta ako je bolesna ili nesto sl. - nevesela neka kombinacija?!

TI TREBA DA BUDES CENTAR! "Mama ovo je moja devojka Milena, o kojoj sam vam toliko pricao i koja je moj svet! Sad idemo u bioskop, ciao!".
 
Bad_Wolf:
Prvo upoznavanje, bez komunalnih potreba (prevoz - odvezivanje (alexy - cmok) - mama), pa onda u nekom trecem, cetvrtom turnusu druzenja: da budes saputnik...

Ovako moze da ti se desi: "...koji ce nam ona...".

U stvari sta mi smeta: nisi ti sustina price, no prevoz (odvezivanje - 2nd kiss za alexy) mame - sta ako je bolesna ili nesto sl. - nevesela neka kombinacija?!

TI TREBA DA BUDES CENTAR! "Mama ovo je moja devojka Milena, o kojoj sam vam toliko pricao i koja je moj svet! Sad idemo u bioskop, ciao!".

:oops: Sve ti je lepo rekao...
 
Postoji jedna stara izreka:Muškarac voli ženu onoliko koliko ga košta. Znači ako nema cene kada si ti u pitanju i ako je spreman da učini sve za tebe
onda te voli.
Sve drugo su samo priče. Koliko sam shvatila ti sa gajbom i ostalim kvalitetima koje si nabrajala a imaš ih, bogami dobra si prilika i još ako ti ispere mozak onda si prava.
Tvoj baja samo priča, udačeš se ti ali za drugog.
 
Milena26:
Ljudi na forumu su tako duhoviti:-)
"Komunalne potrebe":-))) Svaka cast na izrazu:-)
Zivot je tako surov.

Slusaj, sreca tvoja te mi puce veza pre slanja odgovora, te je napljuv od odgovora otisao u etar...

Ali..., MUCNI GLAVOM pre upotrebe: nisam ja hteo da budem duhovit, vec da ti jednom izkarikiranom slikom probudim centar za racionalno razmisljanje.

Ovako ispade da ti se rugam, hm... Nemam reci da ti opisem glupost te situacije: prvi kontakt sa Big Mamom je prevoz iste u nekom (?) pravcu. Kako nisi skontala: TI TU NISI, TJ. BOLJE RECI TI SI TU NA NIZOJ STEPENICI - u takvom pristupu/upoznavanju.

Sta ako kola stanu: jedino on zna da vozi, BM ne moze i ti ce guras i mamu i sina i kola, pa kad upale, a ono leti blato na snajku... :twisted: :twisted:
 
E ovako....
Procitah 3-4 str. i dodjoh do zakljucka (manje vise)
da bi svi ovi voleli da ga ti nogiras.....
E pa dete drago ne slusaj ih NIKOGA......
Slusaj samo svoje srce .......
i mene.......
donesi zakljucak.....
-kako?
pitas se ti..lepo
iz svega toga sto si ti sa njim pricala,svih ovih meseci ili dana.....
seti se svega i polako stavku po stavku.......
nego kako rece jedan-a nemoj da bude ili on ili niko...
na kraju krajeva tek ti je 26 (kao i meni) .....
pa dete ....
U NAJBOLJIM SMO GODINAMA :wink: :wink: :wink:
nemoj da se previse sekiras.......
nego stavi pravu stvar na pravo mesto :lol:
ima momaka koliko hoces nije on(po mom misljenju)vredan tebe koliko ti njega.....
u svakom slucaju mozemo popricati o toj temi uvek...
SRECNO... (kakav god ishod bio) ali u svakom slucaju javi ishod.........
CAOSSSSSSS :idea: :idea: :idea: [/u][/i][/b]
 

Back
Top