DIZANJE!!!

M

malecki

Gost
Momci,da li vam se desava da vam se na ulici iz cista mira digne i da se to vidi u javnosti?Ako ima slucajeva,objasnite zasto?Da li vas napali neka riba (frajer,za ostale), lepa guza...
 
Wolf:
Pa recimo meni po 15-16 puta na dan iz chista mira odjedared :lol: i eto ga a malo me je blam poshto nosim bermude bez gatja ba mogu da nadrljam

Cool je to ici bez gaca.I meni je to uzivanje.Ali zasto ti se dize,na sta?To me interesuje.Kod mene je to sasvim normalna pojava i pomalo me iritira jer se vidi,ali reko da li sam normalan ili ima i jos nekoga tako...
 
i ja isto - nosim samo one klasicne gace tako da kad se digne mogu da pribijem kitu uz stomak ... bokserice - nikako jos onako kad landara mnogo lakse ide u vis nego kad je pribijen..
 
Anonymous:
i ja isto - nosim samo one klasicne gace tako da kad se digne mogu da pribijem kitu uz stomak ... bokserice - nikako jos onako kad landara mnogo lakse ide u vis nego kad je pribijen..


Cool,u principu smo isti.E sad,zasto i kada ti se desava da ti se digne pa moras da ga pribijas uz stomak?
 
Znas ono..ides ulicom i grad oko tebe je lood i pobegnes u nesto lepse, setis se nekog dobrog seksa i eto nevolje. Ili vidis neku dobru ribu pa pravis kombinacije u glavi i onda svi znaju sta kombinujes, a ako malo bolje pogledas, ima ih jos oko tebe koji zveraju u istu ribu i imaju isti problem :oops:
 
Lord of Chaos:
Imao sam tih problema ranije, ali sam sada nasao kroj do bola, sve na mestu i sve ok.... :D

Sto se mene tice,tesne boxerice su zakon medjutim od nosenja se prosire i postanu obicne i opet malisa landara.Kada se nove obuku taman je sve lepo stisnuto,stesnjeno i lepo oblikovano!Probao sam i bez gaca,ali me je rajsfeslus unistiooooooo!Ali stalno mi se tada dizao!
 
malecki:
Momci,da li vam se desava da vam se na ulici iz cista mira digne i da se to vidi u javnosti?Ako ima slucajeva,objasnite zasto?Da li vas napali neka riba (frajer,za ostale), lepa guza...
E meni se dize iz cista mira pogotovo kada sam premoren neznam zasto neznam sta cu sa njim tj bez da se napalim samo se digne,a ince desi se kada je neka riba do jaja ono kada bi se stopio sa njom tu i sada .
 
Hmmmmmmmmm:
malecki:
Momci,da li vam se desava da vam se na ulici iz cista mira digne i da se to vidi u javnosti?Ako ima slucajeva,objasnite zasto?Da li vas napali neka riba (frajer,za ostale), lepa guza...
E meni se dize iz cista mira pogotovo kada sam premoren neznam zasto neznam sta cu sa njim tj bez da se napalim samo se digne,a ince desi se kada je neka riba do jaja ono kada bi se stopio sa njom tu i sada .

Jel ti se desavalo nekada da ti neko primeti da ti je dignut?Ja sam bas imao jutros slucaj,isao sam na posao i dremao sam u busu.Kada sam izasao,kasno sam shvatio dda mi se nevidjeno digao i da se to vidi.Fora je sto sam imao boxerice i on se lepo pruzio svom duzinom na izvolte svima.Video sam posle neke cudne poglede od muske i zenske strane.Jel bilo neceg slicnog sa vama (tobom)?
 
jeste ali sta da se radi majka priroda pravis se da ga nepoznajes :D heheheh ili to lepo sakrijes ako imas dzemper ili majcu pravis se lud kao i on ili se provozas jos malo dok nespadne.
 
u staroj grckoj to nije bio nikakav problem-nije bilo toliko stida-kazu da je filozof diogen izd*kao na jednom atinskom trgu,pa je filozofirao-kad bi ovako mogao da se protrlja stomak pa da se zadovolji potreba za hranom :lol: :oops: :roll: :arrow: a sta su tek radili za praznik-haloa :?: :!:
p.s. meni se desavalo dizanje kad sam isao po prezervative, ako znate sta mislim :oops: :oops: :oops:
 
ma da i ja sam to radio kada sam bio pijan pa me malo panduri nisu prebili,izvadio ga na javnom mestu i filozofirao hehehe a sada mu trenutno pravim specijalnu kadu za kupanje u kojoj on moze da se opusti i uziva :idea:
 
Pa tebi je to problem?!?!? Neki ljudi bi sve dali da im se makar jednom dnevno digne.

Eto, meni se dize, da ne lazem, 4 - 5 puta dnevno. I svaki put kad mi se digne, treba jedno 30 minuta da se spusti. A ponekad i duze.

Bato moj, to je dar. Nisam gay niti sam bi, ali imam utisak da kada bi na ulici naisao i na mrtvog konja, mislim da bi i tu jadnu kreaturu mogao da zveknem. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
merkat:
Pa tebi je to problem?!?!? Neki ljudi bi sve dali da im se makar jednom dnevno digne.

Eto, meni se dize, da ne lazem, 4 - 5 puta dnevno. I svaki put kad mi se digne, treba jedno 30 minuta da se spusti. A ponekad i duze.

Bato moj, to je dar. Nisam gay niti sam bi, ali imam utisak da kada bi na ulici naisao i na mrtvog konja, mislim da bi i tu jadnu kreaturu mogao da zveknem. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
I bre! Sad si me zgadio, ma ti si bolestan!
 

Back
Top