DIZANJE!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: DIZANJE!!!

malecki
    Guest

Podrazumevano DIZANJE!!!

Momci,da li vam se desava da vam se na ulici iz cista mira digne i da se to vidi u javnosti?Ako ima slucajeva,objasnite zasto?Da li vas napali neka riba (frajer,za ostale), lepa guza...

Wolf
    Guest

Podrazumevano

Pa recimo meni po 15-16 puta na dan iz chista mira odjedared i eto ga a malo me je blam poshto nosim bermude bez gatja ba mogu da nadrljam

malecki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Wolf
    Pa recimo meni po 15-16 puta na dan iz chista mira odjedared i eto ga a malo me je blam poshto nosim bermude bez gatja ba mogu da nadrljam
    Cool je to ici bez gaca.I meni je to uzivanje.Ali zasto ti se dize,na sta?To me interesuje.Kod mene je to sasvim normalna pojava i pomalo me iritira jer se vidi,ali reko da li sam normalan ili ima i jos nekoga tako...

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ma vezi ga uz butinu i nista se nece videti...

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Zato i ne nosim bokserice!!!

Guest

Podrazumevano

i ja isto - nosim samo one klasicne gace tako da kad se digne mogu da pribijem kitu uz stomak ... bokserice - nikako jos onako kad landara mnogo lakse ide u vis nego kad je pribijen..

malecki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    i ja isto - nosim samo one klasicne gace tako da kad se digne mogu da pribijem kitu uz stomak ... bokserice - nikako jos onako kad landara mnogo lakse ide u vis nego kad je pribijen..

Cool,u principu smo isti.E sad,zasto i kada ti se desava da ti se digne pa moras da ga pribijas uz stomak?

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Znas ono..ides ulicom i grad oko tebe je lood i pobegnes u nesto lepse, setis se nekog dobrog seksa i eto nevolje. Ili vidis neku dobru ribu pa pravis kombinacije u glavi i onda svi znaju sta kombinujes, a ako malo bolje pogledas, ima ih jos oko tebe koji zveraju u istu ribu i imaju isti problem ops:

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Slip gatje rule!

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord of Chaos
    Slip gatje rule!
    Lord, jel te ne bole jaja od njih?

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Imao sam tih problema ranije, ali sam sada nasao kroj do bola, sve na mestu i sve ok....

malecki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord of Chaos
    Imao sam tih problema ranije, ali sam sada nasao kroj do bola, sve na mestu i sve ok....
    Sto se mene tice,tesne boxerice su zakon medjutim od nosenja se prosire i postanu obicne i opet malisa landara.Kada se nove obuku taman je sve lepo stisnuto,stesnjeno i lepo oblikovano!Probao sam i bez gaca,ali me je rajsfeslus unistiooooooo!Ali stalno mi se tada dizao!

Hmmmmmmmmm
    Guest

Podrazumevano Re: DIZANJE!!!

Citat Original postavio malecki
    Momci,da li vam se desava da vam se na ulici iz cista mira digne i da se to vidi u javnosti?Ako ima slucajeva,objasnite zasto?Da li vas napali neka riba (frajer,za ostale), lepa guza...
    E meni se dize iz cista mira pogotovo kada sam premoren neznam zasto neznam sta cu sa njim tj bez da se napalim samo se digne,a ince desi se kada je neka riba do jaja ono kada bi se stopio sa njom tu i sada .

Guest

Podrazumevano Re: DIZANJE!!!

Citat Original postavio Hmmmmmmmmm
    Citat Original postavio malecki
    E meni se dize iz cista mira pogotovo kada sam premoren neznam zasto neznam sta cu sa njim tj bez da se napalim samo se digne,a ince desi se kada je neka riba do jaja ono kada bi se stopio sa njom tu i sada .
    Jel ti se desavalo nekada da ti neko primeti da ti je dignut?Ja sam bas imao jutros slucaj,isao sam na posao i dremao sam u busu.Kada sam izasao,kasno sam shvatio dda mi se nevidjeno digao i da se to vidi.Fora je sto sam imao boxerice i on se lepo pruzio svom duzinom na izvolte svima.Video sam posle neke cudne poglede od muske i zenske strane.Jel bilo neceg slicnog sa vama (tobom)?

Hmmmmmmmmm
    Guest

Podrazumevano

jeste ali sta da se radi majka priroda pravis se da ga nepoznajes heheheh ili to lepo sakrijes ako imas dzemper ili majcu pravis se lud kao i on ili se provozas jos malo dok nespadne.

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano eh

u staroj grckoj to nije bio nikakav problem-nije bilo toliko stida-kazu da je filozof diogen izd*kao na jednom atinskom trgu,pa je filozofirao-kad bi ovako mogao da se protrlja stomak pa da se zadovolji potreba za hranom ops: a sta su tek radili za praznik-haloa
    p.s. meni se desavalo dizanje kad sam isao po prezervative, ako znate sta mislim ops: ops: ops:

Hmmmmmmmmm
    Guest

Podrazumevano

ma da i ja sam to radio kada sam bio pijan pa me malo panduri nisu prebili,izvadio ga na javnom mestu i filozofirao hehehe a sada mu trenutno pravim specijalnu kadu za kupanje u kojoj on moze da se opusti i uziva

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da u staroj grckoj nije bilo pandura

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zivelo dizanje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    Zivelo dizanje
    Ala si ti bija vjedna pa si iskopaja od zabojava bjavo

Primećen član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Povedi devojku sa sobom pa će ona da ti ga spusti sa velikim zadovoljstvom :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Ena187
    Povedi devojku sa sobom pa će ona da ti ga spusti sa velikim zadovoljstvom :wink:
    ne jedi ono sto nije za jelo bez potrebe

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Al' develish podize temu iz mrtvih.....

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano E majko moja!!!

Pa tebi je to problem?!?!? Neki ljudi bi sve dali da im se makar jednom dnevno digne.

Eto, meni se dize, da ne lazem, 4 - 5 puta dnevno. I svaki put kad mi se digne, treba jedno 30 minuta da se spusti. A ponekad i duze.

Bato moj, to je dar. Nisam gay niti sam bi, ali imam utisak da kada bi na ulici naisao i na mrtvog konja, mislim da bi i tu jadnu kreaturu mogao da zveknem.

Primećen član
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: E majko moja!!!

Citat Original postavio merkat
    Pa tebi je to problem?!?!? Neki ljudi bi sve dali da im se makar jednom dnevno digne.

Eto, meni se dize, da ne lazem, 4 - 5 puta dnevno. I svaki put kad mi se digne, treba jedno 30 minuta da se spusti. A ponekad i duze.

Bato moj, to je dar. Nisam gay niti sam bi, ali imam utisak da kada bi na ulici naisao i na mrtvog konja, mislim da bi i tu jadnu kreaturu mogao da zveknem.
    I bre! Sad si me zgadio, ma ti si bolestan!

Slične teme

1. Dizanje
    Autor Sweet_Jane u forumu Radio
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 16.11.2009., 22:41
  2. Sporo Dizanje XP-a
    Autor mtopic u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.12.2006., 22:21
  3. Dizanje iz prve
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44