Budite dobri i....

Zlatooki

Domaćin
Poruka
3.530
...igrajte se lepo sa svim devojcicama u pesku, nikad se ne zna koja ce da izraste u dobru ribu. :mrgreen: ( Isto vazi i za forumashice, samo obrnuto)

Eh, sad, pitanje je koliko vam se puta desilo da posle nekog vremena naletite na nekog koga dugo niste videli i taj covek vishe ne lici na sebe? Dobre ribe ili frajeri se ugoje na 130 kila i puste brkove (i jedni i drugi :mrgreen:), dok neke osobe koje su u Osnovnoj ili Srednjoj "neprimeceno" prosle vash radar sada (u 20-oj, 30-oj) blistaju u najboljem svetlu?
Genetika je ipak cudo. Sva sreca, moja je dobra, ali opet i nacin zivota dosta utice na to, i stres itd. Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? :PPPPP

P.S. Nas.rah se ja dobro ovde odnosno izfilozofirah, al mrzi me da prepravljam da malo koherentnije i uredjenije bude, snacicete se vec. :PPP :))))
 
Pa ne znam koliko možeš da kriviš genetiku ako se ugojiš 130 kg. Pre će biti da si bio nemaran.
A dešavalo se da mi neko, ko mi je bio sjajan, sada izgleda bezveze i obrnuto. Ljudi različito stare.
 
Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? :PPPPP

Sljaka i stres vezan za isti, stres generalno, nedostatak ljubavi, ne dao Bog da te neko zlostavlja, depresija i nebriga, cesto menjanje sex partnera, mrznja i sujeta hoce brzo da poruzne coveka, poroci tipa alkohol, cigarete, droga...neuredan zivot, losa ishrana i izbegavanje zubara...
Za problistavanje sve suprotno.
 
Poslednja izmena:
Sljaka i stres vezan za isti, stres generalno, nedostatak ljubavi, ne dao Bog da te neko zlostavlja, depresija i nebriga, cesto menjanje sex partnera, mrznja i sujeta hoce brzo da poruzne coveka, poroci tipa alkohol, cigarete, droga...neuredan zivot, losa ishrana i izbegavanje zubara...
Za problistavanje sve suprotno.

Sve je lepo napisano i mislimo isto. Ali, morao sam ovo da istaknem. Surova istina. :((((
 
genetika ne igra tu velik faktor
bilo ko ko je prosjecan moze da bude vrlo lijep kada se dotjera... frizura/sminka/linija/odjeca
... pogledaj na sto samo lice poznate ljepotice kada im se sve ili bar nesto od navedenog skine
 
...igrajte se lepo sa svim devojcicama u pesku, nikad se ne zna koja ce da izraste u dobru ribu. :mrgreen: ( Isto vazi i za forumashice, samo obrnuto)

Eh, sad, pitanje je koliko vam se puta desilo da posle nekog vremena naletite na nekog koga dugo niste videli i taj covek vishe ne lici na sebe? Dobre ribe ili frajeri se ugoje na 130 kila i puste brkove (i jedni i drugi :mrgreen:), dok neke osobe koje su u Osnovnoj ili Srednjoj "neprimeceno" prosle vash radar sada (u 20-oj, 30-oj) blistaju u najboljem svetlu?
Genetika je ipak cudo. Sva sreca, moja je dobra, ali opet i nacin zivota dosta utice na to, i stres itd. Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? :PPPPP

P.S. Nas.rah se ja dobro ovde odnosno izfilozofirah, al mrzi me da prepravljam da malo koherentnije i uredjenije bude, snacicete se vec. :PPP :))))

milion puta se desilo da naletim na nekoga koga nisa videla bash dugo..retko sam bila iznenadjena..uglanom je bilo ochekivano.. ko je bio kreten, izrastao je u josh veceg kretena, moza u nekom lepshem fizichkom obliku, al` u tom sluchaju je fizis neshto, na shta i nisam narochito obracala paznju. u ovom drugom sluchaju, najgora "iznenadjenja" su bila kod onih ljudi, koji su ranije "obecevali", imali potencijal, pa ih je neshto u medjuvremenu shebalo..(recimo sve ono, ili neshto od onoga shto je rekla Divlja).
 
Jao kad se setim jedne ane bas bila slatko dete i tako smo se ljuljali na ljuljaskama..i cuvali jedno drugom da nam neko ne uzme..a posle izrasla u fudbalera bogte..al dobro je mislim kad sam krenuo u skolu da se nisam vise zezno nikad..sve sam se lozio na najace ribe
 
...igrajte se lepo sa svim devojcicama u pesku, nikad se ne zna koja ce da izraste u dobru ribu. :mrgreen: ( Isto vazi i za forumashice, samo obrnuto)

Eh, sad, pitanje je koliko vam se puta desilo da posle nekog vremena naletite na nekog koga dugo niste videli i taj covek vishe ne lici na sebe? Dobre ribe ili frajeri se ugoje na 130 kila i puste brkove (i jedni i drugi :mrgreen:), dok neke osobe koje su u Osnovnoj ili Srednjoj "neprimeceno" prosle vash radar sada (u 20-oj, 30-oj) blistaju u najboljem svetlu?
Десило се пар пута... Шта је ту чудно? :confused:
Тад се само лепо види колико је човек задовољан собом и својим дотадашњим животом ;)
 
'prave se boje proleca, tek u jesen vide'... a sto se genetike tice, vas rikan isto ima dobru genetiku... znaci, jedino sto ne valja to je poviseni krvni pritisak... al' to dodje do izrazaja tek posle 60... onda... mogu dosta, na primer, da pesacim... da trcim, kad idem u lov... mogu dosta da podignem tezinu... zilav sam... imam dobre zube... a, ne, stvarno, sta 'oces vise ti od mene?
 
ja se stalno menjam..na bolje naravno :mrgreen:

:per: UUUUU, Hepi, to sam trazio da cujem. :PPPPPPPP

Десило се пар пута... Шта је ту чудно? :confused:
Тад се само лепо види колико је човек задовољан собом и својим дотадашњим животом ;)

Ma nije nista cudno nego mi bilo dosadno sinoc, pa rekoh malo da se razonodim. ;) Kao i ja da otvorim neku temu. :PPPPP

'prave se boje proleca, tek u jesen vide'... a sto se genetike tice, vas rikan isto ima dobru genetiku... znaci, jedino sto ne valja to je poviseni krvni pritisak... al' to dodje do izrazaja tek posle 60... onda... mogu dosta, na primer, da pesacim... da trcim, kad idem u lov... mogu dosta da podignem tezinu... zilav sam... imam dobre zube... a, ne, stvarno, sta 'oces vise ti od mene?

Ocu da mi kazes gde ste jeli ona rebarca? :mrgreen: Sta ja da radim sa tvojom genetikom, nisi forumashica pa mi nista ne znaci. :PPPPPP ;)
 
Ja sam raspala baba, to mi svi stalno govore..
I moram da stavljam tonu šminke da bih prikrila alkoholičarske podočnjake i bore nastale od bludnog života :rida:

Hihihi, e, pa ne znam.. ovi neki moji drugari su onako malko propali, poneki od njih su počeli da ćelave ali ih ima i koji i dalje lepo izgledaju.. čak lepše nego ikad..
Za sebe ne znam šta da kažem, ali recimo da sad izgledam najbolje u svom životu, ne računajući onda kad sam imala 19 godina, ranije sam imala suviše bebastu facu i možda koju kilu manjka :D

Što se tiče genetike, izuzetno je dobra, samo što smo nas tri npr. sasvim prosečne naspram naših roditelja... njih dvoje su bili baš vrlo, vrlo lepi a nas tri smo.. onako.. :)
Tako da... džabe mi genetika :D
 
...igrajte se lepo sa svim devojcicama u pesku, nikad se ne zna koja ce da izraste u dobru ribu. :mrgreen: ( Isto vazi i za forumashice, samo obrnuto)

Eh, sad, pitanje je koliko vam se puta desilo da posle nekog vremena naletite na nekog koga dugo niste videli i taj covek vishe ne lici na sebe? Dobre ribe ili frajeri se ugoje na 130 kila i puste brkove (i jedni i drugi :mrgreen:), dok neke osobe koje su u Osnovnoj ili Srednjoj "neprimeceno" prosle vash radar sada (u 20-oj, 30-oj) blistaju u najboljem svetlu?
Genetika je ipak cudo. Sva sreca, moja je dobra, ali opet i nacin zivota dosta utice na to, i stres itd. Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? :PPPPP

P.S. Nas.rah se ja dobro ovde odnosno izfilozofirah, al mrzi me da prepravljam da malo koherentnije i uredjenije bude, snacicete se vec. :PPP :))))

Sva sreća genetika mi dobra+zdrava ishrana+sportske aktivnosti+pozitivno razmišljanje=radost u srcu mom..
 
Ja sam raspala baba, to mi svi stalno govore..
I moram da stavljam tonu šminke da bih prikrila alkoholičarske podočnjake i bore nastale od bludnog života :rida:

Bludnice, stigla te je kazna zbog tvog razvratnog ponasanja. :mrgreen: :hahaha:


:PPPPPPPPPP :heart: :heart: :heart:

Hihihi, e, pa ne znam.. ovi neki moji drugari su onako malko propali, poneki od njih su počeli da ćelave ali ih ima i koji i dalje lepo izgledaju.. čak lepše nego ikad..
Za sebe ne znam šta da kažem, ali recimo da sad izgledam najbolje u svom životu, ne računajući onda kad sam imala 19 godina, ranije sam imala suviše bebastu facu i možda koju kilu manjka :D

Znaci postavio sam temu u pravom trenutku, ja vidish hocu da znam koja forumashica sada najbolje izgleda. Sve je ovo zamazana sarena laza, kao satro genetika ovo ono: :PPPPPPPPPPPPPPPPPP

Salim se, pa eto to sam hteo da kazem, nekada neko ko je u Srednjoj izgledao fenemenalno propadne, a neki ljudi su sa godinama sve lepsi. :)))


Što se tiče genetike, izuzetno je dobra, samo što smo nas tri npr. sasvim prosečne naspram naših roditelja... njih dvoje su bili baš vrlo, vrlo lepi a nas tri smo.. onako.. :)
Tako da... džabe mi genetika :D

Ma nije za dzaba, veruj mi, rekla si i sama da sada izgledaas najbolje. Znaci bices vse lepsa i lepsa. ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top