Budite dobri i....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Budite dobri i....

Domaćin Zlatooki (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Budite dobri i....

...igrajte se lepo sa svim devojcicama u pesku, nikad se ne zna koja ce da izraste u dobru ribu. ( Isto vazi i za forumashice, samo obrnuto)

Eh, sad, pitanje je koliko vam se puta desilo da posle nekog vremena naletite na nekog koga dugo niste videli i taj covek vishe ne lici na sebe? Dobre ribe ili frajeri se ugoje na 130 kila i puste brkove (i jedni i drugi ), dok neke osobe koje su u Osnovnoj ili Srednjoj "neprimeceno" prosle vash radar sada (u 20-oj, 30-oj) blistaju u najboljem svetlu?
    Genetika je ipak cudo. Sva sreca, moja je dobra, ali opet i nacin zivota dosta utice na to, i stres itd. Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? PPPP

P.S. Nas.rah se ja dobro ovde odnosno izfilozofirah, al mrzi me da prepravljam da malo koherentnije i uredjenije bude, snacicete se vec. PP )))
    Skeptici Srbije sumnjaju da je Skupštinu zaposeo opasan virus i da su svi unutra lopovi i lažovi. Ostatak Srbije to već zna. Zato većina nema za koga da glasa. BELI LISTIĆI!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Re: Budite dobri i....

Pa ne znam koliko možeš da kriviš genetiku ako se ugojiš 130 kg. Pre će biti da si bio nemaran.
    A dešavalo se da mi neko, ko mi je bio sjajan, sada izgleda bezveze i obrnuto. Ljudi različito stare.

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Sve je to stvar odrzavanja

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Luna72 Pogledaj poruku
    Sve je to stvar odrzavanja
    Pa dobro i stres je bitan, a kazu i da seks podmladjuje. Znaci sto manje stresa i sto vishe... PPPPP
    Skeptici Srbije sumnjaju da je Skupštinu zaposeo opasan virus i da su svi unutra lopovi i lažovi. Ostatak Srbije to već zna. Zato većina nema za koga da glasa. BELI LISTIĆI!

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Zlatooki Pogledaj poruku
    Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? PPPP
    Sljaka i stres vezan za isti, stres generalno, nedostatak ljubavi, ne dao Bog da te neko zlostavlja, depresija i nebriga, cesto menjanje sex partnera, mrznja i sujeta hoce brzo da poruzne coveka, poroci tipa alkohol, cigarete, droga...neuredan zivot, losa ishrana i izbegavanje zubara...
    Za problistavanje sve suprotno.
    Poslednji put ažurirao/la DiVljA : 06.09.2009. u 02:29

Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Pa dobro i stres je bitan, a kazu i da seks podmladjuje. Znaci sto manje stresa i sto vishe... PPPPP
    Vodim se tom logikom

Buduća legenda Mr No (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

Citat Original postavio Luna72 Pogledaj poruku
    Vodim se tom logikom
    ybt... pa ti ces da podetinjis nacisto!

Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Citat Original postavio Mr No Pogledaj poruku
    ybt... pa ti ces da podetinjis nacisto!
    Naravno

Iskusan ....OLJA..... (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

meni se desilo 100x....

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio ....OLJA..... Pogledaj poruku
    meni se desilo 100x....
    Ne lazi go-lubi-CE, znam te...

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio DiVljA Pogledaj poruku
    Sljaka i stres vezan za isti, stres generalno, nedostatak ljubavi, ne dao Bog da te neko zlostavlja, depresija i nebriga, cesto menjanje sex partnera, mrznja i sujeta hoce brzo da poruzne coveka, poroci tipa alkohol, cigarete, droga...neuredan zivot, losa ishrana i izbegavanje zubara...
    Za problistavanje sve suprotno.
    Sve je lepo napisano i mislimo isto. Ali, morao sam ovo da istaknem. Surova istina. (((

Iskusan ....OLJA..... (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Ne lazi go-lubi-CE, znam te...
    ja nikad ne lazem
    sta ti znaci ovo deljenje?

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio ....OLJA..... Pogledaj poruku
    ja nikad ne lazem
    sta ti znaci ovo deljenje?
    Pa govorio sam sa naglaskom pa sam podelio na slogove i naglasio zadnji. PPP

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

genetika ne igra tu velik faktor
    bilo ko ko je prosjecan moze da bude vrlo lijep kada se dotjera... frizura/sminka/linija/odjeca
    ... pogledaj na sto samo lice poznate ljepotice kada im se sve ili bar nesto od navedenog skine
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Aktivan član
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...igrajte se lepo sa svim devojcicama u pesku, nikad se ne zna koja ce da izraste u dobru ribu. ( Isto vazi i za forumashice, samo obrnuto)

Eh, sad, pitanje je koliko vam se puta desilo da posle nekog vremena naletite na nekog koga dugo niste videli i taj covek vishe ne lici na sebe? Dobre ribe ili frajeri se ugoje na 130 kila i puste brkove (i jedni i drugi ), dok neke osobe koje su u Osnovnoj ili Srednjoj "neprimeceno" prosle vash radar sada (u 20-oj, 30-oj) blistaju u najboljem svetlu?
    Genetika je ipak cudo. Sva sreca, moja je dobra, ali opet i nacin zivota dosta utice na to, i stres itd. Znaci koji su sve faktori koji uticu na propadanje ili "problistavanje"? PPPP

P.S. Nas.rah se ja dobro ovde odnosno izfilozofirah, al mrzi me da prepravljam da malo koherentnije i uredjenije bude, snacicete se vec. PP )))
    milion puta se desilo da naletim na nekoga koga nisa videla bash dugo..retko sam bila iznenadjena..uglanom je bilo ochekivano.. ko je bio kreten, izrastao je u josh veceg kretena, moza u nekom lepshem fizichkom obliku, al` u tom sluchaju je fizis neshto, na shta i nisam narochito obracala paznju. u ovom drugom sluchaju, najgora "iznenadjenja" su bila kod onih ljudi, koji su ranije "obecevali", imali potencijal, pa ih je neshto u medjuvremenu shebalo..(recimo sve ono, ili neshto od onoga shto je rekla Divlja).

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Jao kad se setim jedne ane bas bila slatko dete i tako smo se ljuljali na ljuljaskama..i cuvali jedno drugom da nam neko ne uzme..a posle izrasla u fudbalera bogte..al dobro je mislim kad sam krenuo u skolu da se nisam vise zezno nikad..sve sam se lozio na najace ribe
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat Happiness.. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

ja se stalno menjam..na bolje naravno

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Десило се пар пута... Шта је ту чудно?
    Тад се само лепо види колико је човек задовољан собом и својим дотадашњим животом

Iskusan rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

'prave se boje proleca, tek u jesen vide'... a sto se genetike tice, vas rikan isto ima dobru genetiku... znaci, jedino sto ne valja to je poviseni krvni pritisak... al' to dodje do izrazaja tek posle 60... onda... mogu dosta, na primer, da pesacim... da trcim, kad idem u lov... mogu dosta da podignem tezinu... zilav sam... imam dobre zube... a, ne, stvarno, sta 'oces vise ti od mene?
    mangava, tjavale... mangava...

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Happiness.. Pogledaj poruku
    ja se stalno menjam..na bolje naravno
    UUUUU, Hepi, to sam trazio da cujem. PPPPPPP

Citat Original postavio QueenOfClubs Pogledaj poruku
    Десило се пар пута... Шта је ту чудно?
    Тад се само лепо види колико је човек задовољан собом и својим дотадашњим животом
    Ma nije nista cudno nego mi bilo dosadno sinoc, pa rekoh malo da se razonodim. Kao i ja da otvorim neku temu. PPPP

Citat Original postavio rile_laki_oblak Pogledaj poruku
    'prave se boje proleca, tek u jesen vide'... a sto se genetike tice, vas rikan isto ima dobru genetiku... znaci, jedino sto ne valja to je poviseni krvni pritisak... al' to dodje do izrazaja tek posle 60... onda... mogu dosta, na primer, da pesacim... da trcim, kad idem u lov... mogu dosta da podignem tezinu... zilav sam... imam dobre zube... a, ne, stvarno, sta 'oces vise ti od mene?
    Ocu da mi kazes gde ste jeli ona rebarca? Sta ja da radim sa tvojom genetikom, nisi forumashica pa mi nista ne znaci. PPPPP

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1014

Ja sam raspala baba, to mi svi stalno govore..
    I moram da stavljam tonu šminke da bih prikrila alkoholičarske podočnjake i bore nastale od bludnog života

Hihihi, e, pa ne znam.. ovi neki moji drugari su onako malko propali, poneki od njih su počeli da ćelave ali ih ima i koji i dalje lepo izgledaju.. čak lepše nego ikad..
    Za sebe ne znam šta da kažem, ali recimo da sad izgledam najbolje u svom životu, ne računajući onda kad sam imala 19 godina, ranije sam imala suviše bebastu facu i možda koju kilu manjka

Što se tiče genetike, izuzetno je dobra, samo što smo nas tri npr. sasvim prosečne naspram naših roditelja... njih dvoje su bili baš vrlo, vrlo lepi a nas tri smo.. onako..
    Tako da... džabe mi genetika
    Come down off the cross, we can use the wood

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Sva sreća genetika mi dobra+zdrava ishrana+sportske aktivnosti+pozitivno razmišljanje=radost u srcu mom..
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Sta ja da radim sa tvojom genetikom, nisi forumashica pa mi nista ne znaci. PPPPP
    А ово је тема да се исповедимо каква нам је генитика па ти ондак да направиш табелу и да бираш

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio felix the cat Pogledaj poruku
    Ja sam raspala baba, to mi svi stalno govore..
    I moram da stavljam tonu šminke da bih prikrila alkoholičarske podočnjake i bore nastale od bludnog života
    Bludnice, stigla te je kazna zbog tvog razvratnog ponasanja.

PPPPPPPPP

Hihihi, e, pa ne znam.. ovi neki moji drugari su onako malko propali, poneki od njih su počeli da ćelave ali ih ima i koji i dalje lepo izgledaju.. čak lepše nego ikad..
    Za sebe ne znam šta da kažem, ali recimo da sad izgledam najbolje u svom životu, ne računajući onda kad sam imala 19 godina, ranije sam imala suviše bebastu facu i možda koju kilu manjka
    Znaci postavio sam temu u pravom trenutku, ja vidish hocu da znam koja forumashica sada najbolje izgleda. Sve je ovo zamazana sarena laza, kao satro genetika ovo ono: PPPPPPPPPPPPPPPPP

Salim se, pa eto to sam hteo da kazem, nekada neko ko je u Srednjoj izgledao fenemenalno propadne, a neki ljudi su sa godinama sve lepsi. ))

Što se tiče genetike, izuzetno je dobra, samo što smo nas tri npr. sasvim prosečne naspram naših roditelja... njih dvoje su bili baš vrlo, vrlo lepi a nas tri smo.. onako..
    Tako da... džabe mi genetika
    Ma nije za dzaba, veruj mi, rekla si i sama da sada izgledaas najbolje. Znaci bices vse lepsa i lepsa.
    Poslednji put ažurirao/la Zlatooki : 06.09.2009. u 14:22 Razlog: Slovna greska

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio QueenOfClubs Pogledaj poruku
    А ово је тема да се исповедимо каква нам је генитика па ти ондак да направиш табелу и да бираш
    Eto vidis, provalila si me. Ovo ja inace ne radim sam, vec u dosluhu sa nekim jacim forumaskim facama. Odvajamo najbolje komade pre nego sto nam ih neko drugi ukrade. PPPPPPPPP

Slične teme

1. Budite aktivniji!
    Autor strahinja_ks u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.06.2008., 21:01
  2. Da li su dobri kuvari dobri ljubavnici?
    Autor MYOB u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 209
    Poslednja poruka: 29.10.2007., 17:14
  3. budite dobri...
    Autor Svabov u forumu Programiranje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.09.2006., 19:14
  4. BUDITE PATETICNI
    Autor reforma3456 u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.06.2006., 20:24
  5. Budite fer....