Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svetlanke, draga, evo, dopuštam ti da protumačiš moju Veneru, i da mi kažeš zašto nemam sreće u ljubavi? :roll: Mars je u Blizancima na 13 stepenu u 12 kući, gotovo da je na Ascedentu koji počinje na 14.58 Blizanaca.Ne šalim se, ako možeš ohrabri ili me pokopaj, kako sam starija, Venera mi sve više radi, ali na uštrb Ovnovskog Marsa...mnogo sexa, a manjak emocija! :sad: :)
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Bebo, ljudi sa Venerom u znaku strelca su vecite nezenje.
Tako da mozes imati puno vanbracnih veza. :lol: :lol: :lol:

Kontakti sa mladjim partnerima...

e pa nije to za mene
moja Venera je u Blizancima:))
to je za ovu sto je postavila topik,mala garava valjda;)

pa to je u prevodu isto ono sto sam ja napisala "oni nastavljaju da traze"..
samo u ovom tumacenju nije pisalo VECNO:)))
ali u tom slucaju to znaci TO :-D ;)
 
Tvoja Venera u blizacima, te moze odvesti isto mladjim partnerima.
Igra je vecititi izazov.
Jako je bitno da je tvoj partner intelegentan i duhovit inace brzo izgubis zanimanje za njega.
Vesta si u igranju neke lopte rukama.

Astrodita kaze da joj Venera na 19 stepanu ovna.To je stepen Vage.
Atrakcija sigurna.
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Tvoja Venera u blizacima, te moze odvesti isto mladjim partnerima.
Igra je vecititi izazov.
Jako je bitno da je tvoj partner intelegentan i duhovit inace brzo izgubis zanimanje za njega.
Vesta si u igranju neke lopte rukama.

Astrodita kaze da joj Venera na 19 stepanu ovna.To je stepen Vage.
Atrakcija sigurna.

tnx:)
bila sam najbolja u badmintonu, niko nije mogao da me pobedi nikad,ni musko ni zensko, ni najbolji sportista:)
ali to je to, ostalo mi nije islo bas:)
 
Venus in Gemini: will never fall in love with a silent person. They have to talk well --- and a lot. This placement of Venus gives the desire to have more than one relationship at a time, and even makes it possible to fall in love with more than one person at the same time. Gemini likes variety.


Ovo znaci: Venera u Blizancima (osoba koja ima ovaj aspekat) se nece nikada zaljubiti u osobu koja cuti, partner mora da bude elokventan, da se izrazava dobro i da mnogo prica. Ovaj polozaj Venere daje zelju da imas vise od jedne veze istovremeno, a isto tako daje ti mogucnost da se zaljubis u vise od jedne osobe u isto vreme. Blizanci vole raznovrsnost.

>>>Ovo je samo mogucnost (odnosno neko generalno tumacenje), i ja imam Veneru u Blizancima ali uopste nemam potrebu da imam vise partnera istovremeno niti to zelim niti , sto je najgore to mogu da nadjem.mislim kako da nadjem kad mi se niko ne svidja????:))))
tesko mi je da nadjem i jednog jedinog i cesto prodju i godine, nekog ko mi dopada, a kamoli 2 , 3...to je nemoguce:)
plus, vec 2 puta u zivotu sam se smrtno zaljubila u 2 cudaka koji cute i skoro da ne govore nista:)))
 
Pa kako onda to objasnjavas? :)
Meni je takodje venera u blizancima, u 8 :(, i takodje ista situacija, tj. ne mogu da se uskladim sa dva tipa istovremeno, nema sanse, ne volim bas mnogo brbljive momke...
 
:D
Sta predstavlja Venera u muskom horoskopu :D ?
Meni je ona u devici , kao i mesec i jupiter .. :)

O cemu govori ? molim nekog ako neko zna nesto vise da mi kaze ....

Hvala vam ! :lol:
 
tacno ti je jer ti je venera u 12toj.....volis tajne veze....mozda i ne volis ali se nekako uvek zadesis u "zabranjenom vocu"...zbog toga kasnije imas puno odricanja ....eto...
a sto se blizanca i ven. tice ,bivsi mladic je imao taj aspekt....za 5 god. nisam imala utisak da je trazio jos nekog...a da smo pricali pricali smo.....da smo se svadjali svadjali smo se....nikada dosadno.....mada njemu je mesec u raku,mozda odatle privrzenost ,ne znam...
 
sexy lady2005:
Pa kako onda to objasnjavas? :)
Meni je takodje venera u blizancima, u 8 :(, i takodje ista situacija, tj. ne mogu da se uskladim sa dva tipa istovremeno, nema sanse, ne volim bas mnogo brbljive momke...

ja ne podnosim brbljive, vise volim one koji cute, onda pogadjam sta misle, igram se telepatije i pantomime:)))

pa to se objasnjava uticajem ostalih stvari u natalnoj karti jer sve radi samo zajedno ne moze parce po parce posebno:)))

ali kad pogadjam sta neko misli, obicno pogresim, mada je zanimljivo dok to traje:))
 
Zrnka:
I meni i mom dragom je venera u blizancima, meni u 7kuci njemu u 4kuci. A sta to znaci?
venera je u blizancima malo "izgubljena", nije joj to bas dobar znak..ona voli da je sama, sa onim koga voli, da pruza ljubav, a blizanci traze drustvo, pricanje, dogadjanja...te se ona ne izrazava bas najbolje u ovom znaku. to takodje znaci da izrazavas ljubav na nacin na koji bi to jedan blizanac cinio (a meni se cini da oni bas to i ne umeju, sem nekom supljikavom pricom). i isto tako ljudi sa venerom u ovom znaku umeju da varaju u vezi. u 7.-oj kuci venera je najbolji moguci znak za dobar brak, i brak iz ljubavi, ali 7. kuca u blizancima uglavnom nosi 2 braka (ako ostale stvari u horoskopu to potvrde), a venera u 4.-oj u blizancima daje jedan takav divan dom i lepe odnose u njemu o kome verovatno svi sanjamo... :) sve ovo, ako ta venera nije ugrozena u toj 4. kuci....
 
Pazi, ovim sam odgovorio u temi "KO SU DEVICE" i sad sam kopirao ovde.
Znam da ce zvucati neprijateljski ili kao omalovazavanje ali te licno ne poznajem pa i nije nista licno protiv tebe. Ali ti bas u tvom natalu pokazujes maleficnosti device.

"Device su licno po meni najgori znak (princip).
Izgledaju mi kao neuspela mutacija jarca i blizanaca (pokupljene lose osobine od oba).
Obicno BLATO. (mutabilna zemlja)
Tri planete:
1. Jupiter koji donosi srecu, prosperitet, dobronamernost i uspeh.
2. Venera koja donosi uzivanje, lepotu i saradnju.
3. Neptun koji donosi romanticnost, mastovitost, umetnicke talente, i transcedentalnost.

Ove tri planete nista ne vrede kada se nadju u devici (izgoni i padovi) tj. totalno su sj'bane. Ne daju nista a ako daju to bude uglavnom lose (nedostojanstveno). A poznato je da su jupiter (najveci) i venera (najlepsi) benefik (zastitnik, nosioc srece).
Znaci kakav je to covek koji nema nicega ili ima malo od gore navedenih kvaliteta???
Zao mi je ali zakljucak je zalostan (kakvi su i vecina ljudi sa dominantnim znakom device u svom horoskopu).
Nemojte se vredjati, samo pratim logiku astrologije..."

Posto ti je i mesec u devici ti u dubljem podsvesnom nivou (emotivnom) koristis princip device. Srecan si izistinski kad je sve na svom mestu, sve u svojoj fioci, vecno pretumbavanje svojih emocija i analiza tih istih (u dubini duse osecaji da nikad do kraja zadovoljan, voljen, lep...) pa ces verovatno u zivotu i naci zenu slicnu tome, devica nije hrabra ona pretstavlja sitno i kao prednost koristi promenjivu logiku koja ima oslonca na zemlji ALI (danas ovako, sutra onako), sklonost kritici kroz potprc'vanje...
Ponavljam. Nista licno...
 
svetlanke:
venera je u blizancima malo "izgubljena", nije joj to bas dobar znak..ona voli da je sama, sa onim koga voli, da pruza ljubav, a blizanci traze drustvo, pricanje, dogadjanja...te se ona ne izrazava bas najbolje u ovom znaku. to takodje znaci da izrazavas ljubav na nacin na koji bi to jedan blizanac cinio (a meni se cini da oni bas to i ne umeju, sem nekom supljikavom pricom). i isto tako ljudi sa venerom u ovom znaku umeju da varaju u vezi. u 7.-oj kuci venera je najbolji moguci znak za dobar brak, i brak iz ljubavi, ali 7. kuca u blizancima uglavnom nosi 2 braka (ako ostale stvari u horoskopu to potvrde), a venera u 4.-oj u blizancima daje jedan takav divan dom i lepe odnose u njemu o kome verovatno svi sanjamo... :) sve ovo, ako ta venera nije ugrozena u toj 4. kuci....



u njegovoj 4 kuci je venera u konjukciji sa saturnom...
 
ako je progamiranje umetnost onda da :) volim da pevam naricito kad popijem dosta crnog vina kojeg dosta volim ali retki su iskazali razumevanje za moj glas. kao klinac dosta sam lepo slikao, a sad dajem savete onima koji traze kako da se obuku :)
 
pa eto mozda ce ovo poslednje postati tvoje malo ozbiljnije zanimanje ali samo polako,jer taj saturn usporava malo stvari...ali uspeh stize zagarantovano....
 

Slične teme


Back
Top