Venera u Strelcu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Venera u Strelcu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano venera u strelcu

inace ja sam jarac bik
    vlakiiiiiiii

Podrazumevano Re: sta znaci venera u strelcu u 7 kuci

Venera u strelcu znaci da trazis idealnog partnera, po nekim svojim kriterijumima, a idealni su retki tako da ti nastavljas da trazis i ne odustajes)
    venera u sedmoj kuci znaci da ce ti partner biti jako sarmantan (harizmatican)(mozda i jako lep u skladu sa tvojim idealima) imace umetnicke sklonosti ali postoji opasnost da ce biti sklon samo-obozavanju ...takodje je moguce da ces ti biti sklona samo-obozavanju kad budes usla u brak ili neku ozbiljniju duzu vezu....

pa hm, i ja trazim idealnog i nastavljam da trazim, mada nemam veneru u strelcu, s tom razlikom sto ja znam da to ne postoji, pa se ipak zadovoljim nesavrsenim "na kraju"....
    tako da ovo verovatno znaci da se ti tesko ili nikako zadovoljavas nesavrsenim, a ako uspevas da nadjes tog idealnog onda je moguce da imas jaku imaginaciju da ga idealizujes odnosno da iskreiras iluziju o njegovoj savrsenosti))

Domaćin Astrodita (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Joj, bebo ,dušo, pa šta će ljudi da misle o nama? :-D Posle tvog tumačenja Venere u Strelcu, ja,definitivno, počinjem tvojim metodom da se služim. Da ne bi još dugo živela u iluzijama, odmah da ti kažem da Gosn.Pravi ne postoji, i da ćeš morati da se zadovoljiš nekom bledom kopijom! Ali, šta te briga, to je kod tebe već viđeno...jel' to beše peti put? Šala mala, šta bi mi bez tebe? Evo,moja Venera je u Ovnu na 19. stepenu u 11 kući! Hajde, skeniraj malo i mene, onako, u svom stilu....već unapred uživam! :-D

Citat Original postavio Astrodita
    Joj, bebo ,dušo, pa šta će ljudi da misle o nama? :-D Posle tvog tumačenja Venere u Strelcu, ja,definitivno, počinjem tvojim metodom da se služim. Da ne bi još dugo živela u iluzijama, odmah da ti kažem da Gosn.Pravi ne postoji, i da ćeš morati da se zadovoljiš nekom bledom kopijom! Ali, šta te briga, to je kod tebe već viđeno...jel' to beše peti put? Šala mala, šta bi mi bez tebe? Evo,moja Venera je u Ovnu na 19. stepenu u 11 kući! Hajde, skeniraj malo i mene, onako, u svom stilu....već unapred uživam! :-D
    hahahaha, aj posle cu)))
    pa ne postoji, to sam i ja rekla..postoje samo blede kopije

e mojne me sa stepenima molim te...dotle jos nisam stigla :-D

Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Mala pomoć prijatelja:Venera u Ovnu je u egzilu, a 19. stepen je stepen fanatizma po Imširagiću.To znači da moja Venera diže u ''vazduh'' muška srca! Hajd' sad ti! Uči, bebo, i to samo od pravih...kao, što sam ja!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

evo ja cu da probam ovu veneru u strelcu u 7.oj. s obzirom da si bik u podznaku, vladar podznaka ti je otisao u 7. kucu, znaci da ces puno zavisiti od svog partnera, dobar polozaj za nastupe u javnosti. venera u 7. kuci donosi srecu kroz brak, brak iz ljubavi i lak ulazak u brak. a venera u strelcu bi mogla da znaci da ces se mozda udati za nekog stranca, da posmatras ljubav kao jedan strelac, avanturisticki, idealan partner neko sa kim ces moci da putujes i da dozivis sto vise zanimljivosti, visoki ideali, aktivnost...ali sve ovo ne mora nista da znaci, jer je vazno koje aspekte pravi venera, gde je otisao jupiter, ustvari cela natalna karta
    a astrodita, tvoj slucaj cu da prepustim bebi, ona to bolje radi od mene ili ipak zelis da probam?

Citat Original postavio Astrodita
    Mala pomoć prijatelja:Venera u Ovnu je u egzilu, a 19. stepen je stepen fanatizma po Imširagiću.To znači da moja Venera diže u ''vazduh'' muška srca! Hajd' sad ti! Uči, bebo, i to samo od pravih...kao, što sam ja!
    pa ucim evo, zato sam i ovde, pomno pratim i upijam
    nego gledam ja stoji tema prazna, pa rekoh ajde da odgovorim nesto, da ne ostane devojka bez odgovora, iako bas nemam pojma, ali vidis koliko sam joj pomogla, sad ste svi odjednom primetili temu i dotrcali
    eto, sluzim necemu zar ne

nego ima jedna moja tema koja je ostala prazna, a bas me je zanimalo sta ce neki strucnjak da kaze pa evo ako ti nije tesko nesto da mi sapnes)

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=87431

Citat Original postavio svetlanke
    evo ja cu da probam ovu veneru u strelcu u 7.oj. s obzirom da si bik u podznaku, vladar podznaka ti je otisao u 7. kucu, znaci da ces puno zavisiti od svog partnera, dobar polozaj za nastupe u javnosti. venera u 7. kuci donosi srecu kroz brak, brak iz ljubavi i lak ulazak u brak. a venera u strelcu bi mogla da znaci da ces se mozda udati za nekog stranca, da posmatras ljubav kao jedan strelac, avanturisticki, idealan partner neko sa kim ces moci da putujes i da dozivis sto vise zanimljivosti, visoki ideali, aktivnost...ali sve ovo ne mora nista da znaci, jer je vazno koje aspekte pravi venera, gde je otisao jupiter, ustvari cela natalna karta
    a astrodita, tvoj slucaj cu da prepustim bebi, ona to bolje radi od mene ili ipak zelis da probam?
    zezatorke nijedne
    ali ipak idem da vam kupim po cokoladicu :-D

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

ja bih neku cokoladicu sto ima samo u torontu da se kupi, da bude u isto vreme i slatkis i suvenir

Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Svetlanke, draga, evo, dopuštam ti da protumačiš moju Veneru, i da mi kažeš zašto nemam sreće u ljubavi? Mars je u Blizancima na 13 stepenu u 12 kući, gotovo da je na Ascedentu koji počinje na 14.58 Blizanaca.Ne šalim se, ako možeš ohrabri ili me pokopaj, kako sam starija, Venera mi sve više radi, ali na uštrb Ovnovskog Marsa...mnogo sexa, a manjak emocija! :sad:

Evo jednog tumacenja
    "Mars u 12. kuci znaci seksualna satisfakcija ce ostati neispunjena"
    ja ovako bukvalno prevodim i izgleda smesno...ali razumecete

Citat Original postavio svetlanke
    ja bih neku cokoladicu sto ima samo u torontu da se kupi, da bude u isto vreme i slatkis i suvenir
    zaboravila sam cokoladice..a bas mi se jede nesto slatko a napolju je takva mecava, duva i hladno je da vise necu ni da izlazim...
    nista sutra

Zainteresovan član jedem_skorpije_za_dorucak (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Bebo, ljudi sa Venerom u znaku strelca su vecite nezenje.
    Tako da mozes imati puno vanbracnih veza.

Kontakti sa mladjim partnerima...

Citat Original postavio jedem_skorpije_za_dorucak
    Bebo, ljudi sa Venerom u znaku strelca su vecite nezenje.
    Tako da mozes imati puno vanbracnih veza.

Kontakti sa mladjim partnerima...
    e pa nije to za mene
    moja Venera je u Blizancima)
    to je za ovu sto je postavila topik,mala garava valjda

pa to je u prevodu isto ono sto sam ja napisala "oni nastavljaju da traze"..
    samo u ovom tumacenju nije pisalo VECNO))
    ali u tom slucaju to znaci TO :-D

Zainteresovan član jedem_skorpije_za_dorucak (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Tvoja Venera u blizacima, te moze odvesti isto mladjim partnerima.
    Igra je vecititi izazov.
    Jako je bitno da je tvoj partner intelegentan i duhovit inace brzo izgubis zanimanje za njega.
    Vesta si u igranju neke lopte rukama.

Astrodita kaze da joj Venera na 19 stepanu ovna.To je stepen Vage.
    Atrakcija sigurna.

Citat Original postavio jedem_skorpije_za_dorucak
    Tvoja Venera u blizacima, te moze odvesti isto mladjim partnerima.
    Igra je vecititi izazov.
    Jako je bitno da je tvoj partner intelegentan i duhovit inace brzo izgubis zanimanje za njega.
    Vesta si u igranju neke lopte rukama.

Astrodita kaze da joj Venera na 19 stepanu ovna.To je stepen Vage.
    Atrakcija sigurna.
    tnx
    bila sam najbolja u badmintonu, niko nije mogao da me pobedi nikad,ni musko ni zensko, ni najbolji sportista
    ali to je to, ostalo mi nije islo bas

Obećava Antoanela (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

A venera u strelcu u 4. kuci? Inace je na 3. stepenu tj stepenu blizanca...

Zainteresovan član Jasica (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Smile Venera u Strelcu

Želela bih da saznam više o veneri u strelcu, u 5. kući, muški horoskop... Venera je ovde u svojoj kući, zar ne?
    Jako mi je interesantan ovaj položaj, bila bih zahvalna na odgovorima. Pišite sve što znate

Početnik DUH 27 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Venera, 5. kuća u strelcu

Citat Original postavio Jasica Pogledaj poruku
    Želela bih da saznam više o veneri u strelcu, u 5. kući, muški horoskop... Venera je ovde u svojoj kući, zar ne?
    Jako mi je interesantan ovaj položaj, bila bih zahvalna na odgovorima. Pišite sve što znate
    Po ovoj tvojoj postavci VE nije u svoj kući ali pošto se VE odnosi na ono što nas privlači u ljubavi i sve vrste zadovoljstva, na neki način VE u 5p je ovde na pravom mestu.

Problem ove VE u Sa u 5p je što ovu VE ne bih svrstao u vernu VE jer znak Sa sve širi pa time i više partnerki ali često su dobro stojeće, obrazovane ili imaju vezu sa inostranstvom, mada nisu isključene ni promiskuitetne ženske baš kao što može biti i vlasnik ove VE...

Naravno bliža odredjenja bi dao kompletan natal jer simbolika je beskrajna

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •