zasto se neke nase devojke...

angel

Domaćin
Banovan
Poruka
4.490
...nabiju na previsoke stikle i obuku neku kratku suknju...i tako setaju gradom,pa posle pola sata to vise ne izgleda sexi ,nego smesno,jer im se noge izdeformisu od novonastalih zuljeva i izgledaju rahiticno pokusavajuci da sto bezbolnije prezive tu traumu...

...zar nisu takve cipele uglavnom za kola-klub-kola...
...i naravno...za igrice ... sa deckom
 
...nabiju na previsoke stikle i obuku neku kratku suknju...i tako setaju gradom,pa posle pola sata to vise ne izgleda sexi ,nego smesno,jer im se noge izdeformisu od novonastalih zuljeva i izgledaju rahiticno pokusavajuci da sto bezbolnije prezive tu traumu...

...zar nisu takve cipele uglavnom za kola-klub-kola...
...i naravno...za igrice ... sa deckom

Ma šta ti pada na pamet?!
Kako ne izgledaju sexi?!
Najviše volim da obučem npr. neku crnu ili belu majčicu sa onako dubokim dekolteom i pomalo šljokica, i neke uzane, uzane farke (ili suknju neku uzanu, uzanu, kratku naravno), ispeglam kosu, pustim je, našminkam se, stavim neki onako jak i efektan nakit, obujem neke od sandali na štikle i onda u grad! I ludilo uz neku živu muziku sve do zore..:mrgreen:
Čak, toliko volim cipele sa štiklama da sam uvek u njima, ne samo u izlascima :zaljubljena:
A i preniska sam, pa ih, iskreno, zato i nosim :rumenko:

Ehehehehe :D
 
E sad stvarno svo ovo zezanje na stranu, ali ja stvarno ne podnosim štikle, i ne vidim šta u njima ima toliko interesantno, ni muškarcima ni ženama.. i uvek su mi ličile na neka ortopedska pomagala..
Imam jedne jedine čizme sa štiklom, i to su kaubojke, sa petom od 2.5 cm.. pa mi je i to iritantno..
a one priče kako ženska noga lepše izgleda na štiklama...
Ako se vodimo time, pa i muška je sigurno lepša, mislim štikle izdužuju listove...:neutral:
Ženska noga je najlepša kad je bosa... :)
I sve je najlepše kad je prirodno... ma kakvo da je.. jer je kao takvo autentično i posebno i to ga razdvaja od drugih...

Ali opet, možda sam promašila suštinu :)
 
Ja obozavam da nosim stikle, ali su i santimetri istih rasli sa mojim navikavanjem na njih. Naucila sam da ih nosim, savladala sam bas visoke potpetice, ali slazem se da su one za kola-klub-kola i igrice u krevetu, nikada ne bih otisla u njima npr. u shopping, setnju i tome sl. (osim ako nisu u pitanju neke bas niske, cisto da me podignu sa zemlje, jer sam niska).

Ljudi, sve je to lepo, ali ZIVELE PATIKE (citajte: starke).
 
...nabiju na previsoke stikle i obuku neku kratku suknju...i tako setaju gradom,pa posle pola sata to vise ne izgleda sexi ,nego smesno,jer im se noge izdeformisu od novonastalih zuljeva i izgledaju rahiticno pokusavajuci da sto bezbolnije prezive tu traumu...

...zar nisu takve cipele uglavnom za kola-klub-kola...
...i naravno...za igrice ... sa deckom

i za slikanje :mrgreen:
 
prichamo o ovoj izdeformisanoj omladini, koju i kada vidimo na ulici, vishe nismo u stanju da procenimo koliko godina zapravo imaju..al` eto jednom nepogreshivog kriterijuma:). u vecini sluchajeva su to bash te osobe. mada, ne kazem da nema neukusa ni medju starijima. ako je njima lepo, doJajno, mene niko ne ugrozava time...
shto se mene tiche, ja sam vishe za udobnost, ali kada se stvori situacija da moram (iz nekog razloga) da budem na shtiklama, a parking nadjem `iljadu kilometara daleko od mesta na kome treba da budem, ***. izaberem najudobnije shtikle:)
 
Ma šta ti pada na pamet?!
Kako ne izgledaju sexi?!
Najviše volim da obučem npr. neku crnu ili belu majčicu sa onako dubokim dekolteom i pomalo šljokica, i neke uzane, uzane farke (ili suknju neku uzanu, uzanu, kratku naravno), ispeglam kosu, pustim je, našminkam se, stavim neki onako jak i efektan nakit, obujem neke od sandali na štikle i onda u grad! I ludilo uz neku živu muziku sve do zore..:mrgreen:
Čak, toliko volim cipele sa štiklama da sam uvek u njima, ne samo u izlascima :zaljubljena:
A i preniska sam, pa ih, iskreno, zato i nosim :rumenko:

Ehehehehe :D

Dovde ti je dobro islo... :per:
 

Back
Top