Coming soon/Upcoming movies/Filmadzije na poslu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_(film)

Jedan od boljih filmova je i ovaj 2012.

Evo moje analize filma:

-Ideja je izlizana i to mu zameram.
-Efekti su urađeni profesionalno,to mu daje prelaznu ocenu
-Pošto sam video samo trailer ne čini mi se kao mnogo loš film,ali ne bih ga nazvao ostvarenjem godine


"2012" će izaći 13.novembra 2009.,na isti dan kada će se u Beogradu održati koncert velškog muzičara Toma Jonesa.
 
3-D film "Avatar" počinje 17.(negde 18.)Decembra 2009.Džejmsa Kamerona biće i 4.najplaćeniji film u istoriji,a mana filma je što su nepoznati glumci zaposleni za glasove,mada nema veze,i u Finding Nemo(2003)nisu neki celebritiji.

Ovo se čini kao OK film,mada ne volim science fiction...


Za scenario u Avataru pobrinuo se Džejms Kameron,a našao se i kao producent uz svog kolegu Džona Landaua.

Muzika-Džejms Horner,distribucija 20th Century Fox,traje više od 150 minuta,a u njega je uloženo 237 miliona američkih dolara.

Avatar-Teaser-Poster.jpg
 
Ubisoft je dobio inspiraciju da napravi video igricu:"James Cameron's Avatar:The Game",i ona će biti releasovana novembra 2009.,samo mesec dana pre premijere Avatara.

Snimanje Avatara otpočelo je 24.jula 2007.,i bilo je planirano da premijera bude 22.maja 2009.,međutim odložen je za 18.Decembar(na sajtu Tuckwood-a kažu da startuje od 17.,ali nema veze).

Pravi doživljaj bi bio gledati Avatar u IMAX-u,pa ko ima para nek izvoli...I to na premijeru!Samo karte bi morale da se rezervišu već sutra,ako još niste i zakasnili!:mrgreen:

00026461.jpg


Sam Worthington u ulozi Jack Sully-a,Avatar(2009)

Avatar-u je osigurana nagrada:"Best picture" na 82.godišnjem dodeljivanju nagrada Američke filmske akademije,februara 2010.
 
AvatarMovie.jpg


avatar-header-james-cameron.jpg


http://reelsuave.com/2008/10/15/james-cameron-interview-on-avatar/

Ovde možete naći zanimljiv članak i još zanimljiviji intervju(u video formatu)sa Džejmsom Kameronom u vezi sa njegovim novim filmom Avatar(2009).

Sam Worthington koji tumači glavnu ulogu je 33-godišnji Australijanac,nama poznat po ulozi u filmu Terminator.Sam je ove godine imao mnogo posla tri teške uloge!

Odigrao je u Terminator IV:Salvation,zatim u Avataru(2009) i u filmu Last Night,koji će izaći tek marta 2010.

Sledeće godine se pojavljuje i film gde možete,takođe,odgledati Worthingtona,to je film The Debt(2010),čiji release date na žalost ne znamo.

Ipak,potpuno smo sigurni da ćete od 26.marta 2010.moći da gledati film Clash of the Titans(2010)u kome Worthington tumači jednu od glavnih uloga.

Sa samo 9 godina radnog iskustva Sam je postao jedan od najpopularnijih glumaca 1.decenije 21.veka,a mnogi mu predviđaju svetlu budućnost i u narednim decenijama.
 
Filmovi "The Ministers"(2009) i "The Stepfather"(2009)izlaze 16.oktobra 2009.

Ovaj krimić je režirao Franc Reyes,a ovaj mladi režiser je odgovoran i za scenario.Kao glumci pojavili su se John Leguizamo i Harvey Keitel,dok je distributer Maya Enterainment.

Žanr filma je crime,a ovde smo ga okačili zato što šira javnost nije obaveštena o njegovom postojanju.

Uskoro će se pojaviti i trailer koji će istog dana biti i ovde,na forumu.

The Stepfather(2009)je ipak mnogo poznatiji film,a o njemu u sledećem postu.
 
Snimanje Stepfathera završeno je 15.aprila 2009.,a premijera je zakazana za 16.oktobar.

Režiser je Nelson McCormick,a producenti Mark Morgan i Greg Moordian.

Džozef S.Kardone napisao je scenario za film Stepfather,dok je muziku uradio Čarli Klouzer.

Screen Gerns je distributer,a svota uložena u film je idalje anonimna.

Stepfatherremakeposter.jpg


the-stepfather-2009_01.jpg


penn-badgley-the-stepfather.jpg


Sreenshotovi iz Stepfathera(2009)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top