koju politiku furate

koju ideologiju podrzavate


  • Ukupno glasova
    88
  • Anketa je zatvorena .

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mozda se varam, ali cini mi se da sam priemtio da se zadnjih meseci promenio sastav forumasa sto se tice "pripadnosti" politcke stranke ili bolje da kazem politickie ideologije. nece imenovati ni jednu stranku, ipak ne mora svako biti pripadnik politicke stranke, ali svako otprilike ima svoj politicki stav.
znaci ako bi pripadnost forumasa podeli na pet stranaka, uslovno receno, kojoj vi stranki pripadate.
stranke su:
ultra desna [krasi je uglavnom srpski nacionalizam, antievropizam i rusofilstvo].
umereno desna [umereni nacionalizam, uz znacajno prihvatanje demokratski tekovina,ili kako negde procitah "prozapadna desnica]]
centar [ideologija je pracenje demokratskih i proevropskih vrednosti]
umereno leva [ balansiranje izmedju pripadnosti centru ili cratoj levici]
ultra leva [ uobicajene vrednosti kao sloboda, jednakost, solidarnost, internacionalizam]
 
То брате!!!
Ја не смем ни да напишем коју политику фурам. То је на овом форуму забрањено.

Толико о гарантованој слободи мишљења...:hahaha:

Ja sam naci liberal.Sta da zaokruzim ?

Анкета је жешће глупа, види се да је правио шиптар...:mrgreen:
 
Ово није нимало политички коректно
Ни лево, ни десно, већ право у месо!
песнајом у вугла да остану без зуба
да фрфљају у скупштини док расправља се устав ...:mrgreen:

Последњи стих није баш легао на место ал' ајде

Левица је ***** била и остала али се грешке не исправљају чињењем још већих ... што људи често раде ... тако да ја сам негде око умерено десног ... :mrgreen:
 
neka gore pomenuti nepomenik malo procita statistike za svoj narod pa nek prosipa tupave predrasude za svakog drugoga... da je malo nacitaniji i bistriji ne bi lupetao....
mislim da sam se ovim gestom izjasnio i o temi,mada bi se sam tesko svrstao....
 
neka gore pomenuti nepomenik malo procita statistike za svoj narod pa nek prosipa tupave predrasude za svakog drugoga... da je malo nacitaniji i bistriji ne bi lupetao....
mislim da sam se ovim gestom izjasnio i o temi,mada bi se sam tesko svrstao....

3092911.jpg
 

Back
Top