Njegov rodjendan

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Hello again ladies :bye:

Evo o cemu je rec-treba mi vasa mala pomoc. Imam vec smisljen rodjendanski poklon za decka (knjigu koju jako zeli vec duze vreme), ali bih taj poklon dopunila nekim originalnim i zanimljivim gestom ili jos jednim malim bonus pokloncicem, nesto romanticno, simpaticno... Imate li neku ideju za predlog? Ja sam inace puna ideja, ali sam u poslednje vreme malo blokirala jer konstantno imam rodjendane kod prijatelja i ispucala sam dosta municije, a za njega, najvaznijeg, dosla sam do blokade :sad2:
Imate li vi obicaj da tako nesto priredjujete? Znate li neki provereni recept za njihovo prijatno iznenadjenje i osmeh? Mozda su bile razne varijacije na temu, ne znam, pa izvinite unapred ako jesu, malo mi koci komp, pa bi me kostalo ceo zivot da trazim :lol:
Please, help :heart:
 
Hello again ladies :bye:

Evo o cemu je rec-treba mi vasa mala pomoc. Imam vec smisljen rodjendanski poklon za decka (knjigu koju jako zeli vec duze vreme), ali bih taj poklon dopunila nekim originalnim i zanimljivim gestom ili jos jednim malim bonus pokloncicem, nesto romanticno, simpaticno... Imate li neku ideju za predlog? Ja sam inace puna ideja, ali sam u poslednje vreme malo blokirala jer konstantno imam rodjendane kod prijatelja i ispucala sam dosta municije, a za njega, najvaznijeg, dosla sam do blokade :sad2:
Imate li vi obicaj da tako nesto priredjujete? Znate li neki provereni recept za njihovo prijatno iznenadjenje i osmeh? Mozda su bile razne varijacije na temu, ne znam, pa izvinite unapred ako jesu, malo mi koci komp, pa bi me kostalo ceo zivot da trazim :lol:
Please, help :heart:

pa, ono, BJ. i knjiga - sta ces lepse :)
 
Hello again ladies :bye:

Evo o cemu je rec-treba mi vasa mala pomoc. Imam vec smisljen rodjendanski poklon za decka (knjigu koju jako zeli vec duze vreme), ali bih taj poklon dopunila nekim originalnim i zanimljivim gestom ili jos jednim malim bonus pokloncicem, nesto romanticno, simpaticno... Imate li neku ideju za predlog? Ja sam inace puna ideja, ali sam u poslednje vreme malo blokirala jer konstantno imam rodjendane kod prijatelja i ispucala sam dosta municije, a za njega, najvaznijeg, dosla sam do blokade :sad2:
Imate li vi obicaj da tako nesto priredjujete? Znate li neki provereni recept za njihovo prijatno iznenadjenje i osmeh? Mozda su bile razne varijacije na temu, ne znam, pa izvinite unapred ako jesu, malo mi koci komp, pa bi me kostalo ceo zivot da trazim :lol:
Please, help :heart:

mom dragom juce bio rodjendan.
napravila sam mu omiljenu tortu, kao i svake godine. ukrasim je sarenim mrvicama i obavezno stavim svecice..:heart:
svaki put se obraduje kao dijete.:)
tri godine smo u vezi ali smo vec u prvoj prestali sa skupim poklonima i opterecivanjima za te "velike datume"..
oboje se vise obradujemo originalnim sitnicama neko skupim poklonima.
 
Meni to nije nimalo romanticno, vec nesto tipa odlazak na Kalemegdan, poklonim mu buket sarenih balona, slikamo se na Dunavu, nadjemo sa njegovim prijateljima, a da on to ne ocekuje, i tamo u kaficu mu donesu tortu i tome sl...

Закажи му судар на Калемегдану, тамо га сачекај обучена у зечицу, предај му гомилу шарених балона, а онда нека из жбуња искоче сви ваши приајтељи који ће да викну:''Сурпрааајс!'' а све то нек снима екипа ''Све за љубав''.....па ћете да изађете и на телевизор...:zper:

Романтиш! :heart:
 
mom dragom juce bio rodjendan.
napravila sam mu omiljenu tortu, kao i svake godine. ukrasim je sarenim mrvicama i obavezno stavim svecice..:heart:
svaki put se obraduje kao dijete.:)
tri godine smo u vezi ali smo vec u prvoj prestali sa skupim poklonima i opterecivanjima za te "velike datume"..
oboje se vise obradujemo originalnim sitnicama neko skupim poklonima.

I kod mene uvek upali torta, kad mu sklepam u obliku srca, pa je još našaram... uvek se pojede pre od mamine :mrgreen:
 

Back
Top