Tko je Knez/vladar nad kraljevima zemaljskim ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
chuck-norris-002-thumb-400x498.jpg
 
Kao jedan od najostrijih kriticara Zakona o crkvama i verskim zajednicama Rep. Srbije u medjunarodnoj javnosti, molim te obavesti me kojim clanom je zabranjeno? Teoretski govoreci satanisti bi imali pravo da podnesu zahtev za registraciju po sada vazecem zakonu :(

Čudan si ti teolog...:think:
Propagiranje satanskog kulta je zabranjeno i na zapadu, pa ne znm zašto ne bi bilo i ovdje...:dontunderstand:
 
Ne znam o kakvom knezu/vladaru je reč ... i da li ima veze sa Sotonom ili sa nečim drugim.
Ovako sročen uvodni post nije pokazao u kom pravcu treba da se kreće diskusija.

Hoćeš li nam objasniti o kome/čemu se radi, Eleleth?

Neću srećo još reći , volim da gledam one koji se ovde predstavljaju kao da znaju o bibliji nešto a neznalice su.
Molim te ne ukidaj temu!!
Reći ću na kraju ako netko ne odgonetne.
Hvala na strpljenju.
 
Ovo nema veze sa Sotonom.

Tvoja tema, zasnovana na jednostavnom pitanju, jednostavno nema smisla.

Razlog je taj što ne postoji vladar, to jest, vrhovni predsednik planete Zemlje.

@Borac za prava zivotinja, možeš imati strpljenja do sutra za ovu temu, ali ne vidim razlog postojanja iste, kada je neodređena.

I guess, mesto joj je da bude pripojena nekoj drugoj temi.
 
Ovo nema veze sa Sotonom.

Tvoja tema, zasnovana na jednostavnom pitanju, jednostavno nema smisla.

Razlog je taj što ne postoji vladar, to jest, vrhovni predsednik planete Zemlje.

@Borac za prava zivotinja, možeš imati strpljenja do sutra za ovu temu, ali ne vidim razlog postojanja iste, kada je neodređena.

I guess, mesto joj je da bude pripojena nekoj drugoj temi.

Kako sam pitanje postavio takav ćete i odgovor dobiti.
Samo neka malo ljudi kažu pa ima još ljudi da dođu .
Ćemu nestrpljenje??
Mislim da će biti poučno.
.
 
Kao jedan od najostrijih kriticara Zakona o crkvama i verskim zajednicama Rep. Srbije u medjunarodnoj javnosti, molim te obavesti me kojim clanom je zabranjeno? Teoretski govoreci satanisti bi imali pravo da podnesu zahtev za registraciju po sada vazecem zakonu :(

Мислим да ипак није тако - имају одредбе о немогућности регистровања деструктивних итд. а онда је кривични закон решио да је то и кривично дело.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top