klik

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
nisam danas ustala na levu nogu...cak naprotiv.... ustala sam prilicno nesvesna svega oko sebe...skuvala kafu i nazvala drugaricu da joj javim da sam se probudila...ukucani se razisli...svako na svoje obaveze ...znaci mir...tisina...i onda samo odjednom cujem ...KLIK.....nadrndam se iz nicega,..bez razloga ..tek onako....i sad pokusavam da vratim jutrasnje raspolozenje...i nekako mi ne uspeva..nisam besna...samo sam neraspolozena.....imate li vi te klikove iz bezveze...i sta onda radite
 
nisam danas ustala na levu nogu...cak naprotiv.... ustala sam prilicno nesvesna svega oko sebe...skuvala kafu i nazvala drugaricu da joj javim da sam se probudila...ukucani se razisli...svako na svoje obaveze ...znaci mir...tisina...i onda samo odjednom cujem ...KLIK.....nadrndam se iz nicega,..bez razloga ..tek onako....i sad pokusavam da vratim jutrasnje raspolozenje...i nekako mi ne uspeva..nisam besna...samo sam neraspolozena.....imate li vi te klikove iz bezveze...i sta onda radite

Uvatim se nekog posla
 
Uh... Jako mi je dobro poznato to o cemu pricas... Najvise mrzim kad mi se taj klik desi kada zavrsim sve obaveze i napokon imam jedan dan za sebe i luksuznu slobodu da ga isplaniram onako kako zelim, da napunim baterije i povratim energiju, znas, da se sva resetujem. A onda, nicim izazvan, stane mi jedan crni oblacak nad glavu i nece da ode...
 
nisam danas ustala na levu nogu...cak naprotiv.... ustala sam prilicno nesvesna svega oko sebe...skuvala kafu i nazvala drugaricu da joj javim da sam se probudila...ukucani se razisli...svako na svoje obaveze ...znaci mir...tisina...i onda samo odjednom cujem ...KLIK.....nadrndam se iz nicega,..bez razloga ..tek onako....i sad pokusavam da vratim jutrasnje raspolozenje...i nekako mi ne uspeva..nisam besna...samo sam neraspolozena.....imate li vi te klikove iz bezveze...i sta onda radite

Onda sam nervozna kao pas na sve oko mene... što nije u redu...
I samo čekam da mm dođe sa posla i vodi me negde... on sve te oblačiće rastera...:heart:
 
nisam danas ustala na levu nogu...cak naprotiv.... ustala sam prilicno nesvesna svega oko sebe...skuvala kafu i nazvala drugaricu da joj javim da sam se probudila...ukucani se razisli...svako na svoje obaveze ...znaci mir...tisina...i onda samo odjednom cujem ...KLIK.....nadrndam se iz nicega,..bez razloga ..tek onako....i sad pokusavam da vratim jutrasnje raspolozenje...i nekako mi ne uspeva..nisam besna...samo sam neraspolozena.....imate li vi te klikove iz bezveze...i sta onda radite

...imam...
...šta radim...čekam da samo prođe...srećom pa traje kratko...to je neko unutrašnje nezadovoljstvo, šta li...
 
mislim da ipak u pozadini svega stoji nešto bitno ili nagomilano, a da je klik koji je to izazvao da to ispliva često beznačajan ili čak neuočljiv. Svar je nas samih koliko smo zainteresovani da proanaliziramo situaciju, tražimo sakriveno nagomilano nezadovoljstvo, bes, razočarenje, ljutnju, pokušamo da to racionalizujemo i sl. ili jednostavno pustimo da prođe.

važno je samo da kad to uFati ipak pusti, a ne nikako da prođe
 
mislim da ipak u pozadini svega stoji nešto bitno ili nagomilano, a da je klik koji je to izazvao da to ispliva često beznačajan ili čak neuočljiv. Svar je nas samih koliko smo zainteresovani da proanaliziramo situaciju, tražimo sakriveno nagomilano nezadovoljstvo, bes, razočarenje, ljutnju, pokušamo da to racionalizujemo i sl. ili jednostavno pustimo da prođe.

važno je samo da kad to uFati ipak pusti, a ne nikako da prođe

pda...inače je to siguran put u depresiju...
 
Imam naravno, ali se trudim da ne maltretiram nikog iz svoje blizine, nisu mi
krivi, što je meni kliknulo nešto. Ako sam u situaciji, najrađe izađem iz kući
i šetam, šunjam po prodavnicama, ili jednosatavno nađem neko prijatno mesto
sednem naručim kafu i ćutim....prođe me brzo...
.;)
 

Back
Top