Koji položaj pomaže pri začeću?

...ja znam jedan par koji nije dugo mogao da dobije decu...i nesretnik je bijo u takvom bedaku, da je otišo toko daleko da je siroticu uzo za noge, podigo ih maksimalno...znaš ono...glava joj bila skroz dole...ko kad oćeš da napraviš "sveću"... i onako strisao, dok je imao snage u rukama...

...da odradi gravitacija svoje, šta li...:lol:
 
...ja znam jedan par koji nije dugo mogao da dobije decu...i nesretnik je bijo u takvom bedaku, da je otišo toko daleko da je siroticu uzo za noge, podigo ih maksimalno...znaš ono...glava joj bila skroz dole...ko kad oćeš da napraviš "sveću"... i onako strisao, dok je imao snage u rukama...

...da odradi gravitacija svoje, šta li...:lol:
E kad si to vid'o, bacio si dvogled :lol:
 
...ja znam jedan par koji nije dugo mogao da dobije decu...i nesretnik je bijo u takvom bedaku, da je otišo toko daleko da je siroticu uzo za noge, podigo ih maksimalno...znaš ono...glava joj bila skroz dole...ko kad oćeš da napraviš "sveću"... i onako strisao, dok je imao snage u rukama...

...da odradi gravitacija svoje, šta li...:lol:

Al` se taj naradioooo!:hahaha:
 
Znam ja. Položaj na stolu, kod lekara na pregled, oboje. Ako već mora da se misli u kojoj pozi, znači da ne ide. E sad i to je diskutabilno. Možda su samo pod stresom od prevelike želje pa im je samo potrebno opuštanje, znači sex bez onog tripa "a da li će ovaj put upaliti", a ako i posle 2-3 meseca ne uspeju... zaista treba da odu na ispitivanja. Često je u pitanju i neka banalna stvar, ne znači odmah da je neko sterilan.

To dizanje nogu, što većina pominje, zaista nije naučno dokazano.
 
Nemoj da plasis ljude u prazno. Jednoj je tako ginekolog rekao da se obrazuje.

A šta je tu strašno da odu da se pregledaju? Ne gube ništa, samo manje misle na najgore. Što više vremena odmiče ljudi postaju nervozniji, pa samim tim začeće teže uspe, u najvećem broju slučajeva. Iz te perspektive sam mislila da je dobro da se ode posle 2-3 meseca pokušavanja.
 
A šta je tu strašno da odu da se pregledaju? Ne gube ništa, samo manje misle na najgore. Što više vremena odmiče ljudi postaju nervozniji, pa samim tim začeće teže uspe, u najvećem broju slučajeva. Iz te perspektive sam mislila da je dobro da se ode posle 2-3 meseca pokušavanja.

:worth:

...i nas jedno vreme ufatila panika...i malo je hvalilo da odemo kod lekara...:sad2:
 

Back
Top