Забрањено - дозвољено

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Калуђер

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.556
Е, собзиром да сам релативно нови овде на форуму а и не сналазим се најбоље са овом овде техником дајте ми мало времена да уредим ову тему како друге неби непотребно затрпавао.

Елем пар ствари ми није јасно, наравно везаних за политику, па би волео да ми то појасните, наравно ко има времена и воље.

А ко велим и мени би пуно значило да некупим које какве казнене појене и време

моменат пишем даље

Све је почело овде:
http://forum.krstarica.com/showthrea...8#post10961998

Елем ту ми је за сад предочено је забрањено на Форуму Крстарица говорити о сецесионизму али ако се ради о Војвођанском, а ако се ради о сецесионизму Републике Српске онда је дозвољено.
За сад сам у недоумци шта је са Баскијским сецесизмом или рецимо сецесизмом Ломбардије или Кантона Јура на пример. Забрањено - дозвољно

Е онда се наставило овде
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10963647#post10963647
ал је било без доброг наслова
па реко да послушам, па да боље испечем па речем

Стали смо били код списка Срба који се не смеју помињати.
Нити о њима отварати теме оли анкете.
Дакле они су забрњени
ко рецимо што се у златна Титоистичка времена није смео спмињати Дража, Калабић и екипа.
Први на овој листи, овде и сада, је Горан Давидовић.
Други би требо бити Младен Обрадовић колко сам похватао.
Ал ту ми још није ситуација јасна
стали смо овде:
konzab:
za Mladena oBradovica i za oBraz
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije i Odbor za bezbednost Skupštine autonomne pokrajine Vojvodine su 2005. godine u zajedničkoj informaciji ovu organizaciju svrstali među klerofašističke organizacije [/QUOTE]Да и?
Министарство унутршњих послова Србије управо трага за Ратком Младићем да га стрпа у затвор. Јел то треба да значи да је и Ратко Младић на списку забрањених Срба?

Ал ајмо један по један.
Дакле, ако отворим тему или анкету са питањем на пример: Колико корисника форума Крстарица, Горана Давидовића и његову борбу подржава. Та ће тема бити закључана. ОК, Горан Давидовић је на списку.
Шта је са Младеном Обрадовићем?
Јел и он на списку?
Чисто да знам.
Реците људи лепо, Именом и Преизименом, који су Срби на овом форуму забрањени и нема никаквих проблема.

Ја стварно такве ствари не могу да знам јел не стоји у правилнику.
Дај факат помзте ми и напиште шта је у пракси забрањено овде а шта је дозвољено.
Наравно ко има времена и воље.

Ето то би било то одприлике
хвала на пажњи и
Свако добро
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=012&id=390&lang=
sta je zabranjeno..pa ti sad pronadji
dakle tema se zatvara jer je koriniku vec skrenuta paznja oko toga sta je zabranjeno
prvo treba porcitati Pravilnik krstarice.....
kljuc
ps
sa posebnim osvrtom na ovo posto korisnik kaze
,,Ја стварно такве ствари не могу да знам јел не стоји у правилнику,,
promocija nacizma, fašizma, sektaštva i isticanje njihovih obeležja
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top