Ovde nedostaje malo muzike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Preslusavam neke stare cd-ove (moje licne kompilacije) iz vremena kada sam bila sa ovim ili onim... Svaka pesma me na nekog podseti (bilo da je romanticna-na sadasnjeg, tuzna-na sadasnjeg jer nije tu, euforicna-na sadasnjeg jer nas uskoro ceka cimerovanje, besna-na jednog bivseg, mada iskulirala sam, itd., id.,...). :whistling:
Dakle, ovde ostavite pesme koje biste sa apetitom posvetili i, u vasoj masti, onako energicno na sceni uz publiku na struju otpevali:
sadasnjem decku/devojci (dakle stalna veza) :zaljubljena:
simpatiji (joj, znam da ovo zvuci tako osnovnoskolski, al' sta cu) :zag:
kombinaciji :kiss:
bivsem (bilo, pa proslo, al' ok ste) :manikir:
bivsem (eh, da imate njegovu vudu lutkicu) :mrgreen:
neostvarenoj ljubavi :sad2:
pravoj ljubavi (koju cekate) :heart:
mozete i sami dodati...
A ova je od mene za vas - "U svetu postoji jedno carstvo" Branka Kockice :cmok2:
 
Preslusavam neke stare cd-ove (moje licne kompilacije) iz vremena kada sam bila sa ovim ili onim... Svaka pesma me na nekog podseti (bilo da je romanticna-na sadasnjeg, tuzna-na sadasnjeg jer nije tu, euforicna-na sadasnjeg jer nas uskoro ceka cimerovanje, besna-na jednog bivseg, mada iskulirala sam, itd., id.,...). :whistling:
Dakle, ovde ostavite pesme koje biste sa apetitom posvetili i, u vasoj masti, onako energicno na sceni uz publiku na struju otpevali:
sadasnjem decku/devojci (dakle stalna veza) :zaljubljena:
simpatiji (joj, znam da ovo zvuci tako osnovnoskolski, al' sta cu) :zag:
kombinaciji :kiss:
bivsem (bilo, pa proslo, al' ok ste) :manikir:
bivsem (eh, da imate njegovu vudu lutkicu) :mrgreen:
neostvarenoj ljubavi :sad2:
pravoj ljubavi (koju cekate) :heart:
mozete i sami dodati...
A ova je od mene za vas - "U svetu postoji jedno carstvo" Branka Kockice :cmok2:

:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top