Dosada

Evo i meni je strasno dosadno, bas onako dosadno, da se umrtvim skroz i blenem ko neko tele u prazno...Ta uzasna dosada, a sta radis Goodday veceras? :lol:


hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
goodday:
shta je to?
zashto se javlja....
bolest savremenog drushtva??

molim, iskljuchivo dosadni odgovori ce biti uzeti u razmatranje
... Ovo su ti sve... ISKLJUČIVO teška pitanja!
Prvo - shta je to? :arrow: do_sada... NE ZNAM šta je to dosada :roll:
Drugo - zashto se javlja? :arrow: JAVLJA MI SE, nešto mi se kao javlja... al' opet... ništa do_sada :?
Treće - bolest savremenog društva?? (bez brige... isključivo se duplo pitam!!) :arrow: d_osa_da... d...da... kontam da je ovo osovinsko pitanje... ma, znam da je tu neka caka :roll: ... dos_a(h)da!... bolest savremenog društva? (moram da smanjim priupitanost... da se ne uvedem u isključivu BOLEST)...

Iiiii... što si postavio ovak'a pitanja bez ijedne smernice za moguće odgovore!!!? :roll:
 
ma ok....
ni meni nikada nije dosadno....
eto danas za malo da bude neshto tako ali...oprao sam prozore....usisao....sudovi...pa sredio kupatilo moje milo....
koliko vidim vama zenama nikada nije dosadno..
sada znam i zashto :wink:
 
goodday:
ma ok....
ni meni nikada nije dosadno....
eto danas za malo da bude neshto tako ali...oprao sam prozore....usisao....sudovi...pa sredio kupatilo moje milo....
koliko vidim vama zenama nikada nije dosadno..
sada znam i zashto :wink:
e, kada opet budesh u tom stanju, dodji kod mene, ima isto to da se radi.... :lol:
 
goodday:
aaaaaaa.....sada sam slatkish..ima ih ovde vec previshe....
i znam da nemash prozore....ne mogu ti ja pomoci...zovi svetog savu...od krava i teladi nema nishta

Chega ima previshe? Znas nesto sto ja neznam?
I da nisi pisnuo, ovo pitam tek da nesto kazem... :evil:
:lol: :lol:
PS - znas da MI nemamo prozore... :wink: i daj da ti ushijem taj pocepani triko... :twisted:
 
hehehe....ohhh...kako te samo imam u shaci....ma ok...bicesh moj rob...hranicu te jednom nedeljno...a ako budesh vredna sredicu neshto za te prozorchice....ali da ne dobacujesh prolaznicima... :wink:
e da...triko....donecu ti ga dole da ga ushijes :lol: :lol:
 

Back
Top