Kako se povezuje TV kartica sa kablovskom televizijom?

Cupi NS:
Ovih dana cu uzeti TV karticu (verovatno Asus ili Leadtek) pa me interesuje kako se kartica povezuje sa kablovskom? Kako se izvodi to da se kabal podeli na dva dela (jedan za TV, a drugi za TV karticu)? Da li postoji neki uredjaj ili se to izvodi lemljenem ili kako (sad sam bas lupio)? Jel postoji neka antena za radio?
postoji tv razdelnik koji izgleda kao kutica jedan ulaz a dva izlaza, a sto se radio antene tice to dobijas uz tv karticu. mozes da prodjes za 20 evra jeftinije ako uzmes k-world, koja je sasvim ok i stabilno radi. ali ako imas pare za bacanje samo napred :D
 
Danas sam se bas baktao sa jednom asus tv fm karticom. Za 40e Sasvim je ok kartica.Ima sve sto je potrebno. Slika je ok, FM vrlodobar zvuk i signal sa ovom malom antenom. Mogucnost slusanja mp3 zapisa, DVD je podrzan; Snimanje video i audio zapisa u realnom vremenu ok.Filips tjuner,Daljinac, Video adapter za kameru, 3 cd-a. Drajveri, Hom Theater i Power Director program za kreaciju sopstvenih filmova na cd-u i mini dvd-e. Sve u svemu ako neko hoce dobru tv karticu za male pare ova je sasvim ok.
 

Back
Top