Kako prijaviti profesora koji naplacuje ocene?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Kako prijaviti profesora koji naplacuje ocene?

Nov član
    Učlanjen
    03.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako prijaviti profesora koji naplacuje ocene?

Ucenik sam gimnazije i u ovom kraju poznata je profesorka hemije koja deli petice na kontrolnom iskljucivo onima koji idu kod nje na cas nekoliko dana pre kontrolnog. Ona im pritom da odgovore na sva pitanja koja ce biti na kontrolnom, ali cak i ako ne odgovore na njih kako treba i napisu bilo sta, svejedno dobijaju dobre ocene.
    Ona je ove casove ranije naplacivala 1000 dinara, ali je sada dodatno povecala cenu pa, u zavisnosti od razreda, kostaju od 1500 do 2000 dinara.
    Da stvari budu gore, doticna se uopste ne trudi da na casovima nauci bilo sta i predaje nerazumljivo pa tako ima odeljenja gde 2/3 njih ima petice a pritom ne znaju ni sta je bila poslednja lekcija.
    Zanima me zna li neko na koji e-mail/telefon mogu da prijavim ovakve slucajeve i ima li neko iskustva sa tako necim. Pokusao sam na email sa sajta ministarstva prosvete (natasa.sokolovic@mps.sr.gov.yu), ali nisam dobio odgovor.
    Unapred hvala.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: Kako prijaviti profesora koji naplacuje ocene?

Nadji telefon prosvetne inspekcije i prijavi.

.Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Primećen član Harambasa (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Motka........i to podebela.......

Poznat
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    335

Citat Original postavio MJx Pogledaj poruku
    Ucenik sam gimnazije i u ovom kraju poznata je profesorka hemije koja deli petice na kontrolnom iskljucivo onima koji idu kod nje na cas nekoliko dana pre kontrolnog. Ona im pritom da odgovore na sva pitanja koja ce biti na kontrolnom, ali cak i ako ne odgovore na njih kako treba i napisu bilo sta, svejedno dobijaju dobre ocene.
    Ona je ove casove ranije naplacivala 1000 dinara, ali je sada dodatno povecala cenu pa, u zavisnosti od razreda, kostaju od 1500 do 2000 dinara.
    Da stvari budu gore, doticna se uopste ne trudi da na casovima nauci bilo sta i predaje nerazumljivo pa tako ima odeljenja gde 2/3 njih ima petice a pritom ne znaju ni sta je bila poslednja lekcija.
    Zanima me zna li neko na koji e-mail/telefon mogu da prijavim ovakve slucajeve i ima li neko iskustva sa tako necim. Pokusao sam na email sa sajta ministarstva prosvete (natasa.sokolovic@mps.sr.gov.yu), ali nisam dobio odgovor.
    Unapred hvala.
    Koja si skola?
    Take risks: if you win, you will be happy. If you lose, you will be wiser.

Zainteresovan član US MARSHAL (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

ma sta ima da prijavljujes ,bolje to iskoristi za navlacenje proseka i budi srecan sto mozes bar jedan predmet da otarasis bez ucenja
    p.s.steta sto ja nemam tako nekog profana,*** kod mene svi izigravaju neke postenjacine
    Poslednji put ažurirao/la US MARSHAL : 03.09.2009. u 20:02

Obećava Грунф (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Prijava putem elektronske pošte nije dobra jer ta u tom ministarstvu može da izbriše tvoju poruku i da tvrdi kako nikada nije dobila tvoj dopis. Ako već želiš da ih obavestiš sastavi dopis u 2 primerka i jedan primerak ostavi u pisarnici tako da bude zaveden u njihove knjige (republička inspekcija je u Kneza Miloša, a gradska u Mekenzijevoj).
    Inače mislim da je mnogo efikasnije da je prijaviš policiji.

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Citat Original postavio Грунф Pogledaj poruku
    Prijava putem elektronske pošte nije dobra jer ta u tom ministarstvu može da izbriše tvoju poruku i da tvrdi kako nikada nije dobila tvoj dopis. Ako već želiš da ih obavestiš sastavi dopis u 2 primerka i jedan primerak ostavi u pisarnici tako da bude zaveden u njihove knjige (republička inspekcija je u Kneza Miloša, a gradska u Mekenzijevoj).
    Inače mislim da je mnogo efikasnije da je prijaviš policiji.
    Dzaba oni nista ne rade...Sam to ne mozes da uradis.Mislim treba ti podrska nekih drugova,roditelja itd.

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Pa i u mojoj školi se naplaćivale ocene...50 maraka je bilo...I jedan siroma nije platio,a perfektno je odgovarao i ovaj mu kaže 4...A ovaj ga pita,kako 4,pa valjda sam zaslužio 5...A ovaj mu odgovara,možda si i zaslužio,ali je nisi zaradio

Iskusan Sibil Vejn (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    107

Au,neverovatno....Sta sve ovde nema.

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Citat Original postavio Sibyl Vane Pogledaj poruku
    Au,neverovatno....Sta sve ovde nema.
    Kod nas je sve moguce

Poznat Carol (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Nisam se susretala s takvima...(još uvek)...nadam se i da neću,naravno....

daleko bilo...

Zainteresovan član US MARSHAL (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Realno gledano kod nas i nema svrhe uciti skolu i truditi se da dobijemo neko zvanje jer kad pogledamo koje aute voze ljudi koji od skole imaju samo osnovnu a profesori(fakultetski obrazovani ljudi ) voze reno 4 ili u najboljem slucaju zastavu 128.Konkretno u mom gradu postoji lik koji poseduje bukvalno pola grada i svi znaju kako je do toga dosao ali mu niko,pa cak ni policija,ne mogu nista,onda se postavlja pitanje da li je bolje uciti ili sticati na neki drugi nacin(citaj kriminalom).

Ja se izvinjavam sto sam skrenuo sa teme ali mislim da je i ovo jako bitno posebno za danasnju omladinu
    Poslednji put ažurirao/la US MARSHAL : 06.09.2009. u 23:12

Zainteresovan član Flexoman (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

која је то професорка и у којој школи ради?

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mozes li reci odakle si? Ovako nesto se desava u mom gradu, pa hocu da znam da li mislimo na isto...

Ističe se stella93 (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio MJx Pogledaj poruku
    Unapred hvala.
    e sad... mi smo bili u istoj situaciji i savetujem ti da ne pokusavas nista, dakle cuti i trpi, jer ti verovatno nisi prvi koji je to provalio i koga to nervira, a ta zena verovatno ima debelu pozadinu iza sebe (npr. direktor) koja nece dozvoliti da izbije skandal, dakle pre ce pojesti sopstveno dupe nego pustiti da se objavi da je neka tamo iskompleksirana babetina izgubila posao zbog toga... a i proces je verovatno dug, i na kraju nece biti nista jer ce se ispostaviti da nema dovoljno dokaza itd... jedino ti je pametno da odes jednom na cas kod te i nekako sve snimis pa na you tube... mislim da se samo takvi slucajevi resavaju...
    samo ipak jos jedan savet- bolje ti je da mislis i na svoje dupe, i pustis to da ide kako ide jer ce uvek biti onih kojima je ta zena super jer samo plate i imaju 5 a u tom slucaju ti ispadas budala...secam se da je jednom na tv-u bio neki slican slucaj i pola ljudi reklo da im je taj profa super a druga polovina da je trazio pare.....

Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

e a inace ta zena nije skupa uopste... ovaj kod nas trazi 3000din za dvojku... a na peticu niko i ne pomislja...

Obećava Грунф (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio kokosov orah Pogledaj poruku
    e sad... mi smo bili u istoj situaciji i savetujem ti da ne pokusavas nista, dakle cuti i trpi, jer ti verovatno nisi prvi koji je to provalio i koga to nervira, a ta zena verovatno ima debelu pozadinu iza sebe (npr. direktor) koja nece dozvoliti da izbije skandal, dakle pre ce pojesti sopstveno dupe nego pustiti da se objavi da je neka tamo iskompleksirana babetina izgubila posao zbog toga... a i proces je verovatno dug, i na kraju nece biti nista jer ce se ispostaviti da nema dovoljno dokaza itd... jedino ti je pametno da odes jednom na cas kod te i nekako sve snimis pa na you tube... mislim da se samo takvi slucajevi resavaju...
    samo ipak jos jedan savet- bolje ti je da mislis i na svoje dupe, i pustis to da ide kako ide jer ce uvek biti onih kojima je ta zena super jer samo plate i imaju 5 a u tom slucaju ti ispadas budala...secam se da je jednom na tv-u bio neki slican slucaj i pola ljudi reklo da im je taj profa super a druga polovina da je trazio pare.....
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=06&dd=05&nav_category=16&nav_id=364436
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=06&dd=05&nav_category=16&nav_id=364422

Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Primećen član VELIKIBLEK (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

PRIJAVI KOD PROSVETNE INSPEKCIJE,ILI U MINISTARSTVU ANONIMNO.

Slične teme

1. Kako prijaviti sajt na najvaznije pretrazivace
    Autor alien2000 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.05.2010., 11:33
  2. KAKO PRIJAVITI WEB STRANICU NA GOOGLE
    Autor demonus u forumu Internet
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.05.2010., 03:04
  3. Kako se prijaviti za 'Visoki Napon'???
    Autor ArnoldLayne u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.05.2008., 19:36
  4. gprs 064 kako se konektovati otkad se naplacuje
    Autor goce u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.07.2004., 00:21
  5. kako prijaviti sony ericsson???
    Autor :(((((((((((((((((((((( u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2004., 15:16

Pravila za slanje poruka