ZEne su kao uwek zauzete?

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Pogledam malo, i uwek imaju kao neke obaweze, planowe, jel to stwarno tako? Ili u stwari nemate nista da radite u ziwotu pa samo izmisljate gluposti?
:think:
Prosto mi deluje nerealno da ste toliko ispunjene obawezama u Bog te, pa ceo dan kao ste zauzete :think:
 
Pogledam malo, i uwek imaju kao neke obaweze, planowe, jel to stwarno tako? Ili u stwari nemate nista da radite u ziwotu pa samo izmisljate gluposti?
:think:
Prosto mi deluje nerealno da ste toliko ispunjene obawezama u Bog te, pa ceo dan kao ste zauzete :think:

sta znam, verovatno je to individualno... ali kada pogledam kako stare zene, a kako muskarci (pricam o generaciji mojih roditelja, i malo mladjima) vidi se lepo da su zene zivotnije, i vise ih stvari zanima, i vise obaveza imaju :)
 
Ili u stwari nemate nista da radite u ziwotu pa samo izmisljate gluposti?
:think:
Prosto mi deluje nerealno da ste toliko ispunjene obawezama u Bog te, pa ceo dan kao ste zauzete :think:

ajd dete smisli i ti sebi nešto, pošto ti je mnoooogo dosadno
lepo ti je rekla tijana
jel počela škola?
jel si uradio domaći
u kojoj klupi sediš?
jel si popio mlekce? jel na bočicu?---a manuo si bočicu bravooo, pa ti si veeliki dečko:klap:
 
Pogledam malo, i uwek imaju kao neke obaweze, planowe, jel to stwarno tako? Ili u stwari nemate nista da radite u ziwotu pa samo izmisljate gluposti?
:think:
Prosto mi deluje nerealno da ste toliko ispunjene obawezama u Bog te, pa ceo dan kao ste zauzete :think:

Dete moje drago ajd' idi poslusaj brata ili seku, mamu, tatu, deku, baku, komsije. Nije za tebe ova igracka, Visis po ceo dan na kompu, gomilas poruke a samo 18-19 godina. Iskoristi mladost na nacin kako to koriste mladi. Pusti nas, cike i tete da pricamo ozbiljne price, ili ako "nisi musko" onda se igraj na igricama ili na nekom od foruma za decu i mladje tinajdzere. Nisi daleko odmak'o. Poslusaj ciku, bice ti korisnije.
 

Back
Top