Macama suze oci pomoc

Moje imaju taj problem u intervalima i borimo se vec jako dugo jer to suzenje je samo vrh ledenog brega. Imaju li jos simptoma uz suzenje ociju ?

Probaj slike da postavis direktno na forum. Ovako ne mogu nista da vidim. Ne znam da li drugi mogu.
 
Imam solidan staz u odgajanju zivotinja a macke su mi uza specijalnost. Ovo sam sama zakljucila i uverila sa> macicima suze oci kad im izrastaju zubici. Kupovala sam razne lekove ali najdelotvornije je ispiranje kamilicom. Naravno, ukoliko nije neka infekcija pa treba pitati veterinara.
Na svoj nacin pomogla sam mojoj Beti, Simoni, Cuci.....
 
Bio sam kod vetetrinara ali je rekao da im sa pipetom kapnem u oci ujtru i uvece...ali jedna maca je pocela da kija a vetrinar je rekao da je to normalno i da ce je proci....

Onda je ta ista macka sutradan umrla. ugusila se a veterinar kaze da je to nemoguce i da mora da je umrla jer je dehidrirala....a uvek je imala vode koje je u poslednjih 11 sati non stop pila.....i imala je uvek dovoljno i mleka i vode i granula i salama:dontunderstand:

Jadna maca
 
Zato sam te i pitala da li imaju jos neke simptome uz suzenje ociju... Ako hoces, poslacu ti na pp link stranice koju sam iscitala bas zbog slicnih problema kao sto su ti o kojima si pisala. Nisam vet, ali mi je malo cudno da macama suze oci iz cista mira.
 
Onda je ta ista macka sutradan umrla. ugusila se a veterinar kaze da je to nemoguce i da mora da je umrla jer je dehidrirala....a uvek je imala vode koje je u poslednjih 11 sati non stop pila.....i imala je uvek dovoljno i mleka i vode i granula i salama:dontunderstand:

Jadna maca

Moja kuma je imala mladog mačka koji je pio strahovite količine vode. Sve ostalo mu je bilo sasvim normalno - veseo, krupan mačak. Jednog dana mu je odjednom pozlilo i veterinar je ustanovio krajnji stadijum hronične upale pluća, a dobio ju je još kao mače, pre nego što su ga našli. Mačak je sutradan uginuo. Da ga nisu odveli na pregled mislili bi da se otrovao ili nešto slično.
Ko zna šta je bilo sa tom tvojom mačkom...
 
Bio sam kod vetetrinara ali je rekao da im sa pipetom kapnem u oci ujtru i uvece...ali jedna maca je pocela da kija a vetrinar je rekao da je to normalno i da ce je proci....

Onda je ta ista macka sutradan umrla. ugusila se a veterinar kaze da je to nemoguce i da mora da je umrla jer je dehidrirala....a uvek je imala vode koje je u poslednjih 11 sati non stop pila.....i imala je uvek dovoljno i mleka i vode i granula i salama:dontunderstand:

Jadna maca

Povišena temperatura. Još jedan dokaz da ne sme da nam bude "žao", nego toplomer u ruke i mački u guzu! :rtfm: Ovoj drugoj probaj da saniraš upalu pluća (verovatno je ima) antibioticima pa je onda očisti od glista i nastavi da je čistiš sve do punih 6 meseci na svake dve-tri nedelje. U međuvremenu, koje su granule u pitanju? S obzirom na celokupnu situaciju, ne bi bilo naodmet malo im pojačati unos kalcijuma i imunitet uopšte. A salamu bi najbolje bilo da izbaciš, mnogo je više štete nego koristi od nje.
 

Back
Top