Da li mi mozete reci

  • Začetnik teme Bestbefore
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

Bestbefore

Gost
sta mislite zasto Mister X nece da bude sa njegovom devojkom, zasto nece da joj pridje, da li imate ideju koji bi njegov razlog mogao biti kada ZNA koliko ga ona voli.

Makar odgovorite na temu. Zasto ne bi otvoreno popricali o tome, kao o bilo cemu drugom, slobodno!
 
jako je cudno kada mladic ne zeli da pridje devojci i da provodi vreme sa njom ukoliko mu se vec svidja ovako ako je samo gleda a nista ne preduzima onda zaista niti moze ni misliti niti bilo kome reci da je uopste u vezi.
S druge strane ukoliko se njemu ta devojka ozbiljno svidja trebao bi da joj priusti vezu malo uzivanja i opustenih zajednickih trenutaka jer mozda ce im u braku kada odmah dodju deca sudje kuvanje spremanje peglanje pelene i slicno kada ne budu i to bash u pocetku imali puno vremena jedno za drugo onoliko koliko bi zeleli dakle mozda ce mu ona tada prebacivati sto joj nije kao sto i ostalim devojkama momci buduci muzevi rade poklonio te predbracne bezbrizne trenutke. Svaka devojka voli da bude sa svojim deckom.
U svakom slucaju sta god da je njegov razlog mislim da bi trebao da promeni svoje ponasanje makar da pocne otvoreno evo ovde na njegovom forumu da pricha o svojim "strahovima".
 
on nije suguran u njenu ljubav?
Bash bi bilo lepo od njega da nam objasni a zasto je to njegova ljubav "veca" i "jaca" od njena.
Meni ona deluje kao devojka koja oseca savrsenu ljubav prema njemu od koje nikako ne moze postojati veca, tako da razloga u sumlju bar sa njene strane apsolutno nema.
 
jako mi je zao ovu devojku koja je potpuno neshvacena i zbunjena njegovim ponasanjem. Obecava joj brak kaze da je jako voli a nece da bude s njom pa kako onda moze da bude siguran ako je zaprosi, da ga nece odbiti[/u], ako ne moze da bude siguran u opstanak njihove veze. Kada bih pretpostavila da je voli i da ima ozbiljne namere sa njom, zaista ne mogu da razumem njegov nacin i put.
Ovako samo sumljam u te njegove namere i osecam cesto potrebu da mu se grubo obratim jer ovo sto on radi je potpuno neshvatljivo.
Nemati vezu a pricati o braku ,pa to nema nigde.
 
Pa devojka bi sigurno zelela sve ono sto ostale cure koje su pred udaju rade sa svojim deckima, da obilaze zajedno butike vencanica, da se dogovaraju o broju zvanica, o terminu, o rasporedu sedenja, o njenoj frizuri, o njegovom odelu, kravati, bradi ili ne, cipelama, o odabiru muzike, uopste oni dugi zajednicki aranzmanski telefonski pozivi sa razno raznim usluzim firmama sa kojima se u tim prilikama mora dogovarati, to danas obicno parovi rade zajedno ili ako on preuzme odgovornost i obavezu za to onda je ona makar obavestena, pa znate da se nekoliko citavih americkih veoma gledanim filmova bazirilo upravo na toj temi ;" Ona je pred udajom, On pred zenidbom ili oni su pred vencanjem ?".
Uostalom zar nije bash divan osecaj nazvati drugaricu i reci joj " Znash ja se uskoro udajem, pred udajom sam..." i onda odgovarati na ona poluprijateljska polu ljubomorna pitanja, te odakle je, te ko je , te cime se bavi, te koliko ste bili u vezi?
 
kad ga je posljednji put uopste i vidjela a preko "prijatelja" vec pricaju o boji odjelca za dijete. Dobro se i zna koliko se te starije cure u godinama navlace na prichu o braku i djeci.
Ja mislim da se taj momak samo dobro zabavlja sa njom i uliva joj laznu nadu. Kod nas se to tako ne radi, ako je momak ozbiljan.
Opet i ako nije ozbiljan uopste ne vidim poentu njegovog ponasanja sta on ima od pricanja sa ribom, ne razumijem ga nikako.
 
pa ja uopste ne razumem sta on planira da samo jednog dana dodje da je zaprosi jeli to?
A da ona pri tom i nema pojma ni kojeg ce to meseca biti pa mora valjda i roditelje da pripremi ne mistite valjda da trebaju da se slogiraju odjednom.
Ili drugarici da kaze samo jednog lepog divnog dana "Znash ja sam se udala." Zamislite te sokove kod ljudi, poznanika, prijatelja, i ona pitanja pa kako, pa nemoguce da se uopste niste poznavali i tako odjednom, pa niste ni bili u vezi itd. pa da si bar rekla da pripremim poklone i sta cu da obucem za svadbu, e bash nisi nikakav prijatelj ako si znala a cutala pa ja sam tebi unapred rekla i kada smo poceli da se zabavljamo i kada smo se verili i kada ce biti svadba e nije fer da znash.
 
uvek je bio takav uvek je rado prepustao drugima, prstom ne mrdnuvsi pritom, izgleda da se njemu svidja to da je on pasivan a da ga ona juri. Voli da gleda kako se ljubi sa drugima, kako se yebe sa njima to ga izgleda strasno pali.
 
i danas voli da gleda kako drugi umachu u nju a prica joj da je voli pa kako je to moguce kada nema ni trunke posesivnosti sve te godine, da je uzme da je ukrade da je ima da je zakljuca da bude samo njegova da je istrgne i povede sa sobom i da je samo on ima i danas je isti takav kao i sve te duge godine isti pricha i nista ne preduzima, zar ne bi voleo makar da je ljubi do besvesti?
Zar mu nije zao onolike mase propustenih poljubaca, evo cak je i mene sve ovo ganulo, kakav je to covek uopste.
 
bilo bi oksimoronicno reci da moze da siluje zenu onaj kojeg ona voli to je nesto nemoguce jer ona ga voli a i on njoj zato sto je voli ne bi mogao da nanese bol glupo je to reci kao sto ne treba reci mala kucetina ili velika sumica itd.
Ipak ja mislim da je mogao kao stariji i pametniji da je recima dakle argumentima "ubedi" da je njoj mesto pored njega da je najjbolje da spava sa njim em sto bi bilo korisno on bi joj definitivno bio prvi i tako bi joj poklonio taj osecaj za ceo zivot ovako ajde recite sada i kada udju u taj brak kako ce da nadoknade sve ove godine bespuca obostrane tuge toliko uzaludnih godina gubitke da ne pominjemo.
Imao je tocak istorije u svojim rukama ostao je pasivan. Zasto? Da li je ipak znao da ona njega voli?
A mogao je toliko da promeni celu buducnost i njihovu i njene porodice da je samo obavio taj seks sa njom. Zar je to bilo toliko tesko?
Nije lepo prebacivati oprosti mi ali stalno se vracam u njihovu proslost sve mi se cini da je moglo drugacije bolje.
 
Prosla:
uvek je bio takav uvek je rado prepustao drugima, prstom ne mrdnuvsi pritom, izgleda da se njemu svidja to da je on pasivan a da ga ona juri. Voli da gleda kako se ljubi sa drugima, kako se yebe sa njima to ga izgleda strasno pali.
e evo ovaj post sam trazio e ovo je ono sto ja ne razumem. Kako je mogao?
 
DakleN, ovde se jedna budala baš zabavlja, ahahahahaahahaha :lol: :lol: :lol: ahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: , sve bre pisano u razmacima od 3 do 5 minuta, pa kad adv.Matić (to ti je valjda najčešće) sedne ima sve da se prži... Usija se monitor, razvali se tastatura, eksplodira kućište!
Bre, ljudi, ostavite dete na miru i idite u vaša Večna Lovišta, pustite je da obitava u sopstvenom telu! Uh, breeeeeeeeeeeeee
 
ŽIVKO:
DakleN, ovde se jedna budala baš zabavlja, ahahahahaahahaha :lol: :lol: :lol: ahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: , sve bre pisano u razmacima od 3 do 5 minuta, pa kad adv.Matić (to ti je valjda najčešće) sedne ima sve da se prži... Usija se monitor, razvali se tastatura, eksplodira kućište!
Bre, ljudi, ostavite dete na miru i idite u vaša Večna Lovišta, pustite je da obitava u sopstvenom telu! Uh, breeeeeeeeeeeeee
:lol: :lol: :lol:
Ma jok to je zato sto joj pola solitera dolazi na kompjutor posto nemaju svoj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top