Za moderatora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Ako si moderator ne bi trebao da govoris ljudima da smaraju i da govore gluposti. Tvoje je da tema bude bar 12 sati netaknuta pa ako je zaista glupa i vredja nekoga (pa cak i tebe) nece biti komentara i onda je lockni.
Ja ne vredjam nikoga, i za razliku od mnogih, ponasam se pristojno. To sto ima vulgarnih tema-boze moj.Zato i postoji ovaj forum.
Niko od vas se ne zayebe i lockne topic gde se klinci hvale ogromnim patkama i svojim umecem u sexu. To vam je verovatno zabavno. I jos jednom, ponasaj se kao moderator ako vec imas to zaduzenje.
Pozdrav. :x
 
NE DIRAJ NAM SASHU!!! :x :x :x
Naravno da ima pravo da zatvori glupe teme ako hoce... to joj je posao!!! Gde bi ovaj forum bio da nema moderatora??? A ako je tebi cilj da nabacis vise postova i otvoris sto vise tema, onda... :?
 
Nije joj posao da zatvara teme koje se NJOJ (nisam znao da je zenka) ne dopadaju vec da proceni da li se ostalima svidjaju. Pa ako ima budala da raspravljaju o uticaju slane vode na odrani cmar-ima.
I mogla bi da ocisti teme stare godinu dana.TO JOJ JE POSAO IZMEDJU OSTALOG. :?
 
Electra:
NE DIRAJ NAM SASHU!!! :x :x :x
Naravno da ima pravo da zatvori glupe teme ako hoce... to joj je posao!!! Gde bi ovaj forum bio da nema moderatora??? A ako je tebi cilj da nabacis vise postova i otvoris sto vise tema, onda... :?
ok... dogovorili smo se onda...
Electra, ti skupljaj drva... Bleach, nadji baklju... Tisha, nadji pogodno mesto... a ja... :twisted:
Shalim se... :lol:
(ovo je zaista potrebno u skorije vreme)...
 
snoshaj efendija:
Nije joj posao da zatvara teme koje se NJOJ (nisam znao da je zenka) ne dopadaju vec da proceni da li se ostalima svidjaju. Pa ako ima budala da raspravljaju o uticaju slane vode na odrani cmar-ima.
I mogla bi da ocisti teme stare godinu dana.TO JOJ JE POSAO IZMEDJU OSTALOG. :?
eto... ipak nisam jedina koja koristi te izraze... 8)
 
Alexandra9:
Electra:
NE DIRAJ NAM SASHU!!! :x :x :x
Naravno da ima pravo da zatvori glupe teme ako hoce... to joj je posao!!! Gde bi ovaj forum bio da nema moderatora??? A ako je tebi cilj da nabacis vise postova i otvoris sto vise tema, onda... :?
ok... dogovorili smo se onda...
Electra, ti skupljaj drva... Bleach, nadji baklju... Tisha, nadji pogodno mesto... a ja... :twisted:
Shalim se... :lol:
(ovo je zaista potrebno u skorije vreme)...
nasla 8)
 
Ajd' i ja neshto da kazem kao stariji i iskusniji mod...

Da, jeste joj posao da zatvara gloope teme, i ne, one ne moraju biti zive 12h pre nego shto se zatvore...

Sa druge strane, nije njen posao da brishe stare teme, tu stavku odredjuje administrator u konfiguraciji foruma....

Ako ti se pravila ne svidjaju, slobodno se zali...

Samo nemoj da pochensh sa onim:"Ovde nema demokratije" i sl., jer demokratije zaista nema...
 
bleach:
Alexandra9:
Electra:
NE DIRAJ NAM SASHU!!! :x :x :x
Naravno da ima pravo da zatvori glupe teme ako hoce... to joj je posao!!! Gde bi ovaj forum bio da nema moderatora??? A ako je tebi cilj da nabacis vise postova i otvoris sto vise tema, onda... :?
ok... dogovorili smo se onda...
Electra, ti skupljaj drva... Bleach, nadji baklju... Tisha, nadji pogodno mesto... a ja... :twisted:
Shalim se... :lol:
(ovo je zaista potrebno u skorije vreme)...
nasla 8)
me too 8)

P.S. slazem se sa kuliazom da je za zatvaranje 8) vecina presudila LOCK :lol: 8)
 
mortishaaa:
bleach:
Alexandra9:
Electra:
NE DIRAJ NAM SASHU!!! :x :x :x
Naravno da ima pravo da zatvori glupe teme ako hoce... to joj je posao!!! Gde bi ovaj forum bio da nema moderatora??? A ako je tebi cilj da nabacis vise postova i otvoris sto vise tema, onda... :?
ok... dogovorili smo se onda...
Electra, ti skupljaj drva... Bleach, nadji baklju... Tisha, nadji pogodno mesto... a ja... :twisted:
Shalim se... :lol:
(ovo je zaista potrebno u skorije vreme)...
nasla 8)
me too 8)

P.S. slazem se sa kuliazom da je za zatvaranje 8) vecina presudila LOCK :lol: 8)
yup... i to ti je brate... demokratija... 8)
Ko od moderatora je tu?
 
Alexandra9:
mortishaaa:
bleach:
Alexandra9:
Electra:
NE DIRAJ NAM SASHU!!! :x :x :x
Naravno da ima pravo da zatvori glupe teme ako hoce... to joj je posao!!! Gde bi ovaj forum bio da nema moderatora??? A ako je tebi cilj da nabacis vise postova i otvoris sto vise tema, onda... :?
ok... dogovorili smo se onda...
Electra, ti skupljaj drva... Bleach, nadji baklju... Tisha, nadji pogodno mesto... a ja... :twisted:
Shalim se... :lol:
(ovo je zaista potrebno u skorije vreme)...
nasla 8)
me too 8)

P.S. slazem se sa kuliazom da je za zatvaranje 8) vecina presudila LOCK :lol: 8)
yup... i to ti je brate... demokratija... 8)
Ko od moderatora je tu?
niko :lol: jedino ja volim da govorim lock, ali ne mogu da zakljucavam 8)
 
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
Electra:
Eee... skupila sam nesto sitno, moglo je i bolje... ali kad je leto... :oops:
ma dobro je i ovo... Ko ce upaliti lomachu?... :lol:
JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA ......... 8)
dogovoreno... 8)
cool 8) kada :twisted:
odmah... sem ako nije pobegao... :lol:
ma 'de bre nama da pobegne? jeste li vi normalne?
a ne... pa niste :P nismo :P
to sve objasnjava 8)
kako postavljam besmislena pitanja?.... :roll:
 
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
Electra:
Eee... skupila sam nesto sitno, moglo je i bolje... ali kad je leto... :oops:
ma dobro je i ovo... Ko ce upaliti lomachu?... :lol:
JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA ......... 8)
dogovoreno... 8)
cool 8) kada :twisted:
odmah... sem ako nije pobegao... :lol:
cool :twisted: I'm ready.. bring him here 8)
 
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
Electra:
Eee... skupila sam nesto sitno, moglo je i bolje... ali kad je leto... :oops:
ma dobro je i ovo... Ko ce upaliti lomachu?... :lol:
JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA ......... 8)
dogovoreno... 8)
cool 8) kada :twisted:
odmah... sem ako nije pobegao... :lol:
cool :twisted: I'm ready.. bring him here 8)
mac mac... ne... kako da dozivamo?... :lol:
 
Ovako...
Ja sam moderator godinu dana... Znaci,nisam neki pocetnik i nije da ne znam sta radim... Tj. da ne znam sta da zakljucavam... I slicno... Smenili bi me zar ne? A ti si ovde 3 dana i ti ces mene da ucis kako da radim svoj posao... Ne budi smesan, i zato ti je bolje da cutis,ne brukaj se vise.....
Teme o "patkama" i ostalim stvarima,koje si ti spomenuo,ovde nema... Ali ti to nisi primetio,jer nisi nista ni pogledao,samo si video rec "vazelin" i uhvatio se za to...
A ti bi za pocetak mogao da prestanes da otvaras svaki put nove teme samo da bi mene kritikovao... Rekla sam ti da ako imas nesto,kazi mi preko PP... Svaku tvoju novu temu ja cu zakljucati... I stvarno ne znam sta ces postici tim svojim stavom,vidis da svi mene podrzavaju...
Ja imam prava da ti kazem da smaras... Jer ti stvarno smaras...
Preporucujem ti da o'ladis malo... Bolje nemoj da me ljutis...

@To Everyone:
Hvala vam...


LOCK!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top