Kome sluzi ministarstvo odbrane!?!?

Vojska zajedno sa policijom sluzi da chuva aktuelnu vlast od shirokih narodnih masa .
Znaju ovi na vlasti kako su doshli na istu .

Са војском баш и не могу да се чувају,јер није у потпуности професионална.Али, полицијом да.
Међутим,ако наступе масовни протести ,онда нема те полиције која им може помоћи.
 
Па рече жена да мисли на срце - јуначко.
Ал јунаци ником поникоше.Одоше сви да перу пелене и чисте клозете по болницама.
Опасна стратегија садашњег председника и његовог му кума Шунтавог.:roll:
 
Део Србије је под окупацијом, а ми уништисмо војску ефикасније од НАТО-а.

А како "бој не бије свијело одужје већ срце у јунака" наш председник срчано, храбро и одлучно али убојито кличе "никада нећемо признати Косово". Зато сви у хор са председником а војску распустимо.
 
Део Србије је под окупацијом, а ми уништисмо војску ефикасније од НАТО-а.

А како "бој не бије свијело одужје већ срце у јунака" наш председник срчано, храбро и одлучно али убојито кличе "никада нећемо признати Косово". Зато сви у хор са председником а војску распустимо.

Јес вала, нит свијетлога оружја, нит срца јуначкога.
Остаде само празна глава у Србина, добровољно испрана Сорошевом пропагандом.
 
upravo tako. ministarstvo odbrane i vojska danas sluze da tadicevci pljackaju pare iz budzeta

a da nas napadne Vojska San Marina Tadic bi polozio oruzje rekao da mi necemo ratovati i jos bi im se pride naguzio

Ajde sada zamisli da imamo 300 najmodernijih vojnih aviona i 1000 najmodernijih tenkova, najmodernije raketne sisteme zemlja- vazduh..... i jos svakom gradjanu po jedan raketni bacac i AK 47....

CEMU bi to koristilo???

Nicemu, samo trosenju para!

Da opet napadnemo na Kosovo - opet bi dobili po nosu uprkos svoj toj sili!
 
Ajde sada zamisli da imamo 300 najmodernijih vojnih aviona i 1000 najmodernijih tenkova, najmodernije raketne sisteme zemlja- vazduh..... i jos svakom gradjanu po jedan raketni bacac i AK 47....

CEMU bi to koristilo???

Nicemu, samo trosenju para!

Da opet napadnemo na Kosovo - opet bi dobili po nosu uprkos svoj toj sili!

Da smo bili takva sila kao sto ti tvrdis,siptari ne bi ni smeli da pisnu....a i Ameri bi razmislili, dobili smo po nosu od najjaceg vojnog saveza koji je ikada postojao,a ne od vaterpo(lj)ista:rtfm:
 

Back
Top