Bon Jovi u Beogradu?

Bilo bi ok da svira stare stvari,ali on promovise novi album...poslednjih par albuma su bili golo gowno.
Bilo bi porazavajuce i krajnje smorno da pored onolikih hitova i dobrih pesama izvode samo neke novije stvari.
 
poslednjih pare godina,mislim da ih nisam ni jednom pustio niti imam zelju, a ovo novo necu ni da komentarisem...tako da mislim da necu ici, mada, mozda me devojka nagovori, ali to ako budu nesto jeftino karte,a to je tesko ;)
 
Bilo bi ok da svira stare stvari,ali on promovise novi album...poslednjih par albuma su bili golo gowno.
Bilo bi porazavajuce i krajnje smorno da pored onolikih hitova i dobrih pesama izvode samo neke novije stvari.

poslednjih pare godina,mislim da ih nisam ni jednom pustio niti imam zelju, a ovo novo necu ni da komentarisem...tako da mislim da necu ici, mada, mozda me devojka nagovori, ali to ako budu nesto jeftino karte,a to je tesko ;)

Ima tu istine, ali Richie Sambora najavljuje da ce novi album biti povratak starom zvuku, i da ce biti pun "opasnih" refrena

On the group’s forthcoming album, guitarist Richie Sambora promises a return to the group’s roots. “It’s back to rock & roll for us, man,” Sambora tells Rolling Stone. “Jon and I had a wonderful time making it. Very proud of it — just getting down to mixing it right now. We hit a very prolific period in our songwriting.” Sambora reveals the band was considering churning out a greatest-hits album, but reports, “We started having so much fun making this record, that we decided we would do a studio album first. It sounds fresh — I think we reinvented ourselves again.”

Rest easy longtime fans, Sambora promises that the disc is unmistakably Bon Jovi. “There’s going to be some big choruses on there. It sounds like Bon Jovi, but it sounds fresh. We experimented with a lot of new sounds and had a really good time working with [producer] John Shanks, who is also a really good guitar player, so he and I did a lot of ‘weaseling’ with the guitar sounds. There are a lot of really good guitar sounds and new kind atmospheres on the new Bon Jovi record, that I think makes it really modern. I think people are going to dig it, man. And it rocks hard.”

http://www.rollingstone.com/rockdai...jovi-get-back-to-rock-roll-on-november-album/
 
Ajde i to da vidim....ne znam za koji q im je i trebalo da pevuse ona silna komercijalna smeca od pesama.
Moracu pre koncerta da odslusam neke pesme sa novog albuma,pa cu tad verovatno i odluciti dal cu da idem,ili ne.Mozda i moze da bude ok koncert ako sviraju prvi deo pesme sa novog albuma,a drugi deo budu stari hitovi,bez onih "Have a nice day"i ostalih slicnih njoj koji su skorasnji radovi.To bas ne bih da slusam.
 

Back
Top