Devojka me psihicki maltretira

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Opet ta njena prica, odnosno predlog da dodjem kod nje "na dalje skolovanje" u Italiju, posto je ona vec tamo na jednom od boljih Univerziteta.

Wow. Otkrila je toplu vodu! Kao da ja to nisam znao i bez nje, da o tome nisam razmisljao, ili zeleo, sto je uostalom da me ja pazljivo slusala mogla i da zakljuci. Ali ne one nikada ne slusaju pazljivo. Samo zive u svom zamisljenom svetu.

Naravno ni ovaj put nema ni pomena ko ce to da finansira. Nije to jedno letovanje, vec polazak u neizvesnost gde treba 2000 EUR odbrojati samo za kiriju za prvih 3 meseca, pa hrana, prevoz, trazenje posla. Sve pod pretpostavkom da je kao u bajci skolarina za dz.

Valjda se ocekuje da ja imam toliko. Ili vise puta toliko. Jer ljudi ionako u ovom kraju obicno lazu kada kazu da nemaju para niti ustedjevine, pa sto bi se onda meni verovalo.

Prica o stipendiji, ali koja dolazi po zavrsetku studija :hahaha: O poslu, ali nikada sama nije probala da nadje jedan :eek: O smestaju u dom ili menzi, a sama nikada nije krocila u studentski dom :dontunderstand:

Psihicki me maltretira. I opet je to da ja NECU da idem, jer zaboga nemam snove, viziju, plan. Sta bih ja bez moje big mamice. Kako li sam do sada ziveo, i to bogami odlicno, s obzirom na okolnosti. Osoba mladja od mene mi soli pamet i otkriva toplu vodu :dash:

Zurno sam napisao mojoj majci sledecu poruku:
"Sad me zvala. U poslednje vreme prica samo o eventualnom odlasku i nastavku mojih studija u Italiji, kao da je upravo izmislila toplu vodu i kao da ja to nisam znao jos i od ranije i bez nje. Sajt ili informator mogu i sam da potrazim, ne trebaju meni informatori nego pare; jer ja ne mogu sa 500 EUR da idem i da se pitam da li ce tamo biti posla i od cega ce se platiti stan ili da cekam da mi ona kupuje rucak, a kad se naljuti da cucim gladan kao pas.
Ispada kao da ja necu, pa bolje je neka misli i to, ali ne zelim preko usta da prevaljujem sto puta da nemam pare i ustedjevinu sa kojom bih isao. Baba stalno nesto insinuira da bi trebalo "ona" da plati i pomogne, jer je i ona "svog dragog muza" tako pomagala. Ne zanimaju me nicije price, ako od nekog barem trenutno treba ili mora da zavisim bolje je da to bude samo od tebe, mada je steta sto si losa majka i nemas pare, ustvari nikad ih nisi ni imala u ono vreme kada je bilo potrebno."

Nisam je poslao. Ionako ne bi imala kredita da mi odgovori, jer mi je ostavila onu crkavicu za troskove.

Izasao sam da kupim sebi dopunu. U kolima se ljube mladic i devojka. Plavusa je na vozackom sedistu. E moji muskarci dok god vam zene sede za volanom i pricaju sta da radite daleko ce da dogurate :sad2:
 
Ona vozi... :-( to je zaje-bano... i kod mene je isti slucaj.
a sto se tice Italije cini mi se da trazi razlog da te sutne...Nemoj da se ljutis zbog mog misljenja.
Jel joj ostalo vise od godinu dana skolovanja? Kad kazes da ne dolazis to ce biti pocetak kraja. Opet bez ljutnje...
 
Ona vozi... :-( to je zaje-bano... i kod mene je isti slucaj.
a sto se tice Italije cini mi se da trazi razlog da te sutne...Nemoj da se ljutis zbog mog misljenja.
Jel joj ostalo vise od godinu dana skolovanja? Kad kazes da ne dolazis to ce biti pocetak kraja. Opet bez ljutnje...

Ostalo joj je jos dosta :D

Nemam sta da se ljutim.

Samo mi nije bas jasno sta se to ustvari krije iza svega toga...
Plus sto me nervira to sto se u diskusiji tipa, sta sve moze da bude problem u celoj prici za mene...kada se dodje do novca, ide prica kao snacices se ti nekako, mozes da nadjes JEFTINIJI stan (koliko jeftinije 50 EUR jeftiniji u odnosu na 600 ??)
Cisto provociranje
Naravno nista u stilu "Za pocetak mozes da zivis i kod mene, ili uzecu ja jednosoban stan umesto sobe i zivecemo zajedno a ti ces da placas kad se zaposlis ili sl..."

Ma ne. Ocekuje se da iskesiram lovu odma. I pola za hranu da dam sigurno. To ce traziti odma cim odemo u market, potpisujem. Koji ce mi ***** onda...Mogu ja i sam da idem, znam gde je website, ambasada i ostalo.

I onda ce neko da kaze pa sta, muskarac i treba da placa ne samo za sebe nego i plus. Pa dobro cim mi budu matorci ostavili kuce koje nemaju pa da ih prodam i odma placam sve!! Castim jos i pice za ceo forum :zcepanje:
 

Back
Top