...pa da vidimo sta kazu devojke?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
wipes_baby:
Zanima me komentar, od strane devojaka, na sliku u profilu! Neka devojke postave i svoje pa da zajedno komentarisemo :)
Mogu i muskarci da postave svoje slike, da devojke ne bi komentarisale samo moju.....

....Nemojte primitivne odgovore da saljete, budite bar jednom ozbiljni....
Brate da mi je tolko mali, pokrio bih se usima i tresao bih se u cosku...
 
wipes_baby:
Zanima me komentar, od strane devojaka, na sliku u profilu! Neka devojke postave i svoje pa da zajedno komentarisemo :) Mogu i muskarci da postave svoje slike, da devojke ne bi komentarisale samo moju... Nemojte primitivne odgovore da saljete, budite bar jednom ozbiljni....

Evo ozbiljno... Ja takvu svoju sliku jelte ne mogu iz odredjenih razloga da stavim u profil tako da necu da komentarisem ni tvoju. Ne bi bilo fer!
 
Nisam lud da stavljam sliku. Rekoh ti ZA TEBE sam Bantu a ko god vidi tvoju fotku, nece mu biti tesko da poveruje. Mislim, zaista nije problem imati veci **** od tebe. A sad nadji svoju devojcicu i nalupaj joj samare sto te je trovala da imas veliku patku pa si se nalozio da se reklamiras.
I ubuduce, pamet u glavu. :cry:
 
e a meni stvarno neshto nije jasno sta bi ti u stvari hteo da chujesh :lol:
neshto tipa : wooow al je dobar, al bih ga sad... bla bla ?
oh nikad nisam videla takav ?
oh pa zaista je fantastichan !
oh... nesto mi nestade inspiracije :roll:
nikad mi nece biti jasna ta opsednutost izvesnim extremitetom... te ovom je mali, a onom je opet prevelik, e ovaj ne mozhe da svrshi, a onaj opet... ko zna shta, e bre koga je briga za tvoj q... ?! :lol:

pade mi na pamet sad film "200 cigareta", sa likom koji je bio opsednut vaginama (slikao ih je ), a ni jedna riba nikad nije imala goreg ljubavnika od njega.. :lol: ccc...
( ah ti mushkarci .. :wink: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top