Striptiz za devojačko veče

maki.zp

Početnik
Poruka
26
Pomoooooooc!! Drugarica se uskoro udaje, a htele bismo da joj priredimo nesto blesavo skroz, pa nam je pao na pamet striptiz (muski, razume se). Gde naci zgodnog, mladog decka koji bi to uradio? Pisite devojke plizz!! Da li neko ima iskustva,
preporuke..
 
... koja je poenta striptiza na djevojacko/momacko vece?
el mi verujes da postavljam sebi identicno pitanje za polovinu tema koje sam otvorila da procitam danas na pdf.

inace meni taj striptiz bzvz i izvestacen...ej ja te platim,ti mi igras oko sipke a ja te vacarim za dupe :confused: il sam to samo ja sto ne mogu bas ni svakog po komandi da pipkam :( sta vise da mi neko to napravi mislim da bih se iznenadila,al neprijatno :neutral:
 
ne znam meni bi bilo bzvz da ja i jos 10 zena vatamo jednog tipa...i to u tangama :bljak: ono ne volim ni zenske tange,a tek ne muske :neutral:

nego bolje za te pare odete negde i popijete neke persu koktele i ako vam je do muskaraca navatate neku piletinu....ma cak i ne mora da bude piletina,veci je gust kad navatas nego kad platis! a zagrevanje krenete sa nekom dobrom vodkom i svepsom...pola case jednog,pola drugog,udaris o sto i na eks....kakav crni zigolo,ja stvarno ne volim te vestacke situacije....al bas onako...ne volim :)
 
ne znam meni bi bilo bzvz da ja i jos 10 zena vatamo jednog tipa...i to u tangama :bljak: ono ne volim ni zenske tange,a tek ne muske :neutral:

nego bolje za te pare odete negde i popijete neke persu koktele i ako vam je do muskaraca navatate neku piletinu....ma cak i ne mora da bude piletina,veci je gust kad navatas nego kad platis! a zagrevanje krenete sa nekom dobrom vodkom i svepsom...pola case jednog,pola drugog,udaris o sto i na eks....kakav crni zigolo,ja stvarno ne volim te vestacke situacije....al bas onako...ne volim :)

Sto piletinu?? Mogu i prasetinu :D
 
ne znam meni bi bilo bzvz da ja i jos 10 zena vatamo jednog tipa...i to u tangama :bljak: ono ne volim ni zenske tange,a tek ne muske :neutral:

nego bolje za te pare odete negde i popijete neke persu koktele i ako vam je do muskaraca navatate neku piletinu....ma cak i ne mora da bude piletina,veci je gust kad navatas nego kad platis! a zagrevanje krenete sa nekom dobrom vodkom i svepsom...pola case jednog,pola drugog,udaris o sto i na eks....kakav crni zigolo,ja stvarno ne volim te vestacke situacije....al bas onako...ne volim :)

meni se sad u subotu udaje drugarica..i jedan dan smo dva sata razradivale koga bi skidale..i nama je bilo bljak to kupovno, pa smo poskidale redom kolege (u prici naravno)..uz sve biranje muzike i speciljane efekte..oni su naravno bili prisutni:lol:
ludo smo se zabavljali, smejali se na sav glas..:)
a jednom sam isla na zenski striptiz, i bilo je bas odlicno..ono , ribe vrhunske i sve..odlicno plesu, ispke..i tako..bas super
dok jedan kolega nije zvao jednu za sto..qq..propas:lol:
 
el mi verujes da postavljam sebi identicno pitanje za polovinu tema koje sam otvorila da procitam danas na pdf.

inace meni taj striptiz bzvz i izvestacen...ej ja te platim,ti mi igras oko sipke a ja te vacarim za dupe :confused: il sam to samo ja sto ne mogu bas ni svakog po komandi da pipkam :( sta vise da mi neko to napravi mislim da bih se iznenadila,al neprijatno :neutral:

otprilike..
ko je zeljan gledanja nekog tamo muskarca u tangama, gacama, boksericama..
ne bi me takav zanimao da 6 mj ne vidim muskarca..
 
Wau.. bas ste brzi :)
elem, shvatam da se ukusi razlikuju, nekom je to cool, nekom bljak..
ja ne mogu da kazem, jer nikad nisam gledala striptiz- nikakav.
Ali zasto da ne.. sve treba probati u zivotu. Ne znam ni sama kako
cu se ponasati i reagovati kada do toga dodje(verovatno cu pocrveneti). Mislim, zavisi kako ko to gleda,
i kako zamislja.. ne mora to da bude vulgarno, skidanje do gole koze i sta ja znam..
mozda da napravimo neku zurkicu za kostimima- vatrogasci npr :))) bice i klope, kucna varijanta, nekoliko devojaka, i to je to. Tako daaaa, prijavite se!! ;) i da, mora da bude piletina.. ma videcemo da organizujemo neki kasting :)))
 

Back
Top